Plastikowy penis i pistolet

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
"Wibratory" przesłane Palikotowi przez Wolaków
Pożyteczny chronometr Palikota
Bohaterski przedstawiciel Ruchu Oporu Michał Rachoń przed hotelem Sheraton w stroju organizacyjnym PiS z najnowszej kolekcji jesiennej (Fot.: Polska Dziennik Bałtycki)

Plastikowy penis i pistolet - przedmioty, które większości osób przychodzą na myśl, gdy słyszą nazwisko wybitnego klauna IV RP i jednego z prominentnych hersztów zbrodniczej Platformy Obywatelskiej, Janusza Palikota.

Owe artefakty, wraz z dwoma manekinami kobiet z zaklejonymi ustami, którym na szyjach powieszono plansze z napisami: "Jeśli powiecie o tym komukolwiek, to was rozp...!", "Rozwalę ci łeb!" oraz telewizorem z odtwarzaną sceną gwałtu (oczywiście był to zwykły staroświecki gwałt mężczyzny na kobiecie, a nie broń Boże gwałt homoseksualny!), zostały zaprezentowane na konferencji prasowej zorganizowanej przez posła PO w sprawie wydarzeń w lubelskiej policji - kilku funkcjonariuszy było tam podejrzewanych o przestępstwa seksualne.

Reakcje

W odpowiedzi na happening zorganizowany przez Palikota, wybitny poseł PiS Joachim Brudziński, w wywiadzie dla RFN FM wezwał Wolaków do zorganizowania ogólnowolskiej akcji wysyłania Palikotowi wibratorów [1]:

  • RFN FM: "To może pan zacząć tę akcję, ma pan jakiś wibrator?"

Inne pożyteczne gadżety posła Palikota

  1. 08.10.2008 - Janusz Palikot zaprezentował na antenie TVN 24 świński łeb, który zadedykował kierownictwu Polskiego Związku Piłki Nożnej. Weług pana Palikota miał to być mafijny symbol, że władze PZPN długo już nie pociągną. Ten haniebny występek posła zasługuje na najwyższe potępienie z następujących powodów:
  2. 28.10.2008 - kolekcja erotycznych akcesoriów Janusza Palikota powiększa się. Pod koniec rozmowy z Moniką Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka") na antenie TVN 24, Palikot otrzymał od niej skórzany pejcz, który rzekomo ma mu pomóc w lepszej samokontroli i unikaniu dalszego obrażania prezydenta [2]:
  3. Grudzień 2008 r. - na stronie pepepe.pl Janusz Palikot wystawił okolicznościowy chronometr

Zastosowanie penisa w jedynie słusznej sprawie

Choć dość przydatna część ciała, jaką niewątpliwie jest penis, została skutecznie zohydzona całej postępowej części społeczeństwa przez "posła" Palikota, to jednak są jeszcze w Wolsce prawdziwi patrioci, którzy w porażający sposób udowadniają, że narząd ten może być wykorzystywany w sposób jedynie słuszny.

Do osób takich należy niewątpliwie wybitny członek Ruchu Oporu, były rzecznik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, Michał Rachoń, który z narażeniem zdrowia i życia, dał wszystkim brawurowy przykład, jak penisem walczy się o wolność i niepodległość Ojczyzny.

Wybitny ten patriota, w dniu 01.09.2009, nie zważając na możliwość krwawych represji ze strony siepaczy reżimu, w trzymetrowym przebraniu penisa z napisem "Putin", stał w pobliżu hotelu Sheraton w Sopocie w czasie, kiedy przed budynkiem spotkali się główni sprawcy wszystkich nieszczęść Wolski, Donald Tusk i jego oficer prowadzący z ramienia KGB, Władimir Putin.

Niewątpliwie ten heroiczny akt Michała Rachonia zasługuje na najwyższe uznanie i uwiecznienie po wsze czasy w podręcznikach historii, a jego autor powinien zostać natychmiast uhonorowany co najmniej w ten sam sposób, jak wybitny patriota, Karol Guzikiewicz, który za przeprowadzenie wraz ze stoczniowcami z Gdańska wspaniałej okupacji podwórka Donaldu Tusku w Sopocie, został natychmiast odznaczony przez prezydenta Orderem Odrodzenia Polski.

Przy okazji należy zaznaczyć, że - oprócz niedającej się przecenić wartości patriotycznej wspaniałej demonstracji Michała Rachonia - akcja ta posiadała również bardzo istotny walor niesłychanie interesującego pokazu mody, podczas którego bohater dokonał prezentacji pochodzącego z najnowszej kolekcji stroju organizacyjnego PiS.

Patrz też

Linki zewnętrzne