Pielęgniarki

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Charakterystyka formacji

Pielęgniarki - groźna formacja terrorystyczna, będąca zbrojnym ramieniem liberałów i postkomunistów działaczy lewicowych, skupionych w groźnych organizacjach ekstremistycznych, występujących pod zaszyfrowanymi nazwami PO i SLD.

Komando Pielęgniarek w strojach maskujących
Komando Pielęgniarek przed akcją bojową
Pielęgniarki potrafią atakować rząd także mobilnie
Pielegniarki protest.jpg

Choć oficjalnie zarówno Pielęgniarki, jak i ekstremiści z PO i SLD skwapliwie i tchórzliwie dementują jakiekolwiek informacje o ich wzajemnych powiązaniach, to jednak niesłychanie oczywistą dla każdego Wolaka oczywistością jest bliska współpraca tych grupek i pełna dyspozycyjność komanda w stosunku do politycznych zleceń wrogich mocodawców.

Niesłychanie odważnie i celnie prawdziwych mocodawców Pielęgniarek wskazał wybitny Wolak i Wielki Edukator, wicepremier Roman Giertych, który 24.06.2007 w rozmowie z "Wprost" nie zawahał się obnażyć całej porażającej prawdy:

Istnieją również poważne, graniczące nawet z pewnością przesłanki, że Pielęgniarki inspirowane są przez naszych największych wrogów zewnętrznych - Niemców. Porażającym dowodem na to jest między innymi wszczęcie przez tę formację operacji terrorystycznej pod kryptonimem "Akcja protestacyjna" w dniu 19.06.2007, a więc w przeddzień rozpoczęcia najważniejszej w dziejach Wolski, bohaterskiej walki Ojców Narodu o pierwiastek na unijnym szczycie w Brukseli, walki decydującej o przyszłości IV RP na wieki.

Na szczęście, związane z tą grubymi nićmi szytą prowokacją rachuby wrogów narodu okazały się całkowicie chybione - mimo usilnych starań komanda, szczyt Unii Europejskiej zakończył się kolejnym oszałamiającym sukcesem Wolski, ideologii PiSjanistycznej i - osobiście - Ojców Narodu.

Zastosowanie

Elitarne komando Pielęgniarek kierowane jest do akcji w najtrudniejszych dla ekstremistów momentach, na bardzo konkretne polityczne zamówienia, co ponad wszelką wątpliwość potwierdza wiele kolejnych porażających dowodów, przedstawianych przez najbardziej wiarygodnych czołowych przedstawicieli Partii i rządu:

Pielęgniarki utrzymywane są w stanie ciągłej gotowości bojowej, a ich aktywnością połączone sztaby PO i SLD, nadzorowane bezpośrednio przez Michnika i Kwaśniewskiego, sterują za pomocą telefonów komórkowych.

Wyszkolenie i siła bojowa

Wszystkie komandoski formacji są świetnie wyszkolone i wdrożone do wszelkich działań terrorystycznych i sabotażowych, destabilizujących sytuację w Wolsce. Przede wszystkim są one przygotowywane do podstępnego zajmowania i okupowania najważniejszych strategicznie budynków i punktów, w szczególności kluczowych obiektów administracji państwowej.

O ich świetnym wyszkoleniu w tym zakresie świadczy na przykład fakt zajęcia i skutecznego okupowania przez niewielki patrol (4 terrorystki) kancelarii premiera rządu IV RP, jak również błyskawiczne zorganizowanie groźnego ofensywnego obozu wypadowego komanda w Alejach Ujazdowskich w Warszawie.

Oprócz wyszkolenia bojowego, jednym z elementów, na których bazują groźne terrorystyki formacji Pielęgniarki, jest powszechnie znana wyjątkowo elegancka, szarmancka i dżentelmeńska postawa premiera wobec dam. Dawał on jej niejednokrotnie wyraz zarówno na salonach, jak i w swych wystąpieniach publicznych, na przykład w czasie konferencji prasowej 22.06.2007:

  • Jest piękną cechą naszej kultury, że wobec pań nie można używać przemocy fizycznej - ja się całkowicie do tego włanczam.

W tym kontekście terrorystki liczą na ulgowe traktowanie i brak zdecydowanych reakcji premiera na ich cyniczne akcje sabotażowe. Pewne jest jednak, że i w tym wypadku ich rachuby nie sprawdzą się, gdyż na tej samej konferencji prasowej premier zdecydowanie poinformował dziennikarzy, że jego cierpliwość i wyrozumiałość dla prowokatorów też mają swoje granice:

  • Ale te panie łamią prawo - w sposób oczywisty - i któregoś dnia trzeba będzie z tego konsekwencje wyciągnąć.

Powiązania z międzynarodowym terroryzmem

Istnieją porażające dowody na to, że terrorystki z komanda Pielęgniarek, do swych niecnych zadań szkolone były przez instruktorów z Al Kaidy.

Na powiązania wrogów narodu z Al Kaidą zwracał już uwagę wybitny mąż stanu, Wielki Wolak i odnowiciel, polityk Samoobrony Andrzej Lepper, który już przed laty obnażył zakonspirowane wizyty przedstawicieli Al Kaidy w Klewkach.

Związki Pielęgniarek z terroryzmem arabskim w sposób bezdyskusyjny potwierdza też determinacja i doskonałe przygotowanie tego komanda do zamachów samobójczych, charakterystycznych dla fundamentalistów islamskich. Przykładem tego mogą być działania Pielęgniarek w dniu 20.06.2007, kiedy to, na widok zbliżających się policjantów, dokonały one samookaleczeń, w wyniku których dwie z nich znalazły się w szpitalu.

Uwagę na ten element działań terrorystek zwrócił wybitny intelektualista, myśliciel i analityk międzynarodowego terroryzmu, sekretarz generalny PiS Joachim Brudziński, który w dniu 21.06.2007 w rozmowie z Konradem Piaseckim w "Kontrwywiadzie" RMF FM bez ogródek stwierdził:

  • Widzieliśmy, i tu wyrażam ubolewanie, że dwie z pań zostały lekko poturbowane, ale nie przez policję, tylko przez swoje koleżanki.

To, że komando P. jest sterowane przez zagraniczne ośrodki dywersji ideologicznej przy wsparciu sił ciemności, zostało ponad wszelką wątpliwość potwierdzone przez przez samego Ojca Narodu w dniu 30.06.2007 na konwencji samorządowej Partii w Radomiu:

Stosowane metody walki terrorystycznej

Pelęgniarki stosują przede wszystkim cały zestaw metod charakterystycznych dla radykalnych ugrupowań terrorystycznych. Zaliczyć do nich można w szczególności:

Cała prawda o "głodówce"
Do tego arsenału brudnych metod, w dniu 25.06.2007 wieczorem Pielęgniarki dorzuciły jeszcze próbę wyjątkowo cynicznej akcji propagandowej pod hasłem rzekomej głodówki trzech z czterech terrorystek okupujących pomieszczenie w kancelarii premiera.

Na szczęście całe zakłamanie tej wstrętnej maskarady zostało natychmiast bezwzględnie obnażone dzięki błyskawicznej diagnozie Ojca Narodu, który 26.06.2007 już o godzinie 7:15, w rozmowie z Jackiem Karnowskim w "Sygnałach Dnia", przedstawił społeczeństwu prawdę o tej kolejnej, szytej niesłychanie grubymi nićmi, prowokacji komanda:

Patrz też