Mirosław Piotrowski

Z Muzeum IV RP
Wersja z dnia 11:08, 1 maj 2015 autorstwa Admin (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "<onlyinclude> Czarujący uśmiech pięknego Mirka '''Mirosław Piotrowski''' - europoseł z ramienia ...")

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Czarujący uśmiech pięknego Mirka

Mirosław Piotrowski - europoseł z ramienia Ligi Polskich Rodzin. Profesor Katolickiego Uniwersytetu Ludowego. Wykładowca historii w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. Erudyta i człowiek światowy. Kandydat w wyborach do Parlamentu Europejskiego z ramienia PiS i z rekomendacji samego Ojca Dyrektora. A przy tym niezwykle pociągający mężczyzna, hojnie wyposażony przez naturę. Dała temu wyraz 21.05.2009 słuchaczka Radia Maryja, Anna z Lublina, która widziała go fizycznie:

Sam Ojciec Dyrektor namawia do głosowania na pana Profesora. Dnia 01.06.2009 w kościele p.w. Najświętszej Maryi Panny w Krasnobrodzie zawołał do ołtarza skromnie stojącego pośród ludu Profesora Piotrowskiego:

Profesor Piotrowski podziękował za wsparcie:

Ojciec Dyrektor, powstrzymujac się w świątyni od wszelkiej politycznej agitacji i zachowując równy dystans wobec wszystkich partii, zachęcał jednak do udziału w wyborach:

Linki zewnętrzne