List Sakiewicza

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Dnia 03.07.2007 na łamach tygodnika "Gazeta Polska", znanego tytułu prasowego przyjaznego Narodowi, ukazał się bardzo ważny list otwarty jego redaktora naczelnego Tomasza Sakiewicza do papieża Benedykta XVI.

List ten stanowi pełne potwierdzenie poczynionych ostatnio przez znanych demonologów obserwacji, dotyczących wzmożonej aktywności szatana w budowanej właśnie IV RP oraz jest porażającym dowodem na coraz bardziej intensywną antywolską działalność kierowanych przez niego sił ciemności.

Ośmielone chwilowymi sukcesami w podjudzaniu pielęgniarek i lekarzy, tym razem brygady szatana wzięły sobie za cel kolejnego wściekłego ataku jednego z najbardziej wartościowych Wolaków, niestrudzonego tropiciela zła i agentów, budowniczego IV RP, autora listu, Tomasza Sakiewicza.

Ten dzielny dotychczas obrońca najświętszych wartości nie oparł się niestety zmasowanemu atakowi szatanów, w wyniku czego został przez nich - miejmy nadzieję, że tylko tymczasowo - opętany. Bezpośrednim skutkiem i objawem tego opętania, jest właśnie treść omawianego listu. Poniżej przedstawiono te fragmenty, które w sposób wstrząsający wskazują na głębokie opętanie autora:

Przytoczone cytaty, w których autor poważył się krytykować najjaśniejszą na firmamencie gwiazdę odnowy oraz jedyną prawdziwie wolską rozgłośnię, a nawet zarzucać im podburzanie obywateli do (spontanicznych w rzeczywistości) ataków na łże-dziennikarzy, jednoznacznie potwierdzają, że stan redaktora Sakiewicza jest bardzo ciężki, a nawet krytyczny. W tej sytuacji uratować go i przywrócić IV RP może tylko najwybitniejszy w Wolsce specjalista od demonologii i egzorcyzmów, jakim bez wątpienia jest Jarosław Kaczyński. Premierze, ratuj redaktora!

Patrz też