Masoni

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Cyrkiel i węgielnica - symbole masonów

Masoni - określenie używane przez szeroko pojęte środowiska radiosłuchaczy przeciwko wrogom Świętego Radia; w swej intencji obraźliwe.

Masoni są od czasów międzywojennych uznawani za wspólników Żydów i cyklistów.

Historia

Z historii Masonerii (Wolnomularstwa) należy wymienić jedno bardzo ważne wydarzenie. Jest to początek tak zwanego Wielkiego Pogromu Masonów, zapoczątkowanego pod koniec roku 2005 przez radiosłuchaczy i Jego Świątobliwość Ojca Rydzyka.

Mimo podjętych przez nich działań, mających zahamować wpływy środowisk wolnomularskich na życie polityczne i społeczne w Wolsce, kręgi te są wciąż aktywne i wyrażają swoje bluźniercze poglądy przez masońsko-żydowsko-KPPowską "Gazetę Wyborczą" oraz satanistyczną stację telewizyjną, o przewrotnej nazwie TVN (która ma być na szczęście już w niedługim czasie przejęta przez Jedyną Wolną Wolską Telewizję Trwam).

Wściekłe ataki masonów na etos IV RP

Z braku twardych dowodów przytaczamy wypowiedzi prawdziwych patriotów i Prawych Wolaków, którzy dysponują głęboką i - co najważniejsze - niespotykanie obiektywną wiedzą na ten temat:

  1. "Unia Europejska jest rządzona przez Niemców i francuskich masonów. Ludzie ci chcą podporządkować sobie Europę. Konstytucja Europejska ma im to ułatwić" - Maciej Giertych podczas wykładu zatytułowanego "Polska, a Konstytucja Europejska" na Uniwersytecie Śląskim (luty 2005)
  2. "Masoni są narzędziem szatana, a ich znakiem jest słońce. Zwróćcie uwagę, że ten znak starają się umieścić wszędzie. Na przykład w Polsacie się ono pojawia i na butelkach wody "Bonaqua", i jako logo partii Unia Wolności. Żebyśmy mieli kilkuset takich ojców Rydzyków w Polsce, to nie musielibyśmy się bać masonerii" - jeden z wybitnych ekspertów Radia Maryja na jej antenie (2005)
  3. "Laicko-masońskie środki masowego przekazu nie byłyby w stanie sterować taką znakomitą osobistością, dlatego przypuściły bezprecedensowy atak godzący w dobre imię abpa Stanisława Wielgusa. [...] Niestety w Polsce przeciw woli większości duchowieństwa i przeciw woli ludu Bożego, wygrała antyklerykalna telewizja, która przepełniona jest agentami dawnego sytemu opływającymi we wszystkie dostatki, autentycznie szkodzi społeczeństwu polskiemu i Kościołowi polskiemu" - Ewa Sowińska w liście do papieża Benedykta XVI (07.01.2007)
  4. "Masonom przeszkadza krzyż. Brońcie polskiego krzyża, od Giewontu szczytu po Bałtyk" - wybitny senator Stanisław Kogut, w wystąpieniu podczas obrad III Kongresu PiS (06.03.2010)
  5. "W czerwcu [ Stanisław Dziwisz ] przyjął nagrodę najwyższej loży masońskiej, kardynała Bea. To niemiecki kardynał, największy rozbójnik na Soborze Watykańskim, i krystaliczny mason najwyższym stopniem. Po drugie: nad kamieniem węgielnym, w budowanym Centrum Jana Pawła II, jest piękne wsadzony trójkąt masoński! Niech kardynał wyjaśni dlaczego!" - ksiądz Piotr Natanek podczas kazania (24.07.2011)
  6. "Kościół jest dziś planowo atakowany przez różne środowiska libertyńskie, ateistyczne i masońskie" - abp Józef Michalik w liście pasterskim do wiernych (20.02.2012)
  7. "I oni się poczuli przerażeni, ta masoneria rytu francuskiego, GRU, poczuli się przerażeni i stwierdzili, że należy przyspieszyć proces przejmowania, zawłaszczania państwa polskiego i demontażu państwa polskiego jednocześnie. Żeby to później służyło jako fragment tej Euroazji. I że jednymtak mi wychodzi i staram się to ukazać - że jednym z aktów tej loży P3 był zamach na samolot prezydencki w Smoleńsku i wiele innych aktów" - doktor Stanisław Krajski, wykładowca Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej na antenie Radia Maryja (23.08.2012)
  8. "Wszystkie te siły zła, międzynarodowe, masońskie, skierowanewłaśnie na Polskę. Chcą zniszczyć rodzinę, która jest podstawą wychowania w religijności. Zniszczyć małżeństwo, wprowadzić u nas demoralizację, zaczynając od malutkich dzieci. Kiedy władzę objął Tusk, niedługo zjawił się ambasador pewnego państwa, niewielkiego, ale wpływowego. I zażądał od rządu uciszenia Radia Maryja i TV Trwam. Władze słuchają zewnętrznych sił wrogich Polsce. To jest nowa Targowica" - ksiądz infułat Stanisław Mac w kazaniu na mszy rozpoczynającej manifestację w obronie TV Trwam w Rzeszowie (22.06.2013)

Patrz też

Linki zewnętrzne: