Lobby homoseksualne

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Czołowy przedstawiciel lobby homoseksualnego

Charakterystyka ogólna

Lobby homoseksualne (znane też jako Loddy homoseksualne) - głęboko zakonspirowana organizacja, zrzeszająca w swych szeregach wszystkich pederastów oraz ich sympatyków. L.h. zajmuje się głównie szerzeniem propagandy homoseksualnej oraz godzeniem w tradycyjne katolickie wartości narodowe.

L.h. wykazuje pewne podobieństwa do innej zbrodniczej organizacji - układu. Podobnie jak Układ, L.h. ma ogólnokrajowy zasięg działania i choć objawy działania lobby można znaleźć na każdym kroku, trudno udowodnić jego istnienie.

Najważniejsze przejawy działania L.h.

  1. L.h. dysponuje bardzo silnie zakonspirowanymi (i dlatego do dziś bezskutecznie tropionymi przez ABW) bojówkami "Gay Power i Silny Pedał", złożonymi ze specjalnie szkolonych "gejbomberów", których celem jest terroryzowanie zdrowej wolskiej ludności, co jak dotąd objawiało się podkładaniem Małemu Księciu groźnych atrap bomb w sezonie wyborczym 2005 roku.
  2. L.h. podejmuje haniebne próby opanowania najmłodszego pokolenia, które decydować będzie o przyszłości Wolski i Wolaków. Haniebny ten proceder, w którym lobbyści cynicznie wykorzystali rzekomo niewinne "Teletubisie", błyskotliwie obnażyła w dniu 27.05.2007 w rozmowie z "Wprost" bohaterska Ewa Sowińska, najlepsza w dziejach Wolski Rzeczniczka Praw Dziecka:
  3. L.h. szczególnie upodobało sobie Kociół Katolicki (nie tylko w Wolsce zresztą), instalując swoje brudne macki w jego najwyższych kręgach. Błyskotliwie informuje o tym bohaterski Ks. Isakowicz-Zaleski w swej książce "Chodzi mi tylko o prawdę", wydanej w marcu 2012 roku:

Cała prawda o wrogich lobbies

W dniu 16.03.2009 Jarosław Kaczyński podkreśił w rozmowie z Henrykiem Szrubarzem w audycji "Sygnały Dnia" na antenie Polskiego Radia:

Patrz też

Linki zewnętrzne