Polski Europejczyk

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Wiele mówiące o zakusach Polskich Europejczyków miejsce ich zdemaskowania

Polski Europejczyk - wyjątkowo zakłamana odmiana wroga narodu, która jest gotowa poświęcić wolski interes narodowy doprowadzając do ostatecznego zwojewódczenia ukochanego państwa i aby to osiągnąć nie cofnie się przed niczym.


Wykrycie nowej odmiany wroga

Zawsze czujny i walczący bezkompromisowo z układem, który opanował także Unię Europejską Największy Stróż Wolskości zdemaskował 23.05.2009 ukrytego wroga:

Organ prasowy Polskich Europejczyków

Ponieważ "Gazeta Wybiórcza" przekonuje, że tekst "Der Spiegel był słuszny" ergo jest gazetą "tych polskich Europejczyków".

Deklaracja bezkompromisowej walki z wrogiem

Jarosław Kaczyński oświadczył, że kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do europarlamentu mają możliwości i umiejętności, które pozwolą im walczyć o interes narodowy. Jak dodał, europosłowie PiS należą i będą należeć do frakcji konserwatystów. Klub ten będzie nie tylko dawał swoim członkom swobodę, ale też zmieniał w niemałym stopniu geografię polityczną Parlamentu Europejskiego. Będzie pozwalał na to, by radykalna dominacja jednego narodu w obydwu grupach Unii - czyli Europejskiej Partii Ludowej i Partii Socjalistycznej - się skończyła - jednogłośnie zadecydował prezes Kaczyński.

Patrz też

Linki zewnętrzne