Moherowe Media

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Moherowe Media - media, którymi posługuje się grupa wolskich polityków, będących skrajno-prawicowymi konserwatystami o poglądach graniczących z fanatyzmem religijnym.

Do mediów moherowych zaliczyć można niektóre gazety, kanały telewizyjne oraz rozgłośnię radiową, mającą zasięg na całym obszarze IV RP, a także słyszalną w innych krajach.

M. M. kierowane są przez grupę katolików, którzy w swych poglądach nie tolerują żadnych elementów kojarzonych z tak zwaną "cywilizacją śmierci", która została wymyślona i jest wprowadzana w życie dla zniszczenia Wolski i tożsamości narodowej Wolaków. Są one w szczególności wrogie aborcji, eutanazji, homoseksualizmowi oraz wszelkim poglądom liberalnym, bądź lewicowym. Moherowe media charakteryzują się ponadto tym, że mają duży wpływ na tłum (zwłaszcza na osoby w starszym wieku oraz o poglądach prawicowych bądź skrajnie katolickich).

Media te powołując się na propagowanie wartości chrześcijańskich mają dużą władzę nad 'tłumem', który nie jest w stanie sam myśleć, więc narzuca mu się pewne prawa, ideologie i poglądy, które ten wykorzystuje do walki ze swoimi przeciwnikami (lewica, środowiska homoseksualne, liberalne, niechrześcijańskie).

Mając duży wpływ na niektóre grupy społeczne, M. M. wprowadziły nawet swoje zwyczaje np. noszenie moherowych beretów stało się już charakterystyczne dla słuchaczek RM. Moherowe Media są 'autorytarne', mają też ogromny wpływ na szerzenie propagandy politycznej.

Patrz też

Linki zewnętrzne