Muzeum IV RP:Archiwum Biuletynu/13

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Archiwum

Kacz godlo.png Muzeum IV RP
BIULETYN INFORMACYJNY
Nowe eksponaty, ciekawostki, komentarze
Numer 13 (Marzec 2010)

Od redakcji

Szanowni Zwiedzający!

W miesiącu marcu wzbogaciliśmy nasze zbiory w wiele niezwykle cennych eksponatów, a ich liczba przekroczyła 1000 sztuk. Jednym z najważniejszych eksponatów, którego od dawna brakowało w naszych zbiorach, jest opis licznych zamachów na prezydenta, do których można również z pewnością zaliczyć obrazoburczą akcję Nie dla Kaczyńskiego, wznieconą przez grupkę internautów najgorszej maści. Doprawdy trudno o większą obrazę majestatu, zwłaszcza, że chodzi tu o klasycznego mężczyznę, będącego dojrzałym już zdecydowanie dżentelmenem. Wśród wrogich zjawisk, zagrażających tym najbardziej klasycznym z klasycznych mężczyzn wymienić też należy z pewnością parytet.

Zbrodnicza Platforma zafundowała nam żenujący medialny spektakl pod nazwą prawybory. Stały się one okazją do działań jednostek najbardziej szkodliwych społecznie, zrzeszonych w organizacji Młodzi Demokraci, którzy postawili sobie za cel przeciwstawić Lechowi Kaczyńskiemu w wyborach Radka Sikorskiego, co już samo w sobie byłoby najwyższą obrazą majestatu. Na szczęście nie doszło do tej ohydnej zbrodni.

Tymczasowy Rząd Okupacyjny, kontynuując swą represyjną politykę, powołał do życia Radę Gospodarczą, będącą objawem relacji manipulatorskiej pomiędzy władzami okupacyjnymi a społeczeństwem. Rada zajmie się zapewne wdrażaniem zbrodniczego

planu rozwoju polaryzacyjno-dyfuzyjnego, zmierzającego do zubożenia Gosiewszczyzny i innych patriotycznie nastawionych regionów Wolski.

Ponadto, kontynuując działania mające na celu zniszczenie dorobku Pierwszego Czekisty IV RP Tymczasowy Rząd Okupacyjny bezczelnie nie zapobiegł ujawnieniu najtajniejszej struktury CBA, czyli niespotykanie bohaterskiego Samodzielnego Wydziału Inspekcji powodując, tym samym, jego zamierzoną totalną dekonspirację.

Na szczęście wspaniała inicjatywa Ojca Narodu wysłania wszystkich Wolaków na plaże Egiptu, która zostanie zrealizowana w pierwszym roku kalendarza elżbietańskiego będzie kolejnym aktem niepodległości polegającym na wyparciu Niemców z należnej jedynie Wolakom plaży, zmywającym wszystkie dotychczasowe dni hańby. Tego należnego wszystkim Wolakom Lebensraumu (pol. przestrzeń życiowa) do rekreacji nie odbierze fałszywy dekalog prezydencki kolportowany pokątnie za pomocą internetu przez niejakiego Ludwika Dorna (de facto trupa politycznego), ani góralski spór o miedzę bowiem w Egipcie będzie dość miejsca na nowe karczmy góralskie, stoiska z oscypkami i skocznię dla Adama Małysza, a każdy Wolak mały wie, że prezydęt jest tylko jeden.

Tradycyjnie życzymy wszystkim miłego zwiedzania!


 • Wrogie knowania

Zamachy na prezydenta

Autor: Cruiser21 et al.Prezydęt Lech Kaczyński piastując swe zaszczytne stanowisko pozostaje otwartym na spotkania z narodem. W tym celu wiele podróżuje, co tym samym naraża go na zamachy ze strony osób i organizacji niechętnych Wolsce oraz jego oświeconej polityce międzynarodowej, społecznej i gospodarczej.

