Matkomat

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Prawda o Matkomacie
Prawda o Matkomacie
Prawda o Matkomacie

Matkomat - nowoczesne urządzenie wynalezione w XXI wieku przez Wielkiego Ekonomistę IV RP, służące do:

Premiera medialna

Ze względu na wrodzoną skromność Konta Nieposiadającego, doniosły wynalazek, doceniony przez odwiecznego wroga IV RP - SLD, został przedstawiony 12.03.2008 P.T. Publiczności przez posłankę Joannę Senyszyn w programie TVN 24.

Pewne zdumienie i niemal zgrozę wywołała reakcja obecnego w studio Mariusza Kamińskiego - rzecznika prasowego klubu parlamentarnego PiS, który oburzył się, jak donoszą z kręgów zbliżonych do dobrze poinformowanych, na tę uzurpację, bowiem tak doniosły wynalazek miał prawo zaprezentować publicznie jedynie sam Wielki Wynalazca. Nie wspominając już o tym, że urządzenie nie zostało jeszcze opatentowane, a zatem inkryminowane upublicznienie można traktować jako zdradę, jeśli nie stanu, to na pewno tajemnicy państwowej.

Prapremiera medialna

Tak naprawdę prapremiera medialna "matkomatu" odbyła się 22.05.2007 i odbiła się szerokim śmiechem w mediach światowych, m.in. w amerykańskim programie FOX News.

Przygotowanie do masowej produkcji

Prowadzone od lat na szeroką skalę przygotowania do masowej produkcji zapewnią możliwość zaopatrzenia się we własny "matkomat" każdemu Wolakowi, który ma matkę. Produkcja zostanie uruchomiona, jak tylko IV RP stanie się ciałem.

Patrz też

Linki zewnętrzne