Nie jestem feministką

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

"Nie jestem feministką" - populis prawy i jedynie słuszny portal "Idź pod prąd" w którym gwiazdam i są pastor Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie Paweł Chojecki, jego potomstwo oraz wybitny Prawy Wolak Marian Kowalski, były kandydat narodowców na prezydenta, w dniu 05.02.2018 r. odpalił jedynie słuszną akcję "Nie jestem feministką" - kilka kobiet wystąpiło w filmiku jedynie słusznie nazwanym manifestem:

Witajcie! Stwierdziłyśmy, że jako kobiety chcemy zabrać głos i powiedzieć, że nie interesuje nas świat zaprojektowany przez feministki. Mamy w nosie genderyzm, teorie queer, ekologizm i inne ich lewackie wymysły. Mamy dość tego, że jakaś niezadowolona z życia feministka będzie nam mówić, jakie mamy być, gdzie mamy pracować i w co się mamy ubierać. Jesteśmy sobą i będziemy sobą, niezależnie od tego, że chcecie z nas zrobić chłopobaby! ;) Wkurza nas, że o kobietach mówią tylko feministki i lewaczki. A normalne kobietypomijane. Czas pokazać feministkom, że ich ideologia jest głupia i szkodliwa dla wszystkich kobiet! Ale przede wszystkim czas pokazać normalnym kobietom, że jest nas miliony! :D Rozpoczynamy akcję: Jestem kobietą, #NieJestemFeministką!."

Wrogie przejęcie przez małolatki

Oznaczenie wpisu hashtagiem sprawiło, że akcja wyszła poza zwyczajowe gremia Prawych Wolaków. Rzekomo przypadkowo rozwydrzone młode użytkowniczki Twittera, podobno zainteresowane popularnym w danym momencie znacznikiem, trafiły na nagranie i przystąpiły do wściekłego, feministycznego ataku:

Szczęśliwa kobieta u boku swojego męża na portalu prawym i jedynie słusznym (07.02.2018)

Wizja i misja prawego portalu "Idź pod prąd"

Wizja:

Misja:

Wcześniejsze dokonania prawego portal "Idź pod prąd"

Patrz też

Linki zewnętrzne