...czytaj dalej>>

 • Wrogie knowania

Nie dla Kaczyńskiego

Autor: Buldozer et al.Nie dla Kaczyńskiego - obrazoburcza akcja wrogów narodu, zmierzająca do udaremnienia głęboko słusznej inicjatywy nadania Lechowi Kaczyńskiemu tytułu honorowego obywatela miasta Krakowa.

...czytaj dalej>>

 • Nowomowa

Klasyczni mężczyźni

Autor: Jendras et al.Klasyczni mężczyźni - jedna z alternatywnych, dopuszczalnych prawem i zgodnych z duchem oraz prawidłami współczesnej wolskiej lingwistyki stosowanej, a co najważniejsze - akceptowalnych społecznie, form wypowiadania się o braciach Kaczyńskich Zjawisku biologicznym.

...czytaj dalej>>

 • Tytuły honorowe

Dojrzały Już Zdecydowanie Dżentelmen

Autor: Jendras et al.Dojrzały Już Zdecydowanie Dżentelmen - tytuł honorowy nadany niespotykanie zasłużenie Lechowi Kaczyńskiemu przez Lecha Kaczyńskiego, w uznaniu jego niebywałych osiągnięć na wszystkich de facto polach.

Doniosły akt nominowania miał miejsce w dniu 08.03.2010, kiedy to w programie "Dzień Dobry TVN" we wspólnym wystąpieniu, zarówno nominant, jak i nominowany z satysfakcją ogłosili radosną dla wszystkich patriotów wiadomość:

...czytaj dalej>>

 • Wrogie knowania

Parytet

Autor: Jendras et al.Parytet - skierowana przeciwko mężczyznom nowoczesna odmiana przestępczego rasizmu, która stanowi bezpośrednią kontynuację równie przestępczych obyczajów, wprowadzanych w mrocznych czasach PRL przez komunistów.

...czytaj dalej>>

 • Nowomowa

Relacja manipulatorska

Autor: Jendras et al.Relacja manipulatorska - błyskotliwe wyrażenie z repozytorium nowoczesnej nowomowy, opisujące w syntetycznej formie stosunki społeczne, a w szczególności bezczelnie-pogardliwe relacje władza - społeczeństwo, panujące w Wolsce administrowanej tymczasowo przez rząd okupacyjny.

...czytaj dalej>>

 • Turystyka i wypoczynek

Plaża

Autor: Cruiser21 et al.Plaża - pas wybrzeża zbiornika wodnego lub brzegu cieku, łagodnie schodzący do wody, pokryty piaskiem lub żwirem. Część plaży najbliżej wody jest okresowo zalewana w wyniku pływów, przyboru oraz falowania wody.

Plaże w nadmorskich kurortach często decydują o ich atrakcyjności, gdyż nierzadko są tłumnie odwiedzane przez turystów w celach rekreacyjno-wypoczynkowych.

Czasami, niepoprawnie, plażą nazywany jest także piasek w przyblokowych olbrzymich kuwetach, w których oprócz kotów i psów pląsają dzieci. Takie kuwety nie są plażami, ponieważ są ograniczone sztucznymi wytworami w postaci malowanych, często połamanych, desek.

...czytaj dalej>>

 • Wrogie organizacje

Młodzi Demokraci

Autor: Wesoły Romek et al.Typowy przedstawiciel Tuskenjugend

Młodzi Demokraci (ang.: Tusckneagers, niem.: Tuskjugend lub Tuskenjugend) - przybudówka Platformy Obywatelskiej, zajmująca się szerzeniem wywrotowej działalności, wrogiej w stosunku do IV RP.

Jej członkowie stanowią stado zmanipulowanej gówniażerii, wysługującej się reżimowi Tusku we wszystkich aspektach życia.

Członkowie Młodych Demokratów podejrzewani są o zorganizowanie w 2007 roku akcji: "Zmień kraj, idź na wybory", która zmanipulowała Wolaków do tego stopnia, że ustawiali się przed ambasadami oraz urzędami gmin i miast w kilometrowych kolejkach po zaświadczenia uprawniające do głosowania.

