Muzeum IV RP:Archiwum Biuletynu/12

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Archiwum

Kacz godlo.png Muzeum IV RP
BIULETYN INFORMACYJNY
Nowe eksponaty, ciekawostki, komentarze
Numer 12 (Luty 2010)

Od redakcji

Szanowni Zwiedzający!

Luty był miesiącem niespotykanej ofensywy propagandowej okupantów i nasilających się ataków na najwybitniejszych patriotów z Ruchu Oporu.

Ofensywa ta przeprowadzona została jako ostatnia deska ratunku wobec miażdżących dla liberałów wyników podskórnych badań wewnątrzklubowych, które jednoznacznie potwierdziły całkowity brak poparcia społecznego dla planów przekształcenia Wolski w parking i magazyn supermarketu oraz wykazały absolutną pewność traumatycznej porażki okupantów we wszystkich wyborach najbliższego dwudziestolecia.

Najbardziej spektakularnym przejawem tej nienawistnej kampanii, było bezczelne ukrycie przed Przywódcą Ruchu Oporu istnienia aquaparków (wym.: akwaparków), które okupanci próbowali zawłaszczyć i wykorzystać do swych niecnych celów.

Nic więc dziwnego, że w obliczu tak niebywale bezczelnych działań, kierowany przez prezesa-premiera Kaczyńskiego Ruch Oporu, zmuszony został do sięgnięcia po nadzwyczajne środki obronne, znane w teorii wojskowości pod kryptonimem "Wunderwaffe".

Do arsenału takich środków niewątpliwie należą tak zaawansowane narzędzia walki, jak hak, w tym importowany hak szwajcarski oraz bardzo wyrafinowany środek zaczepno-obronny - przeciek.

Bardzo przydatny i skuteczny był przede wszystkim pierwszy z wymienionych rodzajów broni, w szczególności zastosowany w połączeniu z wielkokalibrową bronią uzupełniającą, jaką okazał się list prezydenta do premiera. Zmasowany atak z wykorzystaniem tego zestawu uzbrojenia, charakteryzowany jest w literaturze przedmiotu opisowym wyrażeniem: "wiem, ale nie powiem - wiem, ale nie napiszę".

Konsekwentnie realizując swą historyczną misję nie tylko utrwalania w świadomości Narodu bohaterstwa bojowników ogólnonarodowego Ruchu Oporu, ale także dokumentowania do celów procesowych niecnych postępków wszelkiej maści zdrajców i odszczepieńców, prezentujemy haniebną sylwetkę byłego wybitnego Wolaka, Zbigniewa Romaszewskiego, który niestety dał się zmanipulować szkolonym przez KGB, Stasi i Mosad propagandystom reżimu okupacyjnego i wystapił przeciwko samemu prezesowi-premierowi Kaczyńskiemu.

Dla zachowania pełnej prawdy historycznej, w ramach nadrobienia ewidentnej zaległości, Muzeum udostępniło Zwiedzającym unikatowy Wielki Tezaurus cytatów dnia, pochodzących ze znakomitej strony internetowej www.prezydent.pl.

Tradycyjnie życzymy wszystkim miłego zwiedzania!


 • Patriotyczne akcesoria

Hak

Autor: Buldozer et al.Hak na Janosika (model Liptovský Mikuláš 1713)
Hak prosty
Ultranowoczesny hak z zapadką, uniemożliwiającą hakowanemu wyczepienie się. Takiego właśnie haka użył Mariusz Kamiński wobec Donaldu Tusku w aferze hazardowej

Haki tradycyjne

Hak na przestrzeni dziejów

W średniowieczu jednym ze sposobów wykonywania kary śmierci było powieszenie złoczyńcy na haku za ziobro, czego między innymi doświadczył w 1713 roku znany prekursor nowoczesnego PiSjanizmu i prawdziwy wzór dla członków Ruchu Oporu, bohaterski pogromca wszelkiej maści bogaczy i oligarchów, Juraj Janosik.

Biorąc pod uwagę, że ten sposób wykonania kary śmierci był okrutny, gdyż powodował zgon w męczarniach, nie należy się dziwić, że stanowi bezpośrednią inspirację nowej, świeckiej tradycji.

Nowa, świecka tradycja

W czasach współczesnych hak stał się nowoczesnym narzędziem prowadzenia polityki, wynalezionym i z powodzeniem stosowanym w IV RP. Hakiem może być każda informacja, prawdziwa lub fałszywa, która dyskwalifikuje politycznego oponenta w oszczach wyborców. Stosowany przeciwko członkowi Ruchu Oporu nazywany jest "wściekłym atakiem". Szczególnie często jest w użyciu w okresie kampanii wyborczych.

