Spoliczkowanie z szacunku dla Weteranów

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Spoliczkowanie z szacunku dla Weteranów (SzSdW) - patriotyczna genetycznie, jedynie słuszna, symboliczna forma niezgody na prostactwo Prawej Wolki Dominiki Arendt-Witchen - pełnomocniczki wojewody dolnośląskiego ds. obchodów stulecia odzyskania niepodległości - na bezczelne awantury i burdy wyjącej tłuszczy w osobie niejakiej Magdaleny Klim, członkini wrogiej wszystkiemu, co wolskie organizacji wywrotowej Obywatele RP, przy Grobie Nieznanego Żołnierza w Warszawie zademostrowana urbi et orbi po godzinie siedemnastej w dniu 01.09.2018.

Opis zdarzenia

Do skandujących "Konstytucja" aktywistów Obywateli RP w pewnym momencie podchodzi kobieta, prawa uczestniczka uroczystości Dnia Weterana:

Wściekły atak na drugiego najlepszego w dziejach Wolski prezydenta - po zamordowanym w zamachu smoleńskim Lechu Kaczyńskim rzecz jasna - niezłomnego, dlatego dobrze stojącego, obrońcę dobrej zmiany Andrzeja Dudę (pseudonim sceniczny: "Maliniak")

Przekroczyła granicę, ale nie przekroczyła - zachowała się się tak, jak wymagała sytuacja

"Zachowała się jak trzeba"

Zachowala sie jak trzeba.jpg

W dniu 04.09.2018 r. "Gazeta Polska Codziennie" w dolnośląskim dodatku pod tytułem "Zachowała się jak trzeba" - słowa te to parafraza z Danuty Siedzikówny, ps. "Inka", działaczki Armii Krajowej skazanej w 1946 r. roku na śmierć. 18-letnia bohaterka bezpośrednio przed egzekucją napisała w liście do do sióstr Mikołajewskich w Gdańsku: "Powiedzcie mojej babci, że zachowałam się, jak trzeba" - jedynie słusznie napisała o spoliczkowaniu "Rudej z KOD":

Spoliczkowanie prawy autor artykułu określa jako "incydent", który:

Prawy dziennikarz "Gazety Polskiej Codziennie" uściśla, że "Zachowałaś się jak trzeba" podobnie jak "Zrobiłaś to, o czym marzyło około 10 mln naszych rodaków" to zdania broniących Arendt-Witchen "internautów".

"To był emocjonalny gest, jedyne rozwiązanie"

W dniu 04.09.2018 r. prześladowana przez lewactwo Dominika Arendt-Wittchen udzieliła wywiadu jedynie słusznemu Radiu Wrocław (niem. Breslau):

Oświadczenie prześladowanej przez lewactwo Dominiki Arendt-Wittchen

W dniu 05.09.2018 r. prześladowana przez lewactwo Dominika Arendt-Wittchen wydała oświadczenie:

Oświadczenie części kombatantów

Komentarz anonimowego wykształciucha

Patrz też

Linki zewnętrzne