Gówniażeria z MD podejrzewana jest także o rozsyłanie w tamtym czasie SMSów zachęcających młodych ludzi do chowania swoim babciom i dziadkom dowodów osobistych. </onlyinclude>

Młodzi Demokraci, a prawybory w PO

Dnia 06.03.2010 odbył się zjazd Młodych Demokratów, na którym Radosław Sikorski, a także Bronisław Komorowski udając, że prezentują odmienne wizje Wolski, nie omieszkali wściekle zaatakować najlepszego przywódcę Wolski od czasów Mieszka Pierwszego, a także jedynie słuszną partię odnowy moralnej.

Akcja: "Zabierz babci login"

Kontynuując swe zdradzieckie knowania, MD tak się zapętlili w swych matactwach, że zaatakowali własnych ludzi. Bezpośrednim przejawem tej konfuzji jest rozpowszechniana SMS-em akcja: "Zabierz babci login". W prawyborach można głosować w internecie. Bez loginu "babcie", (czyli elektorat Komorowskiego) nie mogłyby oddać swojego głosu:

Patrz też

Linki zewnętrzne • Odszczepieńcy

Dekalog prezydencki

Autor: Cruiser21 et al.Dekalog prezydencki - ogłoszona przez Ludwika Dorna parafraza, jak sama nazwa wskazuje, dekalogu właściwego, to dziesięciopunktowy program zawierający parafrazy z Biblii i z cytatów wolskiego życia politycznego, piętnujące rzekomo zwyrodniałe praktyki naszego ukochanego prezydęta, jego brata oraz jego partii.

Dla zachowania pozorów obiektywizmu jedynie, w dekalogu zawarto też bardzo dyskretne elementy piętnujące niektóre działania okupantów, znając jednak haniebne koleje zdrady i odejścia przez Ludwika Dorna od najświętszych ideałów PiSjanizmu, trudno uznać je za coś więcej, niż nieudolny pijar i próbę podlizania się części elektoratu wywodzącego się z kręgów patriotycznych.

...czytaj dalej>>

 • Wrogie organizacje

Rada Gospodarcza

Autor: Buldozer et al.Marionetkowa "Rada" w towarzystwie swoich skompromitowanych mocodawców bezczelnie wdzięczy się przed kamerami za pieniądze podatników (Fot.: Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Rada Gospodarcza - stworzona 09.03.2010 przez reżimowe władze żydo-masońska organizacja spiskowa, mająca na celu planowe ograbienie Wolaków z ich dorobku oraz wprowadzenie Wolski w stan uzależnienia ekonomicznego od Unii Europejskiej, jako europejskiego parkingu i magazynu dla supermarketu, a może nawet aquaparku. Immanentną częścią zdradzieckiego planu jest przehandlowanie wartościowej złotówki za nędzne euro.

Inicjatywa ta jest nieudolną próbą przeciwdziałania niezwykle konstruktywnym działaniom Narodowej Rady Rozwoju (stworzonej już 07.01.2010), powołanej przez Prezydenta w celu wyciągnięcia Wolski z głębokiej gospodarczej i cywilizacyjnej zapaści.

...czytaj dalej>>


 • Manipulacje liberałów

Prawybory w PO

Autor: Jendras et al.Prawybory w PO, inaczej: Parawybory (wg Marka Siwca, eurodeputowanego SLD), Konkurs piękności (wg Bartosza Arłukowicza, posła SLD), Familiada (wg Pawła Wypycha, ministra w Kancelarii Prezydenta) - ponura farsa, zorganizowana na początku roku 2010 przez okupantów w obliczu dramatycznie spadającego poparcia społecznego i gwałtownego wzrostu oporu miażdżącej większości Wolaków przeciwko rujnującym Wolskę rządom liberałów, tymczasowo okupujących Wolskę na zlecenie żydo-masońsko-liberal-postkomunistycznych zaborców w Unii Europejskiej.