Niesłychanie precyzyjną definicję haka w ujęciu PiSjanistycznym, opracował największy bez wątpienia autorytet w dziedzinie teorii i praktyki nowoczesnego hakerstwa w dziejach świata, Jarosław Kaczyński, który podał ją do publicznej wiadomości w dniu 15.02.2010, podczas wykładu otwartego w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu:

Wyszukiwaniem odpowiednich haków zajmują się wyspecjalizowani fachowcy (tzw. hakerzy). Najbardziej wybitnymi przedstawicielami tej szlachetnej profesji są Antoni Macierewicz oraz Jacek Kurski. Szczególnie wysoko cenionehaki, które stanowią tajemnicę państwową, co powoduje, że hakujący nie może ujawnić istoty haka, a jedynie zasugerować, że on istnieje. Taki hak-widmo jest szczególnie niebezpieczną bronią w rękach profesjonalisty, jako że automatycznie stawia on hakowanego w Kręgu Podejrzeń, nie dając mu szansy na jakąkolwiek obronę, lub choćby wyhaczenie. Specjalistami od tych najbardziej szlachetnych hakówoczywiście Bracia Mniejsi Zjawisko biologiczne. Hak-widmo bywa tajny do tego stopnia, że sama osoba hakowana nic o nim nie wie. A nawet Jacek Kurski! Tak jest np. w przypadku tajnego haka o kryptonimie WX78/N/2007, który dotyczy Radosława Sikorskiego, a o którym Jarosław Kaczyński mówi:

...czytaj dalej>>

 • Infrastruktura restaurowanej III RP

Parking i magazyn dla supermarketu

Autor: Cruiser21 et al.Parking i magazyn dla supermarketu - tragiczna wizja losów restaurowanej III RP w 2030 r. przekazana szerokim rzeszom przerażonych Wolaków przez najwybitniejszego zastępcę szefa BBN, Witolda Waszczykowskiego w wywiadzie na łamach "Gazety Krakowskiej" zatytułowanym:

...czytaj dalej>>

 • Wieści z Kancelarii

Prezydent.pl cytuje

Autor: Jendras et al.Wczesną jesienią 2009 roku, w obliczu nasilających się represji okupantów wobec ogólnonarodowej większości patriotycznie zorientowanych obywateli i wobec wzrastającego zagrożenia bytu narodowego Wolski, potrzebą chwili stało się udoskonalenie środków i kanałów przekazu niezmanipulowanej informacji o prawdziwych "dokonaniach" okupantów oraz niezafałszowanej prawdy o otaczającym Wolskę wrogim świecie.

Jednym z działań składających się na błyskotliwą odpowiedź Ruchu Oporu na to patriotyczne zapotrzebowanie, było opracowanie i opublikowanie zupełnie nowego designu (wym. "dizajnu") strony internetowej prezydent.pl, kluczowego bastionu oporu społecznego ogólnonarodowej większości patriotycznej wobec przestępczego reżimu okupacyjnego.

Wśród wielu nowoczesnych i niebywale wyrafinowanych elementów, stanowiących niewątpliwie niesłychanie ogromne osiągnięcie niepodległościowej myśli i technologii informatycznej, w projekcie strony pojawiła się nowatorska na skalę światową sekcja "Cytaty Dnia", mająca w założeniu służyć nieskrępowanemu wszechobecną okupacyjną cenzurą przekazowi w syntetycznej formie skondensowanych porcji niezbędnej patriotycznej informacji tym wszystkim, dla których wolność Ojczyzny i przyszły byt biologiczny Narodu Wolskiegowartością najwyższą.

...czytaj dalej>>

 • Epistolografia

List prezydenta do premiera

Autor: Cruiser21 et al.Strona 1

W dniu 23.02.2010 prezydent Lech Kaczyński w bardzo eleganckim liście odpowiedział na oczywiście oczywistą prowokację gubernatora Tymczasowego Rządu Okupacyjnego Donaldu Tusku, dopytującego się w bezczelnym liście z dnia 16.02.2010, o fakty doskonale mu znane od czasu jego osobistej rozmowy z prezydentem z 2007 r., dotyczące zastrzeżeń, co do zdolności Radosława Sikorskiego do piastowania urzędu ministra RP.

...czytaj dalej>>


 • Patriotyczne akcesoria

Hak szwajcarski

Autor: Cruiser21 et al.Pilnie obserwując sukcesy rynkowe wiodącego w branży produkcji haków holdingu "PiS - CBA - IPN" zakłady SVP1) (niem. Schweizer Volkspartei, wol. Szwajcarska Partia Ludowa) postanowiły w lutym 2010 r. opracować pierwszy, szwajcarski prototyp haka.

