Lech Wałęsa

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
TW Bolek w akcji

Lech Wałęsa (vel LeWał, w najwyższych kręgach IV RP zwany także "prostym absolwentem zawodówki" [1]; gr. Λεχος Ελεκτρικος) - agent "Bolek", eksprezydent III RP, główny budowniczy UBekistanu.

Kalendarium wrogiej działalności TW "Bolka"

Dzieciństwo i wczesna młodość

Dogłębne badania historyczne, prowadzone przez najwybitniejszych naukowców nurtu PiSjanistycznego, jednoznacznie i ponad wszelką wątpliwość wykazały, że już w wieku 9 lat Lech Wałęsa zajmował się notorycznym sikaniem do kropielnic z wodą święconą, co w znacznym stopniu pogarszało jej moc oraz jakość, w tym sensoryczną. Te wymierzone w IV RP akcje Wałęsy, prowadzone były z bezpośredniej inspiracji agentów Układu, przy aktywnym wsparciu ze strony wrogich mediów, z "Gazetą Wyborczą" i TVN na czele.

Ten aspekt wrogiej działalności zdrajcy wymaga dalszego intensywnego śledztwa, które wyjaśnić musi ostatecznie liczne wątki towarzyszące, a w szczególności zdemaskować osoby winne współudziału w tych ohydnych przestępstwach, a więc koordynujące i bezpośrednio wykonujące zadania związane z podsadzaniem Wałęsy w celu ulokowania końcówki jego cewki moczowej powyżej poziomu krawędzi kropielnicy. Jak bowiem wykazały drobiazgowe badania miejsca przestępstwa, współudział taki był niezbędny, gdyż krawędź kropielnicy znajdowała się na wysokości około 130 - 140 cm powyżej podłoża, a u 9-cio letniego chłopca o normalnej postawie i prawidłowym stanie fizjologicznym, końcówka cewki moczowej znajduje się na wysokości z pewnością nie przekraczającej 70 cm.

W nieco późniejszym okresie swego dorastania, ze względu na zwiększającą się masę ciała i związane z tym faktem rosnące trudności z podsadzaniem, Lech Wałęsa przerzucił się na oddawanie moczu na bardziej dostępne obiekty, w szczególności różnego rodzaju mury i murki. Choć jak dotychczas nie zostało to - w odróżnieniu od faktu sikania do kropielnicy - potwierdzone twardymi dowodami, to jednak istnieją niesłychanie poważne, graniczące z pewnością przesłanki, że obsikiwane przez Wałęsę murki otaczały obiekty kościelne oraz budowle zajmowane przez PiS. Z tego okresu antywolskiej działalności Wałęsy pochodzi jego przestępczy pseudonim "Obszczymurek", który został brawurowo ujawniony pod koniec marca 2009 r.

Oczywista prawda o nieślubnym płodzeniu, przez "Nożownika", agencików, nie dała się ukryć

Niesłychanie porażające dowody potwierdzają też, że oprócz przedstawionych wyżej form antywolskiej działalności Wałęsy, we wczesnym okresie swego życia zajmował się on również terroryzowaniem (wraz z braćmi i kolegami) miejscowej ludności (sympatyzującej - rzecz jasna - z Ruchem Oporu) z pomocą noża i sztachet (co można z niebywałą pewnością uznać za jego wkład w działalność zbrodniczego komunistycznego aparatu represji) oraz nieślubnym płodzeniem kolejnych agencików, od urodzenia szkolonych do walki z PiS i tajemnie przygotowywanych do aktów dywersji wymierzonej w IV RP i jej Ojców. Posługiwał się wtedy kolejnymi pseudonimami - TW "Scyzoryk" i TW "Nożownik".

Działalność w PRL

Ośrodek wypoczynkowy w Arłamowie

Jako prawdziwy wróg narodu, Wałęsa stosował własną (znacznie później ujawnioną) zasadę "za, a nawet przeciw", jednocześnie strajkując przeciwko władzy i współpracując z nią.

Wykształciuchy twierdzą, że w sierpniu 1980 roku przeskoczył przez płot, ale wybitni analitycy (w tym także główny medyk IV RP, ojciec Rydzyk), argumentują, iż było to niemożliwe ze względu na budowę ciała "Bolka" (efekt biesiad alkoholowych w towarzystwie określonych sił).

Agent "Bolek" dobrze się bawi na urlopie w Arłamowie

Po wybuchu stanu wojennego, udał się na urlop zdrowotny do ośrodka wypoczynkowego SB w Arłamowie, gdzie regenerował siły przed kolejnym wściekłym atakiem na ówczesną prawdziwą opozycję. Jednakże prawdziwa wersja wydarzeń jest zakłamywana przez wrogie media, a w szczególności prasę polskojęzyczną, która sugeruje, że Lech Wałęsa był w Arłamowie internowany.

Działalność w III RP

W III RP "Bolek" kazał emitować banknoty ze swoją podobizną

Na mocy tajnego paktu Michnik - Kiszczak, Wałęsa zostaje prezydentem III RP. Wtedy też popełnia największy błąd w swoim życiu - wyrzuca ze swojej kancelarii Jarosława Kaczyńskiego, wymieniając go na swojego kierowcę (patrz: Taksówka Jurgiela) Mieczysława Wachowskiego i rozpoczyna budowę WSI. Wtedy też powstaje jedno z haseł III RP - "Kto nie z Mieciem, tego zmieciem".

