Rozwiązłość

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Rozwiązłość - powszechnie kosmopolityczno-pomiskuityczne zachowania lewackich środowisk wywołujące obrzydzenie wśród chrześcijan, głównie nurtu rzymsko-katopolackiego oraz wśród radykalnie przyzwoitych muzułmanów, prowokujące do jedynie słusznych zamachów terrorystycznych, jako że inną drogą nie można tych zaprzańców nawrócić na drogę cnoty.

Odkrycie i ogłoszenie związku pomiędzy zamachami terrorystycznymi a rozwiązłością

W dniu 19.08.2017 r. ks. Henryk Zieliński, redaktor naczelny tygodnika "Idziemy" w "Salonie dziennikarskim" w TVP Info na przykładzie zamachu w Barcelonie (18.08.2017 r. - na La Ramblas, w którym zginęło co najmniej 13 osób, a 130 zostało rannych) odkrył związek pomiędzy zamachami terrorystycznymi a rozwiązłością:

Pierwszy znany z pisanej historii ludzkości wywołany rozwiązłością atak terrorystyczny na Sodomę, Gomorę i inne miasta

Lotowi się nie odmawia

Według Biblii mieszkańcy Sodomy i Gomory byli niegodziwi, rozpustni, pogardzali prawem boskim i ludzkim. Bóg Jahwe zamierzał je zniszczyć, ale za namową Abrahama zgodził się, że daruje życie jego mieszkańcom, jeśli wśród nich znajdzie się przynajmniej dziesięciu sprawiedliwych. W tym celu wysłał do Sodomy dwóch swoich aniołów, którzy spędzili noc w domu Lota. Przed nocą mężczyźni z miasta otoczyli dom Lota, by współżyć z jego gośćmi. Lot zaoferował im w zamian swoje dwie córki-dziewice, jednak oni odmówili. Wtedy zaryglował drzwi domu. Mieszkańcy miasta chcieli je wyważyć, więc aniołowie porazili napastników ślepotą.

Oczywiście oczywista eliminacja naoszcznych świadkow

Lotowi nakazali, by wyprowadził z Sodomy najbliższych, bo rankiem miasto zostanie zniszczone. Przyszli zięciowie Lota odmówili pójścia z nim. Z nastaniem świtu aniołowie wyprowadzili Lota, jego żonę i dwie córki za miasto i nakazali uciekać w góry bez oglądania się za siebie. Żona Lota nie wytrzymała tej próby i wbrew woli Boga obejrzała się. Natychmiast też zamieniła się w słup soli.

Atak terrorystyczny o charakterze nalotu dywanowego z użyciem napalmu i defoliantów

Lot za pozwoleniem Boga udał się do pobliskiego Soar, który dzięki temu został ocalony. Jahwe zniszczył miasta wraz z mieszkańcami i roślinnością w całym okręgu: Sodomę i Gomorę, Seboim i Admę (Pwt 29:22). Wczesnym rankiem Abraham ujrzał, jak z pobliskich miast unosi się gęsty dym.

Podstawy teologiczne terrorystycznej walki z rozwiązłością

Patrz też

Linki zewnętrzne