...czytaj dalej>>

 • Wroga nowomowa

Rozwój polaryzacyjno-dyfuzyjny

Autor: Buldozer et al.Twardy dowód knowań Platformy: planowana na rok 2030 infrastruktura komunikacyjna Wolski, pomijająca rozwój Gosiewszczyzny, w tym rozbudowę peronu Włoszczowa i budowę portu lotniczego Obice

Rozwój polaryzacyjno-dyfuzyjny - ogłoszony w dokumencie "Polska 2030. Wyzwania rozwojowe" plan Tymczasowego Rządu Okupacyjnego, zmierzający do rozwoju gospodarczego sześciu sprzyjających PO miast Wolski, kosztem pozostałych części kraju.

Istotę tego haniebnego spisku ujawnił sam Prezes w dniu 12.03.2010 w wywiadzie na łamach dziennika "Rzeczpospolita":

Ten zbrodniczy plan ma więc na celu zubożenie Wolaków zamieszkujących Gosiewszczyznę oraz inne regiony kraju wspierające Ruch Oporu.

...czytaj dalej>>

 • Nowomowa

Kalendarz elżbietański

Autor: Cruiser21 et al.Kalendarz elżbietański - nowatorskie podejście do kalendarza gregoriańskiego bezwzględnie wymagającego reformy, jako, że nie był modyfikowany od 1582 r.

Postulatorką tej zmiany, niewątpliwie przygotowanej przez Zespól Pracy Państwowej, jest wybitna posłanka PiS - Elżbieta Jakubiak. Ogłoszenie wszem i wobec tej bezprecedensowej reformy miało miejsce w dniu 15.03.2010, w rozmowie pani Jakubiak z Zuzanną Dąbrowską w audycji "Sygnały Dnia" na antenie Polskiego Radia:

...czytaj dalej>>

 • Ze skarbnicy kultury ludowej

Góralski spór o miedzę

Autor: Jendras et al.W mrocznych czasach okupacji Wolski przez przestępczy żydo-masońsko-liberal-postkomunistyczny-lewicowy reżim Platformy Obywatelskiej, zaobserwować można ogromny regres we wszystkich praktycznie dziedzinach życia.

Ten niespotykany w dziejach Wolski kryzys społeczny, dotyczy nie tylko kompletnej zapaści ekonomicznej Wolski, która pod rządami liberałów w zatrważającym tempie staje się outsiderem i pariasem Unii Europejskiej, ale także niebywale istotnej i zasadniczej kwestii języka Wolskiego i tradycji narodowej, które decydują o zachowaniu tożsamości narodowej obywateli i podtrzymaniu bytu narodowego Ojczyzny.

Szczególnie ta ostatnia dziedzina stała się polem skoordynowanych działań wszelkiej maści wrogów narodu, których głównym celem jest wulgaryzacja, brutalizacja, rynsztokizacja1), a nawet - nie wahajmy się powiedzieć wprost - palikotyzacja języka wolskiego i oderwanie Obywateli od ich patriotycznych korzeni, czerpiących życiodajne soki z żyznej gleby Tradycji Narodowej i Ludowej.

Jednym z najbardziej spektakularnych przykładów spośród tysięcy takich właśnie działań okupantów, mogą być wypowiedzi osławionych kompanów znanych przestępców hazardowych, Mirosława Drzewieckiego (pseudonim mafijny: "Miro"), Zbigniewa Chlebowskiego (pseudonim mafijny: "Chlebo") i Grzegorza Schetyny (pseudonim mafijny: "Grzechu"), w których aż roiło się od słów i wyrażeń nieakceptowalnych dla żadnego prawdziwego Wolaka i patrioty.

...czytaj dalej>>

 • Sztuka patriotyczna

Akt Niepodległości

Autor: Cruiser21 et al.Eugène Delacroix La Liberté guidant le peuple (28 juillet 1830) - już uważani za libertynów Francuzi rozumieli patriotyczną rolę nagości w wychowaniu dzieci i młodzieży

Akt Niepodległości - naukowe określenie aktów przedstawiających nagą i jedynie słuszną prawdę, jaką niewątpliwie jest niepodległość jako taka.

