RFN FM

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Przykład niezwykle wyrafinowanej działalności RFN-u - fraza "Po polsku" ma zdezorientować Wolaków,ale sam RFN się demaskuje - "po polsku" - a nie "po niemiecku", aby właściwi odbiorcy stacji wiedzieli, że nie mają po co kupować płyty

RFN FM - ukrywająca się pod nazwą "RMF FM" niemiecka radiostacja przeprowadzająca nieustanne ataki na prezydenta, miłościwie nam nieobecnego byłego premiera oraz inne świętości, w tym na tożsamość narodową Wolaków.

Jednym z najperfidniejszych ataków owego niemieckiego medium na nasz kraj była akcja propagandowa pod kryptonimem "Stefan B.". bezprecedensową w historii naszego kraju kpinę z naszych najwyższych wartości narodowych zdemaskował sam Nasz Umiłowany Przywódca, Naczelnik Państwa Wolskiego, Dobry Pasterz i Nowy Zbawiciel Wolski, Obrońca Europy przed islamem, Wielki Higienista, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński:

Kolejnym przejawem chytrze maskowanej wrogości wobec IV RP, Odnowicieli i Wolski w ogóle jest pseudopowieść z kluczem "W imię ojca1)", napisana przez ukrywającego się pod prostackim pseudonimem Klara Weritas (od łac. veritas - prawda) wroga Narodu, emitowana od poniedziałku do piątku o godzinie 08:50. Dramatis personae - odcinek z 02.05.2008:

  1. Enurezja Koteczka - Patrycja Kotecka
  2. Zbysław Żeberko vel "muł" - Zbigniew Ziobro
  3. Wacław Anus (od łac. anus - odbyt) - Jacek od Wehrmachtu
  4. bracia Gąsiorkowie - Bracia Mniejsi Zjawisko biologiczne
  5. Wannemann - Zbigniew Wassermann
  6. Wielki Brat - Jarosław Kaczyński

Dziesięć lat w służbie odwetowcom

Przypisy

1)  Ojca Dyrektora Radia Maryja

Patrz też