Muzeum IV RP:Archiwum Biuletynu/15

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Archiwum

Kacz godlo.png Muzeum IV RP
BIULETYN INFORMACYJNY
Nowe eksponaty, ciekawostki, komentarze
Numer 15 (Maj 2010)

Od redakcji

Szanowni Zwiedzający!

Nadchodzą chwile przełomowe w historii naszego znękanego, wolskiego narodu. Nasz światły przywódca, który w wyniku katastrofy smoleńskiej doznał niezwykłej przemiany, postanowił wziąć udział w kampanii prezydenckiej 2010 aby poprowadzić swój lud ku zwycięstwu. Aby tego dokonać, musi dać odpór nie tylko wszelkiej maści hienom prasowym oraz politycznym i medialnym karłom, którzy oszukańczo twierdzą, jakoby dążył po trupach do celu. Przeciwko niemu stanęła również w zwartym ordynku łże-elita III RP, reprezentowana przez komitet honorowy łże-kandydata na prezydenta, Bronisława Komorowskiego. Wobec konfrontacji z tą ścianą agresji Jarosław Kaczyński szuka nowych sojuszników - przede wszystkim wśród Rosjan, dla których od lat jest wypróbowanym przyjacielem. Do nich to właśnie przemówił w internecie, zasiadając w salonie, na tle symbolu kultury.

Ale największą siłą PrezesaSolidarni 2010, z czułością wymieniający się lechocjonaliami, czyli pamiątkami po tragnicznie poległym w smoleńskim spisku Prezydencie. Jego Duch żyje wśród nich.

Przedstawiamy również dwa eksponaty o charakterze encyklopedycznym, związane z toczącą się obecnie kampanią wyborczą: Haniebny słownik nowych znaczeń oraz leksykon kompromitujących wpadek i gaf Bronisława Komorowskiego p.t. Bornisławizmy. Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami na temat zbrodniczej broni Platformy, o nazwie determinizm budżetowy oraz najnowszymi odkryciami historycznymi z okresu II wojny światowej, dotyczącymi ojca Tuska oraz właściwie żołnierza.

Na koniec wzywamy wszystkich prawdziwych Wolaków i Patriotów do głosowania w dniu 20 czerwca!. Obywatelu, pamiętaj: masz głos, masz wybór!

Tradycyjnie życzymy miłego zwiedzania!


 • Polityka

Kampania prezydencka 2010

Autor: Kompan et al.Wobec tragicznego wypadku, w którym zginął prezydent Lech Kaczyński, obowiązki Prezydenta RP zgodnie z Konstytucją przejął marszałek Sejmu Bronisław Komorowski (ros.: Бронислав Коморовский, pseudonim operacyjny: "Gajowy"). Termin wyborów po konsultacji z klubami parlamentarnymi został wyznaczony na dzień 20.06.2010.

...czytaj dalej>>

 • Knowania

Smoleńskie spiski

Autor: Kompan et al.Zarys mitologii smoleńskiej.jpg
Macierstein.jpg

Zamiast motta

"Zamordowanie 96 osób, w tym prezydenta RP, innych wybitnych przedstawicieli życia publicznego, to jest po prostu niesłychana zbrodnia. Każdy, kto choćby tylko poprzez matactwo, czy poplecznictwo miał z nią cokolwiek wspólnego, musi ponieść tego konsekwencje, w tym kierunku będziemy działali" - Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński podczas posiedzenia parlamentarnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej (30.10.2012)

"Jedyną koncepcją, która wszystko wyjaśnia jest zamach. A więc jeśli nie 100, to 99 %" - Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński w wywiadzie dla "Uważam Rze" (10.11.2012)

Wprowadzenie

Tajemnice i jedynie słuszne oczywiście oczywiste hipotezy związane z katastrofą prezydenckiego samolotu, w której w dniu 10.04.2010 zginął Lech Kaczyński oraz wielu czołowych parlamentarzystów i urzędników państwowych.

