Michał Kamiński

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Michał Kamiński uroczyście ogłasza koniec IV RP
Pan Michał wiernie towarzyszy swemu Wodzowi w jego wszystkich wyprawach wojennych przeciwko Rosji. Hełm (w rozmiarze XXXL) zakupiono ze środków Kancelarii Prezydenta
Zawsze na posterunku

Sylwetka

Michał "Pinochet" Kamiński vel Mała Dziewczynka 1) - czołowy piarowiec i spin doktor Wolski, prominentny członek Partii, wybitny ekspert w dziedzinie inżynierii chłodniczej oraz konstruktor pierwszej wolskiej lodówki, znany z błyskotliwych reakcji na doniesienia prasowe inspirowane przez wrogów.

Michał Kamiński, zanim w sposób zapewne natchniony Duchem Świętym przeistoczył się w Małą Dziewczynkę był - jak olbrzymia większość polityków prawicy - specjalistą od orientacji homoseksualnej i właściwej w tym temacie semantyki. Tenże wykluwający się mąż opatrznościowy prawicy już na początku swojej kariery bezbłędnie potrafił wytropić międzynarodowy spisek wściekłej propagandy homoseksualnej, podstępnie sączącej swój jad w jego zdrowe, heteroseksualne ciało. O jego wybitnym geniuszu świadczy fakt, że nawet gdy jeszcze nie był Małą Dziewczynka to już potrafił rozpoznać zagrożenia pedofilskie dla siebie - gdy zostanie Małą Dziewczynką, bo przecież wszyscy geje to pedofile, więc zapewne zagrażają Małej Dziewczynce

Kamiński chodził do 49 LO w Warszawie, ale nikt go tam już nie pamięta. Pamięta go za to Marian Piłka - "korpulentny uczeń szkoły średniej". Potem Kamiński rozpoczął studia nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim w połowie lat 90. - o ich ukończeniu jak dotąd brak jest informacji. Niespokrewniony z PiSterminatorem

Ważniejsze cytaty z wystąpień pana ministra:

W 1999 roku wraz z Tomaszem Wołkiem i Markiem Jurkiem udał się do Anglii, by prywatnie spotkać się z generałem Augusto Pinochetem, osadzonym w areszcie domowym na podstawie "Konwencji w sprawie zapobiegania i karania zbrodni ludobójstwa", oskarżonym w Hiszpanii o zbrodnie przeciwko ludzkości, zabójstwa i stosowanie tortur. Celem wyjazdu było wręczenie mu pamiątkowego ryngrafu z Matką Boską.

Niezwykle zasłużył się dla rozwoju wolskiej gospodarki, agitując za kupowaniem wolskich produktów. Turystom z byłego ZSRR rozdawał ulotki na Dworcu Centralnym w Warszawie:

W dniu 23.07.2007 od prezydenta Lecha Kaczyńskiego otrzymał nominację na sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta RP odpowiedzialnego za politykę medialną.

Znany z niechęci do wyrobów stolarki budowlanej. Jak podał "Przegląd" z 22.10.2007 (nr 43/2007), z wściekłością kopał w drzwi, obserwując debatę telewizyjną Jarosława Kaczyńskiego z Donaldu Tusku.

Według innego słynnego Wolaka Jacka Kurskiego, to właśnie Michał Kamiński wraz ze swoim bratem bliźniakiem Adamem Bielanem jest winny klęski wyborczej PiS-u:

Błyskotliwa kariera w Parlamencie Europejskim

Kalendarium

Torysi budują prawdziwy wizerunek Małej Dziewczynki w internecie

Według brytyjskiej gazety nieznana dotąd osoba, używając komputera w jednym z biur w Izbie Gmin, usunęła z umieszczonej w Wikipedii biografii Kamińskiego fragment dotyczący jego członkostwa w skrajnie prawicowym Narodowym Odrodzeniu Polski.

Torysi znaleźli się pod silnym ostrzałem Partii Pracy i niechętnych im mediów. Ich zdaniem Mała Dziewczynka jest antysemitą i jako taki nie powinien stać na czele frakcji w parlamencie europejskim, w której - obok PiS-u i torysów - jest jeszcze czeska prawicowa partia ODS oraz kilku skrajnie prawicowych posłów z krajów Europy Środkowej. Kilkunastu znanych aktorów i ścierwojadów w niedawnym liście do przywódcy torystów, wezwało go do usunięcia Kamińskiego z szefowania frakcji.

Niejaki Chris Bryant, wiceminister spraw zagranicznych ds. Europy, w sobotę zaapelował do torystów o szybkie ustalenie, kto fałszował zapisy w Wikipedii:

Bezprecedensowy atak niewdzięcznego "sojusznika"

Pomimo nieustanego zabiegania przez PiS et consortes o względy "Wuja Sama", Stany Zjednoczone torpedują interes narodowy Wolski. Jak donoszą brytyjskie media administracja Obamy jest zaniepokojona związkami torysów ze "skrajną prawicą" w Wolsce. Hilary Clinton - szefowa amerykańskiej dyplomacji - poruszyła tę sprawę podczas swojej ostatniej wizyty w Wielkiej Brytanii - zasuflował bezczelnie społeczeństwu wydawany w Londynie "The Jewish Chronicle".

Złote myśli Małej Dziewczynki po 2014 roku

Patrz też

Przypisy

1)  Pokazując na konferencji prasowej faks powiedział: "Jeśli zachowanie ministra Sikorskiego jest kulturalne, to ja jestem małą dziewczynką". Wnioskując przez analogię musimy zgodzić się z tezą, że umiejętność napisania i przesłania faksu jest dowodem kultury. Teza broni się sama.

Linki zewnętrzne