Stadne zachowania polskiej inteligencji

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Stadne zachowania polskiej inteligencji - typowe zachowania tzw. lumpeninteligenckiej łże-elity, części salonu, który migoce i sieje nienawiść wobec PiSjanizmu.

Ten niezwykle pożyteczny termin wprowadził do tezaurusa nowomowy w dniu 10.10.2016, w jakże ważkim z punktu widzenia poznania zakłamywanych do cna przez PO et consortes rzeczywistych przyczyn katastrofy smoleńskiej, prof. Ryszard Legutko w porannej audycji w Radiu Kraków.

Typowe stadne zachowania polskiej lumpeninteligencji

Przedstawiciele stada polskiej lumpeninteligencji

Typowe wytwory stada polskiej lumpeninteligencji

Przypisy

1)  "...inteligencja bazująca na wiedzy wpojonej odgórnie poddaje się sterowaniu propagandy i władzy... Zachowania takie nie tylko budują szczeble systemowej drabiny wyścigu szczurów podporządkowanych bezwzględnemu systemowi, ale prowadzą do nienawiści wewnątrz tej grupy... Grupy takie posuną się do absurdu ukamienowania Boga i samego siebie w imię władzy i pieniądza... System wykorzystujący zachowania stadne, psychologię tłumu i ułomność jednostki, której wpojono, iż inteligencja to oznaka, wieloletniego nauczania systemowych [[|Kłamstwo|kłamstw]]: religijnych, historycznych i ekonomiczno-prawnych... Nauka systemowa to wieloletni złożony system prania mózgu w oparciu o budowanie grup wzajemnej kontroli, która nie tylko staje się obiektem kontroli zewnętrznej, ale napędza w sobie podświadomy instynkt podporządkowania, lizusostwa, agitacji oraz wzajemnej denuncjacji... System zagrożony przez jednostki indywidualne: "potencjalnych przywódców" zdegradował ich znaczenie przypisując im role outsiderów, niebezpiecznych psychopatów, odszczepieńców i frustratów nie dostosowanych do norm społecznych. Normy te nietworzone na bazie moralności, lecz praw, którymi kieruje się system, aby podporządkować sobie słabe i posłuszne jednostki... Wiara w system jest skutecznym systemem walki z indywidualnościami życia społecznego oraz wzorcami moralnymi i etycznymi. Tego typu znaczniki, plakietki określają również statut tej osoby w środowisku czy grupie. Znaczniki te automatycznie odrzucają outsidera wraz z jego opiniami i poglądami… Tworzymy mit antysemity, outsidera, psychopaty... Każdy, kto mówi inaczej niż system jest postrzegany jako wariat i niebezpieczny odszczepieniec grożący systemowi, zasadą i prawom narzuconym przez ten właśnie system. Kontrola społeczna podsycana jest wolno dawkowanym strachem za pomocą, którego można powoli zwiększać władzę nad obywatelami... Wytwarzanie poczucia zagrożenia poprzez preparowane ataki terrorystyczne, hakerskie, wojny, kryzysy ekonomicznezmusza otoczone i wystraszone stado do zwiększenia uprawnień dla systemu i władz!" - Wojciech Dydymski

Patrz też

Linki zewnętrzne