Niniejszy eksponat powstał w efekcie działań jedynej prawdziwie kompetentnej i niezależnej komisji wypadkowej, złożonej z wybitnych ekspertów Muzeum IV RP i kierowanej przez czołowego kustosza śledczego, Kompana.

Komisja ta nie tylko ponad wszelką wątpliwość wykazała, że spisek miał charakter wielowymiarowy, a zagłada wolskiej delegacji została precyzyjnie zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach, ale także rzetelnie wyjawiła prawdziwe przyczyny i rzeczywiste cele tego brutalnego zamachu.

...czytaj dalej>>

 • Ze skarbnicy kultury ludowej

Lechocjonalia

Autor: Cruiser21 et al.Lechocjonalia - zbiór niespotykanie cennych pamiątek, wytwarzanych lub brawurowo zdobywanych między inymi przez samych Prawych Wolaków, pozwalających innym Prawym Wolakom dekorować swoje mieszkania i miejsca pracy lub kultu religijnego przedmiotami przypominającymi o bohaterze narodowym, pochowanym na Wawelu, najdoskonalszym z prezydętów XXI wieku.

...czytaj dalej>>

 • Knowania

Masz głos, masz wybór

Autor: Cruiser21 et al.Każdy Prawy Polak, który natknie się na to logo w internecie ma obowiązek moralny zamknąć komputer na kłódkę

"Masz głos, masz wybór" - złożona z żydo-masońskich elementów liberalno-oligarchicznych, popieranych przez łże-elity koalicja, rzekomo, niezależnych organizacji pozarządowych usiłujących poprzez zmasowaną kampanię medialną zagonić Wolaków do urn wyborczych podczas wyborów prezydenckich 2010.

...czytaj dalej>>

 • Polityka zagraniczna

Wypróbowany przyjaciel Rosji

Autor: Jendras et al.W ramach prowadzonej nieprzerwanie od 2005 roku skoordynowanej kampanii nienawiści i niebywałych manipulacji wymierzonych w Siły Postępu i Rozwoju w ogóle, a w Ojca Narodu w szczególności, liberałowie usiłowali kłamliwie przedstawiać braci Kaczyńskich Zjawisko biologiczne (w tym oczywiście Jarosława Kaczyńskiego), jako rusofobów, którzy nieustannie atakują Rosję i dążą do wywoływania i podtrzymywania w Wolsce nastrojów antyrosyjskich.

Dzięki poparciu wrogich mediów, a w szczególności prasy polskojęzycznej z osławioną "Gazetą Wyborczą" na czele, haniebne te manipulacje znajdowały posłuch w niewielkiej, mniej wyrobionej patriotycznie części społeczeństwa, która - idąc za rzekomymi przekonaniami prezesa-premiera Kaczyńskiego - również przejawiała antyrosyjskie nastawienie.

...czytaj dalej>>

 • Nowomowa

Symbol kultury

Autor: Cruiser21 et al.Czarne pianino - symbol braku kultury
Sam Arbiter elegantiae prezentuje prawidłową pozycję przy symbolu kultury

Definicja i charakterystyka

Symbol kultury - dawniej: pianino - klawiszowy, młoteczkowy, strunowy instrument muzyczny spokrewniony blisko z fortepianem, ze strunami ustawionymi pionowo.

W IV RP stało się symbolem kultury, używanym podczas wystąpień prezesa-premiera, desygnata na stanowisko prezydenta w wyborach 2010 roku.

Symboliczną rolę pianina wyjaśniła sama Elżbieta Jakubiak na konferencji prasowej, zwołanej zaraz po wystąpieniu Jarosława Geniusza-Kaczyńskiego "Do przyjaciół Rosjan":

...czytaj dalej>>

 • Nowomowa

Solidarni 2010

Autor: Cruiser21 et al.Solidarni 2010 - najwybitniejsze dzieło filmowe nurtu patriotyczno-spiskowego, autorstwa spółki wybitnych dziennikarzy i Prawych Polaków - Ewy Stankiewicz i Jana Pospieszalskiego, niezłomnie walczących z suflowanym ludowi ohydnym mitem III RP, jakoby najwybitniejszy prezydęt IV RP był nie tylko małostkowym, ale i nic nie znaczącym prezydętem. Wybitni patrioci i Prawi Polacy udowadniają w swym dziele czarno na czarnym, że Lech Kaczyński był naszym prezydętem zaszczutym na polecenie gubernatoru Donaldu Tusku przez wrogie IV RP media.

