Matka Polka

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Matka Polka (ew. Matka Wolka) - kobieta żyjąca w kościelnym i cywilnym związku małżeńskim, wychowująca co najmniej czwórkę dzieci i (obowiązkowo!) niepracująca. Matka Polka poświęca życie swoje (pracując 23 godziny na dobę w domu - pozostałą godzinę zajmuje jej modlitwa) i swoich dzieci w służbie wolskiej ojczyźnie (posyłając je na kolejne powstania/wojny światowe/misje stabilizacyjne). Po odchowaniu wszystkich dzieci i osiągnięciu odpowiedniego wieku, Matki Polki przeistaczają się w Moherowe berety.

Do zostania Matką Polką obywatelki IV RP są intensywnie zachęcane przez koalicję, w szczególności śmiałymi i wizjonerskimi programami PiS (np. "Bilet do kina" lub "Spirala Cymańskiego") oraz porażającymi swym rozmachem bezprecedensowymi inicjatywami LPR.

Postawa Matki Wolki jest solą w oku i kością w gardle wrogów narodu, którzy widzą w niej realne zagrożenie dalszego funkcjonowania w Wolsce Układu i innych elementów szarej sieci korporacji i netłorków, inspirowanych przez określone siły, pragnące wynarodowienia naszej Ojczyzny.

Wzorowe Matki Polki

  1. Matka braci Kaczyńskich zjawiska biologicznego
  2. Matka Elżbieta od PiS-u

Patrz też