Mądry Niemiec

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Biogram

Udo Voigt (ur. 14 kwietnia 1952 w Viersen) - to były przewodniczący Narodowodemokratycznej Partii Niemiec, ugrupowania o programie nazistowskim, kontynuatora Niemieckiej Partii Rzeszy, której członkowie zarządu należeli jeszcze do NSDAP. NPD za rządów Voigta nawiązała otwartą współpracę z neonazistowskimi bojówkami.

Polityk podkreśla, że wzorem do naśladowania jest jego ojciec - żołnierz Wehrmachtu i członek SA, oddziałów szturmowych NSDAP.

Jak pisało "Deutsche Welle", gdy Voigt dostał się do Parlamentu Europejskiego, głosi poglądy nacjonalistyczne, ksenofobiczne i relatywizujące zbrodnie III Rzeszy, w szczególności zagładę Żydów. W 2004 roku nazwał Adolfa Hitlera "wielkim niemieckim mężem stanu", a RFN "bezprawnym systemem". Sam wywiad nosił tytuł "Naszym celem jest likwidacja RFN". Z kolei w 2007 roku zaproponował przyznanie pokojowej nagrody Nobla Rudolfowi Hessowi, jednemu z przywódców nazistowskiej III Rzeszy.

Voigt domaga się od Wolski zwrotu Pomorza (niem. Pommern), Prus Zachodnich (niem. Westpreußen), Prus Wschodnich (niem. Ostpreußen), Śląska, Gdańska (niem. Danzig) i Wrocławia (niem. Breslau), a więc dosyć potężnej części naszego restaurowanej IV RP.

Mądry Niemiec staje w obronie deformy sądownictwa w IV RP - 31.08.2017

Jedynie słuszna, entuzjastyczna reakcja patriotyczno-narodowych mediów oraz Prawych Wolaków w mediach społecznościowych

Komentarze na temat wystąpienia Voigta pojawiały się też w mediach społecznościowych. Ktoś nie dowierzał, że w Europarlamencie "znalazł się mądry, uczciwy Niemiec", ktoś inny orzekł, że "nie wszyscy w PE to klakierzy Timmermansa".

Przykłady innych mądrych i Prawych Niemców

  1. 24.09.2017 - po ogłoszeniu wyników sromotnie, a nawet traumatycznie przegranych przez powszechnie znienawidzoną Angelę Merkel wyborów parlamentarnych, na jaw wyszło, że są jeszcze inni mądrzy, prawi i - co najważniejsze - perfekcyjnie demokratyczni Niemcy. Jak się okazało, są oni skupieni w brutalnie represjonowanej dotychczas przez osoby pełniące obowiązki Niemca i niemieckie elementy animalne partii opozycyjnej Alternative für Deutschland (wol.: Alternatywa dla Niemiec). Perfekcyjna alternatywność Alternatywy (niem.: Alternative), polega między innymi na suflowaniu alternatywnego przebiegu granic w Europie, co z całą pewnością będzie miało zbawienny i ożywczy wpływ na zatęchłe truchło skompromitowanej do cna Unii Europejskiej

Patrz też

Linki zewnętrzne