Paweł Zyzak

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Wielkie odkrycie Zyzaka

Paweł Zyzak - młodziutki, bohaterski pracownik IPN i działacz Partii; nieustraszony pogromca TW "Bolka", pedałów, "Gazety Wybiórczej" i Diabła.

Wybitny specjalista od kropielnic i sikania. Uzdolniony historyk oralny i autor tekstów kabaretowych. Czołowy przedstawiciel nurtu odnowy moralnej i tzw. łajniackiej szkoły historycznej.

Jako obdarzony wrodzoną (a nie nabytą) inteligencją, niezwykle utalentowany przedstawiciel zdrowej tkanki katolickiej i olbrzymiej większości, pomimo aspiracji wynikających z wykształcenia historycznego, jest wybitnym specjalistą dzielnie głoszącym odważne tezy, które mogą raz na zawsze uporządkować sferę seksualną gatunku homo sapiens. Jego wrodzona specjalizacja kliniczna, która z pewnością otworzy mu drzwi do tytułu Doctor Honoris Causa Multiplex najwybitniejszych wolskich uczelni, takich jak KUL i UKSW, to seksuologia ze szczególnym ukierunkowaniem na seksuologię homoseksualną.

Zyzak, jako jeden z najwybitniejszych myślicieli nowego pokolenia IV RP, o setki lat wyprzedza siłą swojego umysłu sprawy starodawnej propagandy homoseksualnej, odkrywając wprost, że geje, to bezpośredni wysłannicy diabła, którzy są zwierzętami mającymi wykończyć cały Kościół.

Ten niezwykle odkrywczy fakt autentyczny nie został co prawda poparty żadnymi dowodami naukowymi, ale to tylko potwierdza, z jak potężnym i zaciekłym wrogiem jedynie sprawiedliwi mają do czynienia. Porażające dowody zostały oczywiście zniszczone w niszczarce, którą eksminister Ziobro prezentował na konferencji prasowej. Jest to oczywista oczywistość.

W 2008 roku Paweł Zyzak obronił pracę magisterską, na podstawie której napisał swoją kultową książkę "Lech Wałęsa. Idea i historia. Biografia polityczna legendarnego przywódcy »Solidarności« do 1988 roku", w której ujawnił wcześniejsze pseudonimy operacyjne TW "Bolka" - "Nożownik" (vel "Scyzoryk") i "Obszczymurek".

Mimo tego, nazywanie Zyzaka wykształciuchem jest w sposób oczywiście oczywisty semantycznym nadużyciem. Zyzak napisał wartościową, merytoryczną i porażająco bezstronną pracę magisterską, w efekcie czego minister Tymczasowego Rządu Okupacyjnego - kolaborantka Kudrycka - zdecydowała się na przeprowadzenie kontroli na Uniwersytecie Jagiellońskim. Najwybitniejszy z Wolaków oczywiście potępił ten bezczelny zamach na wolność badań naukowych.

Represje ze strony okupantów

Po napisaniu swojej książki Pawła Zyzaka spotkały liczne represje ze strony siepaczy z rządu Tusku oraz wszelkiego rodzaju wrogów narodu, podlizujących się rzekomemu bohaterowi, a w rzeczywistości zdrajcy - agentowi Bolkowi.

Po pierwsze, komisarz ds. ogłupiania młodych Wolaków - Barbara Kudrycka - wszczęła bezprawną kontrolę na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie Zyzak pisał pracę magisterską. Jednakże działanie to nie może być traktowane jako element walki z wykształciuchami, gdyż Zyzak wykształciuchem nie jest. Poza tym Pawłowi Zyzakowi szybko skończył się staż w IPN-ie, po czym zmuszony był przez okupantów do pracy w supermarkecie, gdyż żadna państwowa ani prywatna uczelnia nie chciała go przyjąć. Nawet "Rzeczpospolita", czy "Gazeta Polska" nie chciały Zyzaka zatrudnić, co w sposób oczywisty pokazuje jak daleko sięgają macki okupantów.

Pomoc zza oceanu ze strony uczciwych Wolaków

Na szczęście na pomoc młodemu magistrowi przybyli uczciwi Wolacy - emigranci z USA. Ufundowali oni stypendium dla Pawła Zyzaka, aby mógł w Waszyngtonie kontynuować swoje wielkie dzieło odkłamywania historii Wolski.

Szczęśliwe zakończenie

W grudniu 2018 - jak donosi Wikipedia - nie-tak-już-młody bohater walki z Układem zaczął pracę jako członek Zespołu Organizacyjnego Centrum Analiz Strategicznych, po czym został powołany na stanowisko zastępcy dyrektora Departamentu Studiów Strategicznych w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w rządzie Mateusza Morawieckiego.

Patrz też

Linki zewnętrzne