Nadzwyczajny Zjazd Badaczy Dziejów Najnowszych

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Nadzwyczajny Zjazd Badaczy Dziejów Najnowszych - z gruntu wroga Wolsce, dobrej zmianie w pojmowaniu historii Wolski i samemu Naszemu Umiłowanemu Przywódcy, Nowemu Zbawicielowi Wolski, niezłomnemu i charyzmatycznemu, przypadkowo niedointernowanemu, Cudownie Ocalonemu Prezesowi-Premierowi-prawie Prezydentowi Jarosławowi (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionemu-Kaczyńskiemu wraża inicjatywa, którą zawdzięczamy grupce kolesi z Uniwersytetu Warszawskiego - siedliska zacofania i gniazda wrogiej Wolsce opozycji, która nie potrafi pojąć na czym polega błędne pojmowanie bycia w opozycji w kraju swobód demokratycznych jakim bez wątpienia jest od 2015 r. restaurowana IV RP.

Rzekome przyczyny zwołania tzw. "zjazdu" na 5 listopada 2016 r.

Zaproszenie podpisali badacze z wielkim autorytetem w środowisku - profesorowie Andrzej Paczkowski, Ewa Domańska, a także zakamieniali wrogowie narodu Karol Modzelewski i Henryk Samsonowicz (obaj są mediewistami, ale także świadkami historii i wybitnymi uczonymi; prof. Samsonowicz był m.in. rektorem UW, prof. Modzelewski - wiceprezesem PAN).

Organizatorzy zjazdu zapowiadają wystąpienia znanych profesorów historii - Andrzeja Friszkego, specjalisty od historii opozycji w PRL, Marcina Kuli, socjologa i badacza życia społecznego w PRL, Jana Pomorskiego, metodologa historii, czy Pawła Machcewicza, historyka PRL i twórcy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, którego od kilku miesięcy jedynie słusznie władze próbują odwołać ze stanowiska.

Aby uwiarygodnić to wraże przedsięwzięcie zaproszenia wystosowano także do naukowców o poglądach bliskich PiS - profesorów Andrzeja Nowaka z UJ oraz Jana Żaryna, senatora PiS.

Prawdziwe przyczyny zwołania tzw. "zjazdu"

Komentarz anonimowego wykształciucha: "Tylko naiwnemu i nieukształtowanemu politycznie studentowi historii może się wydawać, że fakty nie podlegają wyłącznie jedynie słusznej interpretacji i, że do takiej interpretacji mają prawo jedynie prawomyślni histercy wyznający bez cienia wątpliwości PiSjanizm"

Wywiad neewsweek.pl z niejakim Henrykiem Samsonowiczem, rzekomo profesorem - 28.09.2016

Patrz też

Linki zewnetrzne