...czytaj dalej>>

 • Nowomowa

Właściwie żołnierz

Autor: Cruiser21 et al.Właściwie żołnierz - każda Prawa Wolka, będąca jednocześnie Matką Polką i uczestniczką II wojny światowej.

Po raz pierwszy w historii definicję "właściwie żołnierza" ukuła Matka Elżbieta od PiSu, znana szerokim kręgom historyków Wolski z odkrycia kalendarza elżbietańskiego. To błyskotliwe rozróżnienie pomiędzy kolokwialnym przymiotnikiem "prawie", wyświechtanym w reklamach czasu III RP i po jej restauracji, a jakże rzeczowym wyrazem "właściwie", objawiła była w wywiadzie dla programu "Kropka nad i" Moniki Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka") w dniu 25.05.2010, informując opinię publiczną, że matka braci Kaczyńskich zjawiska biologicznego wie o śmierci Lecha Kaczyńskiego w katastrofie smoleńskiej:

...czytaj dalej>>

 • Wrogie organizacje

Komitet honorowy

Autor: Cruiser21 et al.Komitet honorowy - zbieranina przypadkowych wrogów narodu, mieniących się intelektualistami, których głównym zadaniem jest wściekłe atakowanie Ojca Narodu w nadziei, że tą drogą uniemożliwią Prawym Polakom jego wybór na prezydenta IV RP w wyborach 2010.

Kłamliwe i jątrzące wypowiedzi członków tego gremium są natychmiast podchwytywane i szeroko kolportowane przez hieny prasowe zatrudnione we wrogich mediach oraz wszelkiej maści innych politycznych i medialnych karłów.

Komitetu honorowego nie wolno mylić z jedynie słusznym komitetem społecznym popierającym Jarosława Geniusza-Kaczyńskiego, w którym członkamisami Prawi Polacy.

...czytaj dalej>>

 • Psychologia

Niezwykła przemiana Jarosława

Autor: Buldozer et al.


W życiu każdego mężczyzny przychodzi taka chwila, gdy odzywa się w nim wewnętrzny głos, domagający się gruntownych zmian. Zjawisko to, zwane "kryzysem wieku średniego" dotyka niemal wszystkich mężczyzn po 40-ce. Niektórych dużo po 40-ce. Katalizatorem tych zmian bywają często ważne wydarzenia w życiu mężczyzny. W życiu Męża Stanu są to przede wszystkim ważne wydarzenia dziejowe.

Niezwykłe przemiany osobowościowe wieku średniego stały się, z niejakim opóźnieniem, udziałem samego Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, na co niewątpliwy wpływ miała katastrofa w Smoleńsku i kampania prezydencka 2010 roku.

Swoimi obserwacjami dotyczącymi tego niezwykłego i brzemiennego w skutki zjawiska podzielił się z ludem poseł Paweł Poncyljusz, rzecznik prasowy sztabu wyborczego jedynego słusznego desygnata na prezydenta RP. Oto zapis jego obserwacji, udostępniony szerokiej publiczności w dniu 10.05.2010 na falach Radia Zet, w wywiadzie z Moniką Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka"):

Potężna odmiana Jarosława Kaczyńskiego

Wykładnia: Pod wpływem tragedii, której doświadczył Jarosław Kaczyński, dokonała się w nim potężna odmiana, polegająca na usunięciu z jego wnętrza resztek Palikota.

Kim jest teraz Jarosław Kaczyński?

Wykładnia: Po wyzuciu z siebie Palikota, Jarosław Kaczyński jest wreszcie sobą, czyli Mężem Stanu, i jako taki szuka pól i odpowiedzi.

