Paweł Zalewski

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Paweł Zalewski - głęboko zakonspirowany zdrajca i wróg narodu, któremu przy użyciu kłamstw, oszustw i machlojek, w maju 2007 r. udało się dostać w szeregi Partii Wewnętrznej, aż na stanowisko wiceprezesa.

Niesłychana nielojalność

Zdrajca za późno zrozumiał swoje winy
Najkrótsza recenzja podłych poczynań odszczepieńca

Jego działania na szkodę Partii, a tym samym Narodu, zostały jednak rozpoznane po wyjątkowo bezczelnej wypowiedzi dla mediów, którą to ów arcyszkodnik starał się podkopać niewątpliwe sukcesy wolskiej dyplomacji - pytany w radiu TOK FM o ustalenia czerwcowego szczytu UE w kontekście pojawiających się w tej sprawie pytań, Zalewski odparł:

Po zdemaskowaniu Zalewskiego jako wysłannika określonych sił, reakcja kolektywu partyjnego była natychmiastowa:

Niespotykanie niesłychana nielojalność

Niestety miłosierdzie okazane cynicznemu prowokatorowi przez Wielkiego Przywódcę i zawieszenie partyjnego postępowania dyscyplinarnego przeciwko niemu, nie zostało przez Zalewskiego docenione: już w dniu 05.11.2007 na jaw wyszły informacje o kolejnym akcie bezprzykładnej nielojalności ohydnego zdrajcy względem Partii i - co gorsza - wobec samego Ojca Narodu.

W dniu tym okazało się, że wspólnie z dwoma innymi wiceprezesami Partii - Ludwikiem Dornem oraz Kazimierzem Ujazdowskim, Paweł Zalewski wystosował obrzydliwy list do samego Prezesa, w którym uskarżał się na rzekomy brak dyskusji wewnątrz Partii, niedemokratyczny tryb podejmowania decyzji oraz złożył rezygnację (wraz z kompanami) z funkcji wiceprezesa Partii.

W świetle powszechnie znanych oczywistych faktów, że PiS jest najbardziej demokratycznie zarządzaną partią w dziejach Wolski, a prawdopodobnie także w historii Europy, zarzuty te są w sposób niespotykanie oczywisty tak absurdalne, że aż śmieszne. Dowodnie świadczy to więc o zupełnej aberracji umysłowej Pawła Zalewskiego i pozostałych sygnatariuszy listu, którzy najprawdopodobniej dali się wmanipulować w niecne intrygi okupantów z przestępczej Platformy Obywatelskiej. Tym bardziej, że Zalewski bezczelnie przyjął propozycję Platformy Obywatelskiej, aby w nowej kadencji Sejmu w dalszym ciągu przewodniczyć Komisji Spraw Zagranicznych. Stanowiło to niesłychany akt nielojalności wobec Partii i było przejawem skrajnie nieodpowiedzialnego wychodzenia przed szereg bez uzyskania zgody na objęcie posady z naszęj ręki. [6]

Na szczęście dzięki dobrotliwej połajance Prezesa Zalewski opamiętał się i wycofał z przyjęcia tej bezczelnej propozycji Platformy.

W tym kontekście niesłychanie oczywista staje się więc potrzeba jak najszybszego przykładnego ukarania Zalewskiego i jego kamratów, a przede wszystkim pozbawienia ich mandatów poselskich, które otrzymali przecież z ręki PiS.

Porażająco niespotykanie niesłychana nielojalność

W dniu 26.09.2008 pan Zalewski niestety po raz kolejny udowodnił ponad wszelką wątpliwość, że nie był godzien zaufania, jakim w zamierzchłej przeszłości obdarzał go prezes Jarosław Kaczyński, a tym samym Nasza Partia.

Porażającym dowodem na jego czarną niewdzięczność i zaangażowanie się w haniebną krucjatę, którą przeciwko Wolsce prowadzą szwadrony Szatana, kryjące się tym razem w łonie Tymczasowego Rządu Okupacyjnego, jest jego wyjątkowo haniebna i kłamliwa wypowiedź, jakiej bezczelnie dopuścił się na antenie TVN 24.

W tej podłej przemowie, Paweł Zalewski niebywale wściekle zaatakował samego Ojca Narodu, który słusznie stanął w obronie tak drogich mu przecież wartości chrześcijańskich:

Ujawnione oblicze zdrajcy

W dniu 22.05.2009 zdrajca Zalewski został przyjęty do klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej, tym samym przeszedł ostatecznie na stronę okupanta. Swego całkowitego zhańbienia Paweł Zalewski dopełnił w dniu 02.06.2009, kiedy to podpisał deklarację wstąpienia do zbrodniczej Platformy Obywatelskiej.

Swe zdradzieckie oblicze niemieckiego szpiega i prowokatora, Paweł Zalewski ostatecznie obnażył w dniu 05.06.2009, oskarżając PiS o rozniecanie konfliktu polsko-niemieckiego:

Komitet wyborczy PiS natychmiast złożył przeciw Zalewskiemu pozew w trybie wyborczym. Niestety, marionetkowy sąd na usługach władz okupacyjnych uznał, że jest już za późno na rozpatrzenie sprawy i wyznaczył rozprawę na poniedziałek po wyborach. W tej sytuacji odpór podłemu zdrajcy narodu dał na swoim blogu Michał Kamiński:

Tak oto wyszła na jaw cała prawda o brudnych zamiarach byłego wice-prezesa PiS.

Patrz też