Pierwsze miejsce damskie

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Jak widać nawet z pierwszych miejsc męskich start może się nie udać

Pierwsze miejsce damskie - miejsce dla kobiet na liście wyborczej Ruchu Oporu. W odróżnieniu od pierwszego miejsca męskiego mającego zawsze numer 1 zaczyna się od liczb:

Wykładni znaczenia pierwszego miejsca damskiego dla zwycięstwa w najszerszym tego słowa znaczeniu Ruchu Oporu w terminowych wyborach 2011 oraz szans wejścia desygnatek PiS do Sejmu dokonał dnia 03.10.2011 sam Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński w programie "Tomasz Lis na żywo", wprowadzając jednocześnie to błyskotliwe i pełne szacunku wyrażenie do tezaurusa nowomowy oraz, tym samym, obalił obskuranckie pojęcie równości szans kobiet i mężczyzn, którym wściekle atakował mgr Lis:

Próba egzegezy kaczologicznej

Zgodnie z zasadą dualizmu kaczologicznego, mającą swe korzenie w biblii (ostatni będą pierwszymi), dalsi będą bliższymi (kilkudziesięciomilionowej ogólnonarodowej większości Prawych Wolaków). Oznacza to, że pierwsze miejsce damskie jest lepszym miejscem niż pierwsze miejsce męskie, co w niespotykanie, oczywiście oczywisty sposób pokazuje z jakim szacunkiem Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński odnosi się do dam. Cnd.

Próba egzegezy numerologicznej

Ponieważ Pierwsza Dama IV RP była tylko jedna w żadnych okolicznościach żadna Prawa Wolka ani członkini Ruchu Oporu nie może uzurpować sobie prawa do pierwszego miejsca męskiego, które na powszechnie uznawanej zasadzie rotacji należy się teraz mężczyźnie. Cnd.

Patrz też

Linki zewnętrzne