Co teraz myśli Jarosław Kaczyński?

Wykładnia: Ze względu na rozpacz po utracie najbliższej osoby, jaką przeżywa Jarosław Kaczyński, nikt nie wie co myśli i czy zgadza się ze swoim klubem parlamentarnym. Może sobie myśleć co chce, bo cierpi.

Nowy Człowiek

Stałem się zupełnie nowym człowiekiem
Wykładnia: W wyniku bolesnej tragedii, która stała się jego udziałem, Jarosław Kaczyński stał się Nowym Człowiekiem: dobrodusznym i wielce łaskawym, tudzież cierpliwym i wspaniałomyślnym, tolerancyjnym i otwartym na dialog.

Nowe podejście do mediów

Okulary uczynią z ciebie męża stanu!
Wykładnia: Uznając pluralizm mediów Jarosław Kaczyński, jako przyszły prezydent, sam będzie wybierał media bliskie jego sercu. Jest to ogromna zmiana w porównaniu z dotychczasową praktyką.

Jeszcze bardziej bliźniaczy brat swego brata bliźniaka

Wykładnia: W wyniku traumatycznych przeżyć, które dotknęły Prezesa, stał się on nieodróżnialną kopią swojego brata, znanego z otwartości i tolerancji wobec inaczej myślących. Stał się zupełnie centrowy i strawny zarówno dla prawicy, jak i dla lewicy.

Marek Migalski potwierdza autentyczność przemiany

Liczni dziennikarze i publicyści polskojęzycznych mediów, związani z łże-elitami szarą siecią podejrzanych powiązań, jak psy łańcuchowe na usługach Tusku z wściekłością natarli na Prezesa, poddając w wątpliwość autentyczność jego przemiany i sugerującjest to jedynie chwyt propagandowy, mający przekonać do niego bardziej umiarkowany elektorat. Odpór tym ohydnym insynuacjom dał Marek Migalski, który w dniu 16.05.2010 umieścił na swoim blogu wpis potwierdzający w całej rozciągłości spostrzeżenia Pawła Poncyljusza:

Aplauz i zaakceptowanie

Jak wynika z tendencyjnych badań tzw. opinii społecznej, przeciętni obywatele rzekomo przyjmują ponadprzeciętną metamorfozę Jarosława Kaczyńskiego z umiarkowanym entuzjazmem. [1]

Drugie dno niezwykłej przemiany

Jak się okazało, liberalni okupanci, bezczelnie włażący z ubłoconymi buciorami w najbardziej nawet intymne sprawy prezesa-premiera-przyszłego-prezydenta Jarosława Odmienionego-Kaczyńskiego, w obliczu zaglądającego im w oszczy widma traumatycznej porażki w wyborach prezydenckich 2010 roku, nie zawahali się w sposób oburzający cynicznie manipulować opinią publiczną i w sposób haniebny igrać z najgłębszymi uczuciami i przemianami Ojca Narodu po zamachu smoleńskim.

Porażającą prawdę o osobistym zaangażowaniu w ten haniebny proceder głównego klałna Platformy Obywatelskiej, Janusza Palikota, jak również o mrocznej roli dziennikarzy wrogich mediów w tej manipulacji, bohatersko przedstawiła w dniu 15.06.2010 w wywiadzie dla "Polska. The Times", czołowa intelektualistka Ruchu Oporu, Nelly Rokita:

Dowód potwierdzający fakt istnienia drugiego dna

19.07.2010 - wybitna PiSocjolożka prof. Jadwiga Staniszkis w programie "Czas Decyzji" wytłumaczyła przyczyny niezwykłej przemiany ludowi:

Znieczulenie to - jak każde - ustąpiło po zajęciu II, zaszczytnego miejsca w wyborach prezydenckich 2010. Cnd.

