Muzeum IV RP:Archiwum Biuletynu/20

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Archiwum

Kacz godlo.png Muzeum IV RP
BIULETYN INFORMACYJNY
Nowe eksponaty, ciekawostki, komentarze
Numer 20 (Październik 2010)

Od redakcji

Szanowni Zwiedzający!

Powołanie do życia gminy Nawrot przez samego Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego było twórczą odpowiedzią na klientystyczne zachowania największej pomyłki ludzkości, jaką okazał się Tymczasowy Rząd Okupacyjny gubernatoru Tusku. Skalę szkodliwości działań okupantów i ich moralną odpowiedzialność za katastrofę smoleńską obnażył całkowicie raport odsłaniający polityczne tło katastrofy smoleńskiej, sporządzony przy wybitnym udziale ministra likwidatora WSI, nieformalnego generała armii antyukładowej - Antoniego "Instytucji" Macierewicza. Kolejnym miażdżącym sukcesem Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego było uroczyste nadanie Prawym Wolakom zaszczytnego tytułu republikanów.

Migocący salon, nie mogąc znieść kolejnego zwycięstwa Ruchu oporu, działając wspólnie i w porozumieniu w ramach czworokąta, wspierany przez układ i szarą sieć z łże-elitą i okupantami wynajął płatnego mordercę - Ryszarda C., który dokonał zamachu na Jarosława. Mimo tego Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński zaproponował językiem pojednania rozpoczęcie rokowań w sprawie likwidacji przemysłu pogardy. Przechodząc od słów do czynów podpisał pokojową Deklarację Łódzką (niem. Litzmannstadt), która została natychmiast udostępniona w Internecie jedynie Prawym Wolakom chcącym poprzeć.


Tradycyjnie życzymy miłego zwiedzania!


‎Deklaracja Łódzka

Autor: Cruiser21 et al.Deklaracja Łódzka - jedynie słuszna deklaracja przeciwko przemocy w wolskim życiu politycznym, stanowiąca niewątpliwie arcydzieło języka pojednania, przedstawiona dnia 22.10.2010 omyłkowo wybranemu na prezydenta restaurowanej III RP - osławionemu agentowi WSI - Bronisławowi Komorowskiemu (ros.: Брониславови Коморовскому, pseudonim operacyjny: "Gajowy") przez przewodniczącego klubu PiS Mariusza Błaszczaka.

...czytaj dalej>>

‎Język pojednania

Autor: Jendras et al.W mrocznych czasach okupacji Wolski przez kolaborujących z wrogimi mocarstwami liberałów, a w szczególności w sytuacji, gdy doprowadzili oni do całkowitej utraty niepodległości Wolski i utworzenia na wolskiej ziemi kondominium rosyjsko-niemieckiego, niespotykanie ważne jest systematyczne uświadamianie Narodu i otwieranie mu oszczu na niezliczone klamstwa i manipulacje okupantów, z pomocą których usiłują oni wywoływać w społeczeństwie nienawiść do reprezentantów Ruchu Oporu i wspierających ich kilkudziesięciu milionów Prawych Wolaków.

...czytaj dalej>>

‎‎Migotanie

Autor: Cruiser21 et al.Migotanie - rozpisana na role socjotechniczna sztuczka, stosowana przez salon w celu ukrycia i wyrażania nie wprost nienawiści do jedynej w restaurowanej III RP merytorycznej opozycji, czyli do PiS. Ta socjotechnika ma wiele wspólnego ze znaną od czasów carskiej Ochrany metodą dezinformacji.

Ten wyjątkowo użyteczny termin wprowadziła do tezaurusa nowomowy Anna "legendarna" Fotyga w obszernym artykule "Salonowe "migotanie" nienawiścią" opublikowanym w dniu 20.10.2010 na portalu PiS:

...czytaj dalej>>

‎Zamachy na Jarosława

Autor: Cruiser21 et al.Cudownie ocalony prezes-premier-prawie-prezydent Jarosław Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński, będąc od urodzenia, wiodącą siłą i jedyną nadzieją Narodu, jest, z oczywiście oczywistych względów, obiektem knowań i spisków określonych sił, inspirowanych przez łże-elitę, ZOMO, oligarchów, bogaczy i finansistów, wspierających niecne działania okupantów, a w szczególności gubernatora Tusku, który, jako herszt, za wszystko ponosi polityczną odpowiedzialność.

