Ofensywa ekonomiczna

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Ofensywa ekonomiczna - zapowiedziane przez samego Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego na 2011 rok brawurowe działania mające na celu rozwiązanie zadłużenia, aby wyprzedzić zwijający zadłużenie Tymczasowy Rząd Okupacyjny gubernatoru Tusku.

Nie bacząc na ryzyko bezprawnego skopiowania jego brawurowych planów ofensywnych, Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński w dniu 17.12.2010 ogłosił błyskotliwe strategiczne wytyczne w tej sprawie dla ogólnonarodowego Ruchu Oporu:

Cel strategiczny - próba egzegezy semantycznej

Rozwiązanie zadłużenia może nastąpić w drodze przekształcenia go w dług wirtualny, który następnie jest umarzany. KoncepcjęRuch Oporu z sukcesami wypróbował już w praktyce w 2007 roku, a więc nie ma kontrfaktycznych podstaw, aby uważać, że nie uda się to w 2011 r. Cnd.

Cel strategiczny - próba egzegezy ekonomicznej

O ile koncepcja umarzania wirtualnych długów jest skuteczna w ramach jednego, taniego państwa, o tyle na arenie międzynarodowej takich prekursorskich działań jeszcze na szerszą skalę nie prowadzono. Jednakowoż, biorąc pod uwagę zapowiedziany na 2011 rok upadek restaurowanej III RP, z którą IV RP nie ma nic wspólnego, to za jej długi także odpowiadać nie może. Ergo długi Wolski zostaną rozwiązane w majestacie prawa. Cnd.

Analiza sytuacji na froncie

Po planowym skróceniu frontu w wyniku traumatycznej porażki sił okupacyjnych w lokalnych potyczkach kampanii jesiennej 2010:

Ruch Oporu uzyskał niespotykanie korzystną podstawę wyjściową do kolejnej ofensywy. Ponieważ prowadzenie działań wojennych zimą jest niewskazane, ofensywę Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński zaplanował na wiosnę 2011 r.

Analiza szans powodzenia ofensywy ekonomicznej

Udowodniono powyżej, że cel strategiczny ofensywy jest możliwy do osiągnięcia. Tymczasowy Rząd Okupacyjny będzie wyczerpany walką z generałem Mrozem oraz będzie musiał dyslokować większość swoich sił na front przewodnictwa w Unii Europejskiej. Ponieważ system dowodzenia okupantów jest tyle samo wart, co sam Tymczasowy Rząd Okupacyjny jego siły poniosą na tym froncie szereg spektakularnych traumatycznych porażek.

W tym kontekście zbudowanie twierdzy "Duża konferencja ekonomiczna" będzie kluczem do miażdżącego sukcesu medialnegoo, który zostanie ogłoszony niezwłocznie w Mediach Przyjaznych Narodowi. Osiągnięcie tego celu strategicznego stworzy doskonałą podstawę wyjściową do ofensywy jesiennej, której celem jest zwycięstwo w wyborach parlamentarnych 2011.

Twierdza "O gospodarce, o Polsce, o nas"

W ramach zapowiedzianej ofensywy ekonomicznej Ruch Oporu przypuścił pierwszy miażdżący atak na idący w rozsypkę, zdemoralizowany korpus uderzeniowy okupanta "Turbokapitalizm". Do walnej bitwy doszło na terenie Warszawy 31.01.2011. Wprowadzone przez Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego do walki oddziały komandosów wyposażone w cudowną broń:

zadały śmiertelny cios wojskom gubernatoru Tusku zajętym plądrowaniem walizek i portfeli Prawych Wolaków:

Arsenał środków bojowych Ruchu Oporu

W jedynie słusznej walce z restaurowaną III RP, która uprawia politykę klientyzmu wobec Rosji i Niemiec, a w szczególniez Donaldu "Nic nie mogę" Tusku każdy Prawy Wolak stosuje:

  1. Zawołania bojowe i ich zastosowanie:
  2. Ofensywy kierowane przez Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego:
  3. Środki maskujące:
  4. Broń:
  5. Materiały wywiadowcze wspierające działania bojowe:
  6. Materiały kontrwywiadowcze umożliwiające eliminację V kolumny z szeregów Ruchu Oporu:
  7. Kanały łączności konspiracyjnej:

Patrz też

Linki zewnętrzne