Wściekłe ataki prasy rosyjskiej

Jak należało się tego spodziewać prasa rosyjska kwestionuje cudowną przemianę:

Przykłady zachowań Jarosława Odmienionego

Mówienie prawdy

 1. 05.06.2010 - na krótkim spotkaniu z dziennikarzami domagał się przywrócenia inwestycji przeciwpowodziowych, które były już przygotowane i zatwierdzone przez Unię Europejską. Chodzi o listę projektów przygotowanych w 2007 roku przez minister rozwoju regionalnego - Grażynę Gęsicką. Powiedział że, większość z tych propozycji została wykreślona przez Tymczasowy Rząd Okupacyjny PO-PSL. Komentując ten fakt powiedział, odnosząc się do rządu Donaldu Tusku, że trzeba się przyznać do błędnych decyzji i je zmienić.
 2. 14.06.2010 - prezes wywalczy dopłaty:
 3. 16.06.2010 - Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wyrok w trybie wyborczym w sprawie pozwu sztabu Bronisława Komorowskiego przeciwko sztabowi Jarosława Kaczyńskiego, w którym nakazał Jarosławowi Kaczyńskiemu sprostowanie podanej przez niego w dniu 09.06.2010 na wiecu w Lublinie nieprawdziwej informacji o tym, że Bronisław Komorowski popiera prywatyzację służby zdrowia. Sąd orzekł też, że Jarosław Kaczyński ma zakaz rozpowszechniania nieprawdziwej informacji oraz nakazał mu opublikowanie płatnego ogłoszenia w TVP i TVN oraz w PAP, które ma mieć "wymiar zajmujący cały ekran" i ma być "wolno i wyraźnie czytane przez lektora", o treści:
 4. 16.06.2010 - Sąd Okręgowy w Warszwie wydał wyrok w trybie wyborczym w sprawie pozwu sztabu Jarosława Kaczyńskiego przeciwko sztabowi Bronisława Komorowskiego, w którym sztab Jarosława Kaczyńskiego domagał się przeprosin za wypowiedź, w której Bronisław Komorowski mówił między innymi, że chciałby "przestrzec przed kłamstwem uprawianym regularnie w ramach kampanii wyborczej, chciał przestrzec kolegów z PiS: nie róbcie tego rodzaju świństwa". Sąd oddalił pozew sztabu Jarosława Kaczyńskiego i orzekł, że Bronisław Komorowski nie musi przepraszać, gdyż "sporna wypowiedź zawierała informację nieprawdziwą, więc Bronisław Komorowski miał podstawy by nazwaćkłamstwem".

Byłem w poważnym związku

Premier poszedł na całość i udzielił wywiadu "Gali". Prezes PiS wziął nawet udział w sesji zdjęciowej. Kraciasta koszula, grill i zdjęcie zza drzew. Uderzająca jest całkowita szczerość polityka. Kaczyński zwierzył się tygodnikowi z miłości jaką przeżył w latach młodzieńczych:

Nowe przyjaźnie i miłości Jarosława

Okolicznościowy tort niosący jedno z głównych przesłań niezwykłej przemiany prezesa-premiera-przyszłego-prezydenta Jarosława Kaczyńskiego, przygotowany przez niego na przypadające w dniu 18.06.2010 urodziny
 1. Rosja
 2. Postkomuna Lewica
 3. Komuna i Edward Gierek

Szukanie porozumienia ponad podziałami

Podsumowanie

Sam prezes-premier-prawie-prezydent Jarosław Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński:

Kulisy przemiany

W dniu 27.09.2010 ponownie odmieniony Jarosław Kaczyński zdradza w wywiadzie dla "Newsweeka" szokujące szczegóły swojej wcześniejszej przemiany, w której - jak się okazuje - maczali brudne palce głęboko zakamuflowani wrogowie partii: [19]

Ukrytą piątą kolumną nielojalnych kryptoliberałów okazali się Paweł Poncyliusz i Joanna Kluzik-Rostkowska, co - po swej przemianie do zwykłej postaci - bezbłędnie rozpoznał prezes Kaczyński:

Istotę niezrozumienia przemiany prezesa tłumaczy w rozmowie z portalem onet.pl Jadwiga Staniszkis (07.10.2010):