Jedna z największych zbrodni "Bolka" - obalenie Przedczwartej RP wspólnie z innymi znanymi zbrodniarzami

Po ogłoszeniu "Listy Macierewicza" razem z Liberałami i komunistami dymisjonuje rząd Jana Olszewskiego, aby uniknąć zdemaskowania jako TW "Bolek", co mogłoby zakwalifikować go do grona późniejszych odnowicieli.

Ułaskawia także Andrzeja S. pseud. "Słowik" (nie mylić ze "Szczurem"), z powodu zwrotu nadpłaconego przez niego podatku dochodowego w wysokości 150 tys. złotych, które zostały przekazane bezpośrednio na ręce Mieczysława Wachowskiego.

W lutym 2005 roku dokonuje wściekłego ataku na ojca Dyrektora na łamach prasy polskojęzycznej.

Działalność w IV RP

Jako że podczas kampanii prezydenckiej w 2005 roku Lech Wałęsa poparł Donalda Tuska, automatycznie stał się wrogiem narodu i przeszedł do opozycji, gdzie zajął się przeszkadzaniem.

Dr Lech Wałęsa w trakcie diagnozy

Po otrzymaniu odpowiedniego doktoratu honoris causa w dziedzinie medycyny, Wałęsa zajął się diagnozowaniem stanu zdrowia obecnego Prezydenta, rozpoznając u niego durnowactwo.

Lech Wałęsa słynie z agresywnej postawy wobec Braci Mniejszych Zjawiska biologicznego, za co z pewnością zostanie w przyszłości ukarany. Lista jego obraźliwych i w sposób oczywisty kłamliwych wypowiedzi jest bardzo długa:

O swojej roli w III RP, jak i nadejściu IV RP pisze poetycko w nowej książce:

Działalność po tymczasowym upadku IV RP

Propagandowy wizerunek Wałęsy kształtowany przez Układ i wrogie media

Wszystko wskazuje na to, że trudno będzie przyznać Wałęsie honorowe obywatelstwo miasta Szczecina ze względu na zdecydowany sprzeciw niektórych radnych. Pomysł krytykuje np. Andrzej Karut, radny PiS, emerytowany katecheta. Zarzucił Wałęsie agenturalną przeszłość oświadczając "Gazecie":

Inny radny PiS-u Maciej Kopć, nauczyciel historii, jest bardziej precyzyjny w swoich zarzutach wobec Wałęsy, wyliczając jego ciężkie grzechy:

Nieprzejęty tymi zasłużonymi zarzutami Wałęsa oddał się tymczasem cynicznemu handlowaniu swoją osobą i "poglądami" (do tego stopnia, że zaprzedał się nawet siłom przyjaznym Narodowi), ostatecznie ujawniając tym swoją sprzedajną naturę i powszechnie znany brak kręgosłupa moralnego.

Praktyki te zdemaskował sir Richard Henry Czarnecki, w tych oto słowach:

Działalność w restaurowanej IV RP

W dniu 04.07.2018 r. podczas drugiego dnia bezpodstawnej rebelii pod Sądem Najwyższym związanej z efektami jedynie słusznej nowelizacji ustawy o SN nazwał bezczelnie Odnowicieli, w tym samego Naszego Umiłowanego Przywódcy, Naczelnika Państwa Wolskiego, Dobrego Pasterza i Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego, przestępcami (patrz: Ostatnia barykada w państwie):

Opinia uczciwego Wolaka Krzysztofa Wojciechowskiego z Kanady węszącej układ

Choć przedstawiona powyżej mądra, wyważona, a przede wszystkim opierająca się wyłącznie na niesłychanie niezbitych dowodach oraz niedających się w żaden sposób zakwestionować faktach opinia z dnia 28.06.2008, w zasadzie wyczerpuje temat roli Wałęsy w destrukcji IV RP i Wolski w ogóle, to jednak Dyrekcja Muzeum IV RP gorąco zachęca wszystkich zwiedzających do zapoznania się z większymi fragmentami niespotykanie świeżej i oryginalnej, a przede wszystkim głęboko słusznej publicystyki patriotycznej najwyższego lotu, które znaleźć można na stronie internetowej pana Wojciechowskiego.

Jednoznaczna opinia Antoniego "Instytucji" Macierewicza (11.07.2017)

Antoni-Macierewicz-byl-gosciem--Minela-20-.jpg

W programie "Minęła 20", w TVP Info Antoni "Instytucja" Macierewicz rozwial wszelkie wątpliwości:

Krótka i merytoyryczna charakterystyka by Ryszard Majdzik (22.11.2018)

Ryszard-Majdzik-w--Minela-20--nazwal-kilka-razy-Le.jpg

Prawy Wolak Ryszard Majdzik w programie "Minęła 20" w TVP Info błyskotliwie i zwięźle scharakteryzował Lecha Wałęsę (pseudonim operacyjny: "Bolek"):

Patrz też

Linki zewnętrzne