Skoro władze Niemiec kupiły na czarnym rynku listę własnych obywateli ukrywających swoje dochody w bankach szwajcarskich, same pozostając bezkarne i bogate, to zgodnie z zasadą pewności winy podejrzanych dysponujących dużą kasą też są winne ukrywania dochodów. C.n.d.

...czytaj dalej>>

 • Knowania wrogów

Aquapark

Autor: Jendras et al.Porażający dowód bezczelnego spisku okupantów: aquapark w trakcie budowy instalacji utajniającej (widoczne elementy więźby pokrywy maskującej)

Aquapark (wym.: akwapark) - tajemniczy obiekt, którego istnienie z bliżej nieznanych wcześniej powodów ukrywane było przed przywódcą Ruchu Oporu Jarosławem Kaczyńskim.

Odpowiedzialność za tę podłą manipulację, skutkującą dramatycznym niedoinformowaniem Ojca Narodu, ponoszą niewątpliwie funkcjonariusze reżimu okupacyjnego oraz działający na ich zlecenie i w bliskiej współpracy wszelkiej maści inni wrogowie narodu, z dziennikarzami wrogich mediów, w tym oczywiście przedstawicielami szczególnie niechętnej Ruchowi Oporu i IV RP prasy polskojęzycznej na czele.

...czytaj dalej>>

 • Napraw to sam - poradnik fachowca

Przeciek

Autor: Buldozer et al.Klasyczny przeciek hydrauliczny

Przeciek - nowoczesny sposób prowadzenia walki przeciwko ] wrogom narodu. Polega na dostarczeniu mediom informacji, która z różnych powodów nie może być podana do publicznej wiadomości.

Zazwyczaj jest to tajemnica państwowa, albo informacja niepotwierdzona, której oficjalne ogłoszenie naraziłoby dawcę przecieku na szykany ze strony okupacyjnego wymiaru sprawiedliwości.

O tym jak bardzo nierozsądne jest podawanie takich informacji w sposób jawny przekonał się słynny obrońca wolskiej praworządności, Zbigniew Ziobro, którego sąd skazał na przeproszenie doktora Mirosława Garlickiego za publiczne nazwanie go mordercą. Ta sprawa pokazała jak ostrożnym trzeba być w posługiwaniu się przeciekiem. Mimo zachowania ostrożności zdarzają się jednak wypadki takie, jak Piotra Kownackiego, który został oskarżony o dokonanie przecieku do prasy poufnego raportu ABW dotyczącego brawurowej akcji Lecha Kaczyńskiego w Gruzji.

Mimo tych niebezpieczeństw przecieki muszą być stosowane w przypadkach, kiedy chcemy wzmocnić działanie tak zwanego haka-widmo, to znaczy haka objętego tajemnicą państwową.

...czytaj dalej>>

 • Anatomia zdrady

Zbigniew Romaszewski

Autor: Cruiser21 et al.Zbigniew Romaszewski (ur. 2 stycznia 1940 w Warszawie) - dr fizyki. Od 1977 r. członek KOR i KSS KOR. Razem z żoną Zofią prowadzili przy KOR Biuro Interwencyjne, które pomagało w sprawach prawnych i życiowych osobom prześladowanym przez PRL-owską władzę. W PRL był też redaktorem raportu madryckiego podsumowującego łamanie praw człowieka. Działacz "Solidarności".

Po wprowadzeniu stanu wojennego w podziemiu zorganizował radio "S". Od latach 1982 - 1984 był więźniem politycznym. oskarżonym w procesie radia i KSS KOR. W obradach Okrągłego Stołu zasiadał w podzespole ds. reformy państwa i sądów.

...czytaj dalej>>

 • Nowomowa

Podskórne badania wewnątrzklubowe

Autor: Cruiser21 et al.Podskórne badania wewnątrzklubowe - błyskotliwy termin nowomowy potwierdzający jasno i bezapelacyjnie fakt hipotetyczny istnienia w szeregach PO rozbieżnych opinii na temat pozycji któregokolwiek z członków tej wrogiej IV RP organizacji stworzony przez jedną z czołowych odnowicielek - Matkę Elżbietę od PiSu.

Przykłady wyników p.b.w

 1. "Platforma nie wystawi Radosława Sikorskiego, pamiętamy, że w podskórnych badaniach wewnątrzklubowych zyskał tylko poparcie dwóch posłów i senatorów" - Matka Elżbieta od PiSu w wywiadzie dla Radia Zet (04.02.2010)

...czytaj dalej>>

Powiedzieli

Z Księgi Gości

 • Piss on PIS
  • K&K& 2010-02-04 @ 20:02:36