Knowania określonych sił, działających w ramach czworokąta, a wspieranych przez układ i szarą sieć, doprowadziły w dniu 19.10.2010 do pierwszego w pełni ujawnionego zamachu na życie Wodza Narodu, z którego Geniusz Mazowsza cudem, ku nieopisanej radości Ruchu Oporu i ludu Wolski, uszedł z życiem.

...czytaj dalej>>

Klientyzm

Autor: Cruiser21 et al.Klientyzm - druga, obok serwilizmu, główna cecha charakterystyczna zachowań Tymczasowego Rządu Okupacyjnego, która sprowadziła Wolskę do żałosnego statusu kondominium rosyjsko-niemieckiego.

Błyskotliwą diagnozę opłakanego stanu wolskiej państwowości bezkompromisowo przedstawił sam prezes-premier-prawie-prezydent Jarosław Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński, w błyskotliwym liście do członków PiS (06.09.2010):

...czytaj dalej>>

‎Gmina Nawrot

Autor: Jaszczomp et al.Gmina Nawrot - gmina w zachodniej Wielkopolsce, słynąca z hodowli karpia i produkcji różnego rodzaju wyrobów z owego karpia.

Istnienie tej gminy odkrytej przez samego prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego w wiekopomnym wystąpieniu o zrównoważonym rozwoju i jego wykorzystaniu w dziedzinie rybołówstwa, jest - właśnie ze względu na osobę odkrywcy - poza wszelkim podejrzeniem:

Odkrycie to spotkało się z natychmiastowym wściekłym atakiem ze strony TVN i internautów, którzy wbrew oczywiście oczywistej prawdzie bezkontekstowej, bezczelnie twierdzą, jakoby w Polsce gmina Nawrot nie istniała. Rzekomo nie ma nawet takiej miejscowości, a tym bardziej w zachodniej Wielkopolsce.

...czytaj dalej>>

‎‎Największa pomyłka ludzkości

Autor: Cruiser21 et al.Największa pomyłka ludzkości - synonim restaurowanej III RP, a właściwie celne określenie jej okupacyjnego rządu, którego jedynym sukcesem jest nieustanny wzrost PKB, także w czasie światowego kryzysu 2008-2009 i po nim.

Ten niespotykanie użyteczny termin, został wprowadzony do tezaurusa nowomowy i powszechnego obrotu oralnego przez Jacka "Bulteriera" Kurskiego na konwencji wyborczej PiS w Bydgoszczy (niem.: Bromberg) w dniu 17.10.2010:

...czytaj dalej>>

‎Republikanie

Autor: Cruiser21 et al.Republikanie - Prawi Wolacy wyznający prawdy absolutne składające się na kanon IV RP.

...czytaj dalej>>

‎‎Polityczne tło katastrofy smoleńskiej

Autor: Cruiser21 et al.Polityczne tło katastrofy smoleńskiej - wręczony w dniu 10.09.2010 uczestnikom Zgromadzenia Obywatelskiego w sprawie katastrofy w Smoleńsku, zorganizowanego przez Fundację Niezależne Media, memoriał będący podsumowaniem politycznej i moralnej odpowiedzialności Donaldu Tusku et consortes za tragedię smoleńską. Autorzy tego histerycznego memoriału jednoznacznie wskazują w jakich dziedzinach działania państwa doszło do zaniedbań oraz w jakim stopniu celowa i świadoma polityka obozu rządzącego przyczyniła się do wydarzeń z 10 kwietnia 2010 r.

Doniosłość memoriału podkreślił sam prezes-premier-prawie-prezydent Jarosław Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński udzielając zgromadzonym lekcji na miejscu:

...czytaj dalej>>

Powiedzieli