Skutki procesowe przemiany

Dlaczego pytacie.jpg
Drugs.jpg

W związku z dwoma wywiadami udzielonymi dziennikarzom tygodnika Newsweek i Onet.pl (z września 2010 i stycznia 2011 r.), w których Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński przyznał, że po tragedii smoleńskiej przyjmował silne leki znieczulające Sąd Rejonowy w Warszawie skierował w dniu 24.05.2011 r. do Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego pismo procesowe, aby dowiedzieć się:

Po uzyskaniu tej informacji sąd może zwrócić się o opinię biegłych, by wypowiedzieli się w jakim stanie psychicznym jest lider PiS-u i czy może odpowiadać za swoje czyny. [21]

Jedynie słuszny komentarz kontekstowy Adama Hofmana:

Patrz też

Linki zewnętrzne • Popkultura

Po trupach do celu

Autor: Buldozer et al.Opis i charakterystyka obiektu

Po trupach do celu - tytuł okropnie oburzającej i skandalicznej wręcz piosenki, wyśmiewającej Największego z Wolaków, Jarosława Kaczyńskiego.

Została ona wykonana w dniu 29.04.2010 przez dwóch znanych platformersów, Kubę Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, na falach radia Eska. Piosenka sugeruje, jakoby Jarosław Kaczyński chciał użyć śmierci swojego Brata w celu dostania się do Pałacu Namiestnikowskiego, a potem - po najdłuższym życiu - na Wawel.

Te szkalujące treści w oczywiście oczywisty sposób kłócą się z powszechnie znaną wszystkim skromnością i taktem Prezesa. Do momentu zaistnienia tej piosenki w przestrzeni publicznej, nikomu przy zdrowych zmysłach nie przyszło by na myśl, że Jarosław Kaczyński mógłby korzystać politycznie na śmierci swego brata.

Wyemitowanie tej piosenki spotkało się więc z natychmiastową ripostą: koncern Coca-Cola wstrzymał sponsorowanie audycji "Poranny WF" w radiu "Eska", a Joanna Kluzik-Rostkowska jednoznacznie wskazała PO jako inspiratorkę tej podłej prowokacji:

...czytaj dalej>>

 • Wrogowie narodu

Polityczne i medialne karły

Autor: Jendras et al.Polityczne i medialne karły - nowoczesny związek frazeologiczny z repozytorium nowomowy, określający te wszystkie podłe i zdradzieckie indywidua, które nie popierały prezydenta i jego polityki, a nawet ośmielały się go krytykować lub z niego kpić, bezczelnie udając jednocześnie autorytety.

Wyrażenie P. m. k. jest antonimem innego niebywale użytecznego elementu nowoczesnej nowomowy - zwrotu "Prawi Polacy".

...czytaj dalej>>

 • Nowomowa

Prasowe hieny

Autor: Cruiser21 et al.Prasowe hieny - szeregowi, ale szczególnie zajadli, obok ścierwojadów, bojownicy w służbie układu, to przez nich wywoływane z lasu są rozmaite afery. Gatunek odkryty przez wybitnego Prawego Polaka - arcybiskupa ordynariusza kieleckiego Kazimierza Ryczana w trzeciomajowym kazaniu, w którym bezkompromisowo porównał on sytuację w Wolsce do Białorusi, wziął w obronę redaktora TVP Jana Pospieszalskiego i wezwał do głosowania na "prezydenta Polski, który będzie służył narodowi, a nie pragmatyzmowi partii" oraz odkrył, że:

...czytaj dalej>>

 • Nowomowa

Ściana agresji

Autor: Cruiser21 et al.Czyżby ściana nienawiści?

