Prawa Marika od torebki

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Prawa Marika od torebki vel Marika Matuszczak - pierwsza męczennica IV RP formowana w szeregach Młodzieży Wszechpolskiej w duchu narodowym i katolickim oraz Frontu Oczyszczenia Narodowego, która działając wspólnie i w porozumieniu Michałem Ostrzyckim oraz z innymi patriotami genetycznymi w sierpniu 2020 dokonała bohaterskiej próby wyrwania tęczowej torebki w barwach LGBT i udanej próby pobicia kobiety, do której należała inkryminowana torebka. Za te godne każdego Prawego Wolaka czyny została skazana przez sąd kapturowy na 3 lata bezwzględnego więzienia. Dzięki koncyliacyjnemu wstawiennictwu najwybitniejszej w IV RP organizacji od szerzenia nienawiści i katopolactwa "Ordo Iuris" w dniu 14 lipca 2023 Zbigniew "Zero" Ziobro zarządził niezwłoczne wypuszczenie pierwszej męczennicy IV RP na mocy decyzji jednogłośnej.

Jedynie słuszna wersja "Ordo Iuris" - 13.07.2023

Jedynie słuszna wersja Prawej Mariki od torebki nagrana w siedzibie "Ordo Iuris" - 20.07.2023

Wersja Zbigniewa "Zera" Ziobry

Jedynie słuszna wykładnia prawa by Zbigniew "Zero" Ziobro i jedynie słuszny wyrok by Zbigniew "Zero" Ziobro

W dniu 21 lipca 2023 w gmachu Sądu Ziobrowego tymczasowo mieszczącego się w portalu niezależna.pl Zbigniew "Zero" Ziobro wystąpił w dualnej roli prokuratora i sędziego.

Wykładnia symetryczna

Kto za tym stoi

Szukanie haka

Taśmowe uniewinnianie i faryzejskie, pełne obłudy wiadome media

Zbigniew "Zero" Ziobro wyciąga konsekwencje

W dniu 2 sierpnia 2023 Zbigniew "Zero" Ziobro poinformował na konferencji prasowej wzmożonych gigantycznym skandalem Prawych Wolaków, że wyciągnął konsekwencje:

Wersja ideologicznie podnieconej rewolucyjnie, butnej kasty

Marika M. skazana prawomocnym (nie wniosła apelacji) wyrokiem przez Sąd Rejonowy w dla Poznania (niem.: Posen) Starego Miasta - sygnatura akt to III K 230/ - na trzy lata więzienia za próbę rozboju dokonaną wspólnie i w porozumieniu ze znajomym oraz dwoma nieustalonymi nadal sprawcami, z wyroku wynika, że 10 sierpnia 2020 roku na skrzyżowaniu ul. 27 Grudnia i Ratajczaka w centrum Poznania (niem.: Posen) Marika wraz z trzema mężczyznami napadła na młodą kobietę. Napastnicy chcieli wyrwać jej tęczową torbę, ale im się to nie udało. Z dokumentów sądowych wynika, iż "w wyniku szarpaniny napadnięta kobieta odniosła obrażenia takie jak sińce na dłoni oraz skręcenie stawu paliczkowego dalszego lewej dłoni". Sąd wskazał, że "napastnicy nie osiągnęli swojego celu ze względu na postawę pokrzywdzonej, a ich działanie miało charakter chuligański". Bez względu na efekt rozboju, za to przestępstwo grozi kara od 2 do 12 lat więzienia. W przypadku czynu chuligańskiego - od 3 lat, na tyle też skazano Marikę.

Fragmenty uzasadnienia tak zwanego wyroku sądu kapturowego

Marika Matuszak przyznała się przed sądem do napaści, ale jedynie słusznie uważała, że kwalifikacja prawna (usiłowanie rozboju) jest w tym wypadku bezzasadna. Przekonywała również, że nie była agresywna i nie szarpała torby. Jej szczera relacja nie przekonała sądu, który brutalnie orzekł, że oskarżeni wypełnili swoim zachowaniem wszystkie ustawowe znamiona przestępstwa - rzekomo zmierzali bezpośrednio do dokonania przestępstwa rozboju:

Apokryf przedbeatyfikacyjny by Oskar Szafarowicz

Przypisy

Patrz też

Linki zewnętrzne