Monopol naturalny

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Monopol naturalny - niebywale istotne dla przyszłości restaurowanej IV RP wyrażenie nowomowy, wprowadzone 21.08.2011 do jej przebogatego tezaurusa na spotkaniu wyborczym, z Prawymi Wolakami w Legionowie przez samego Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego:

Podstawowe założenia kampanii monopolowej - integralnej części ofensywy ekonomicznej

Jak na genialnego stratega przystało, przedstawił tragiczną wizję restaurowanej III RP, której Tymczasowy Rząd Okupacyjny za psi grosz wyzbywa się wszelkiego dobra i poprzez samorządy chce się zamachnąć na monopole naturalne:

Wskazał cel:

Określił zagrożenie:

Oraz aby nie pozostawić ciemnego ludu w rozpaczy Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński wezwał do ratowania godności poprzez ratowanie własności:

Przykłady heroicznej walki z lombardową wyprzedażą monopoli naturalnych

Niemowlęta i zmarli bronią warszawskiego SPEC

Na polecenie gubernatoru Tusku tak zwana prezydent Warszawy, niejaka Hanna Gronkiewicz-Waltz (pseudonim mafijny Bufetowa vel HGW) podjęła próbę sprzedania bezcennego warszawskiego SPEC. By zatrzymać lombardową wyprzedaż miejskiej spółki ciepłowniczej, działacze PiS przez dwa miesiące dniem i nocą agitowali na ulicach, przed kościołami, rozsyłali referendalny wniosek pocztą, by odnosząc miażdżący sukces dostarczyć do ratusza (niem. Rathaus) 151 tys. podpisów. Siepacze reżimu, torpedując heroiczną akcję decyzją jednogłośną nie uznali ponad 40 tys. z nich, co oznacza, że do wymaganych 135 tys. podpisów zabrakło ponad 20 tys. Najmłodszy patriota gospodarczy, przeciwnik prywatyzacji SPEC ma trzy miesiące, kolejny 1,5 roku, jest też ośmiolatek (w sumie do tej akcji Ruch Oporu pozyskał 416 nieletnich bojowników). Pod listami są też nazwiska 13 osób, które zmarły przed akcją PiS. Kilkanaście list "wygląda na sygnowane jedną ręką", ci sami bojownicy pojawiają się na wielu listach. Rekordzista patriotyzmu gospodarczego podpisał się aż dziewięć razy.

Decyzja miasta Opole (niem. Oppeln) o wstrzymaniu sprzedaży akcji Energetyki Cieplnej Opolszczyzny niemieckiej firmie E.ON edis energia

Inne monopole naturalne zagrożone lombardową wyprzedażą

Kreowanie monopoli naturalnych w obronie integralności terytorialnej umęczonej Ojczyzny

W dniu 31.03.2016 z odrodzonego i dobrze zmienionego Sejmu nadchodzi radosna dla wszystkich Wolaków wiadomość o działaniach prowadzących do utworzenia kolejnego monopolu naturalnego.

Rzetelnie i z najwyższym poświęceniem dla Ojczyzny spełniając obietnice wyborcze, Biało-Czerwony Obóz zgłasza do projektu ustawy o ochronie ziemi niecierpliwie oczekiwany przez cały Naród jedynie słuszny przepis, według którego Kościoły i związki wyznaniowe, jako jedyne podmioty gospodarcze będą miały prawo do zakupu i sprzedaży ziemi!

Dzięki tej wspaniałej inicjatywie, umiłowany przez wszystkich Prawych Wolaków Kościół Toruńsko-Katolicki, stanie się faktycznie monopolistą naturalnym na rynku obrotu ziemią, co w sposób oczywiście oczywisty zagwarantuje nieskazitelną uczciwość wszystkich transakcji, zatrzyma wykreowaną przez reżim okupacyjny na zlecenie Merkel i Putina, gigantyczną falę spekulacji i rabunkowej wyprzedaży ziemi ojczystej za bezcen wszelkiej maści wrogom narodu nasłanym przez obce mocarstwa, i - co najważniejsze - przyniesie ogromne korzyści całemu umęczonemu społeczeństwu, które zgodnie z wielowiekową tradycją, wspomagane będzie niespotykanie szczodrze przez Kościół!

Patrz też

linki zewnętrzne