Ściana agresji - wyrażenie bliskoznaczne związkowi frazeologicznemu "Wściekły atak", stworzone przez znaną odnowicielkę Ewę Stankiewicz, współautorkę wiekopomnego filmu dokumentalnego "Solidarni 2010". Bezpośrednią przyczyną lingwistycznej erupcji twórczej pani Ewy były mnożące się jak króliki przejawy bulgotania nienawiścią w wydaniu wrogich mediów, dlatego też 28.05.2010 odkryła, że:

...czytaj dalej>>

 • Leksykony

Haniebny słownik nowych znaczeń

Autor: Jendras et al.W miarę systematycznie i lawinowo rosnącego poparcia społecznego dla jedynego jedynie słusznego desygnata na urząd prezydenta IV RP, Jarosława Kaczyńskiego, które w pierwszej dekadzie maja 2010 roku osiągnęło poziom faktycznie gwarantujący mu miażdżące zwycięstwo już w pierwszej turze wyborów, najbardziej zajadli wrogowie Wolski i wszelkiej maści sprzedawczykowie, usiłują bezczelnie dezawuować wspaniałe sukcesy Ruchu Oporu i jego bohaterskiego przywódcy oraz cynicznie naigrywać się z przodującej siły Narodu w postaci Prawych Wolaków z Podniesionymi Głowami.

W tej bezprzykładnej nagonce na najwybitniejszych patriotów, pierwsze skrzypce grają oczywiście członkowie przestępczej szajki politycznych i medialnych karłów, która działa na bezpośrednie zlecenie reżimu okupacyjnego.

Z tej właśnie zbrodniczej organizacji wywodzi się znany wichrzyciel i mierny dziennikarzyna, kadrowy agent SB, WSI, KGB, BND i Mosadu Tomasz Lis, który w obliczu śmiertelnego zagrożenia, w ostatnim odruchu rozpaczy, usiłuje ośmieszać ogólnowolskie siły postępu i rozwoju oraz sympatyzujące z nimi rzesze prawych Wolaków.

W ramach takich właśnie działań, tajny agent Lis opublikował na łamach wrogiego dziennika "Gazeta Wyborcza", haniebny materiał, nazwany przez niego "Nowym słownikiem nowych znaczeń", będący w rzeczywistości kompromitującą próbą wypaczenia i wykpienia najważniejszych dla każdego Wolaka-patrioty pojęć i wartości.

W celu utrwalenia dla potomności tego haniebnego aktu zdrady narodowej, poniżej przedstawiono pełną treść tego niebywale haniebnego "słownika".

...czytaj dalej>>

 • Wrogowie narodu

Ojciec Tuska

Autor: Jendras et al.Ojciec Tuska - wyjątkowo niebywale zapiekły i cyniczny wróg narodu wolskiego, który już od wczesnego dzieciństwa służąc w faszystowskiej SD1), zdradziecko kolaborował z okupującymi Polskę Niemcami, występując tym samym przeciwko braciom Kaczyńskim Zjawisku biologicznemu oraz najwybitniejszym patriotom i podnoszącym głowy spod jarzma liberałów Prawym Wolakom.

Ojciec Tusku w wieku 9 lat osiągnął stopień Rottenführera w elitarnej SD - Opatów, wrzesień 1939

...czytaj dalej>>

 • Nowomowa

Determinizm budżetowy

Autor: Cruiser21 et al.Determinizm budżetowy - zjawisko na wskroś szkodliwe dla IV RP, występujące nagminnie w III RP, z którego trzeba się wyzwolić. Fenomen ten odkrył i błyskotliwie zdefiniował sam Jarosław Geniusz-Economicus, w wystąpieniu podczas debaty o 100 dniach rządu Kazimierza Marcinkiewicza (17.02.2006):

...czytaj dalej>>

 • Leksykony

Bronisławizmy

Autor: Jaszczomp et al.Bronisławizmy - wpadki i gafy Bronisława Komorowskiego (ps. Gajowy) popełniane przez niego podczas kampanii przed wyborami prezydenckimi 2010 oraz w trakcie sprawowania urzędu prezydenta restaurowanej III RP, poświadczające oczywiście oczywistą prawdę, że ten funkcjonariusz PO nie nadaje się do pełnienia funkcji prezydenta RP. Gafy te ilustrują hasło wyborcze Platformy, które brzmi:

...czytaj dalej>>

Powiedzieli