Ten niezwykle pożyteczny termin wprowadził do tezaurusa nowomowy sam Genialny Językoznawca wskazując tym samym patriotyczną, a zatem jedynie dopuszczalną, rolę nagości w wychowaniu dzieci i młodzieży. Jak podkreślił, pokazywanie tego aktu wymaga szczególnej odwagi, której żadnemu patriocie nie powinno zabraknąć, albowiem niepodległość nie ma się czego wstydzić, a i niepodległości nie trzeba się wstydzić.

Wykazał także tym samym, że IV RP jest państwem nowoczesnym, a wszelkie zarzuty określonych sił mieniące ją zaściankiem, grajdołem kołtuńskim i kruchtą są wyssane z palca.

...czytaj dalej>>

 • Nowomowa

Dzień hańby

Autor: Cruiser21 et al.Dzień hańby - niezwykle użyteczny termin nowomowy, opisujący dzień, w którym wspólne działania, podjęte w dziadowskim stylu i z premedytacją przez PO et consortes oraz postkomunistów spod sztandarku SLD, mające na celu zawłaszczenie obszarów lub instytucji należących do IV RP celem ich pacyfikacji i restauracji na modłę III RP, odniosły zamierzony przez okupantów skutek.

Ten niezwykle celny w swej prostocie związek frazeologiczny został wprowadzony do tezaurusa nowomowy w dniu 18.03.2010 przez posła PiS Zbigniewa Girzyńskiego, bezpośrednio po haniebnym, wspólnym przegłosowaniu przez PO, PSL i SLD nowelizacji ustawy o IPN, a mającej na celu jego pacyfikację pod pozorem restauracji.

Według Girzyńskiego:

...czytaj dalej>>

 • Służby specjalne

Samodzielny Wydział Inspekcji

Autor: Cruiser21 et al.Samodzielny Wydział Inspekcji (ros.: kontrrazwiedka) - SWI, nie mylić z osławionymi WSI - tajna struktura wewnętrzna CBA, przeznaczona do walki z korupcją pośród pracowników CBA wszystkich szczebli, z szefem - Pierwszym Czekistą IV RP - włącznie.

Niestety z działalności SWI nie zachowały się żadne raporty ani sprawozdania, o czym doniósł niejaki Wojtunik tymczasowy szef CBA, który zastąpił, z nadania Donaldu Tusku, zdradziecko zwolnionego Pierwszego Czekistę IV RP.

Jest wysoce prawdopodobnym, że, na polecenie Donaldu Tusku dokumenty opisujące bohaterskie akcje śledzenia agentów przez agentów zostały potajemnie zniszczone.

...czytaj dalej>>

Powiedzieli

Z Księgi Gości

 • Fajnie tutaj jest. Uwielbiam Wasze muzeum :)
  • Grzegorz 2010-03-02 @ 11:03:53
 • propozycja nowego eksponatu: Egipt !!! Jak grillowanie!!!
  • Wujek Szwejk 2010-03-07 @ 19:03:37
 • Pojawiła się już Plaża.
  • Opornick 2010-03-08 @ 11:03:04
 • Żałosna ta stronka założona przez komunistów albo ludzi pokroju Rycha, Zbycha czy Mira, dla których to wymarzony kraj, w którym można łowić ryby, a ludzie zapieprzają za tysiąc złotych, a co sprytniejsi wyjechali stąd na zawsze nie wierząc w Irlandzkie cuda Tuska. Poziom merytoryczny tekstów na poziomie Urbana z lat 80-tych i tygodnika Nie. Dlaczego piszecie o tym co było,a nie o tym co jest teraz? Jak wygląda ten kraj, jakie są perspektywy dla młodzieży, czy można tu w ogóle żyć?
  • Arek 2010-03-17 @ 22:03:27
 • Ta strona to prawdziwa perełka hehe, uśmiałem się za wszystkie czasy, sama prawda. Naprawdę super !!!
  • Sebo 2010-03-18 @ 12:03:15
 • Super stronka.Pozdrawiam:)
  • mika 2010-03-29 @ 16:03:01