Stefan Niesiołowski

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Stefan Niesiołowski
Stefan Niesiołowski (właśc. Stefan Konstanty Myszkiewicz-Niesiołowski) - członek PO, wykształciuch, łże-eliciarz i lumpeninteligent. Interpretator biologicznej teorii konwergencji odnoszonej bezczelnie do PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Pochodzi z rodziny ziemiańskiej o wielkich tradycjach, którą Adam Mickiewicz wymienił w "Panu Tadeuszu".

W dniu 27.01.2008 w programie TVN "Kawa na ławę" Niesiołowski został zdemaskowany przez małą dziewczynkę:

Rodowód

Dziadek Niesiołowskiego, Bronisław Łabędzki, został w 1905 roku zesłany na Syberię za organizowanie strajku szkolnego. Ojciec, Janusz Niesiołowski, walczył z bolszewikami w 1920 roku, z Niemcami w 1939 roku, był żołnierzem Armii Krajowej.

Ponieważ Stefan pochodzi z rodziny o wielkich tradycjach patriotycznych, dowodzi to negatywnej mutacji genetycznej. Został umieszczony na liście wrogów narodu na bardzo wysokiej pozycji, co uniemożliwiło mu bycie wicemarszałkiem Senatu w tak zwanej IV RP.

Działalność w PRL

Jako solidny wykształciuch, młody Stefan chętnie zdobywał wiedzę z zakresu biologii, a w 1979 roku obronił doktorat w tej dziedzinie. Podobnie jak Lech Wałęsa, stały bywalec domów wypoczynkowych SB. Pobyty te były najczęściej nagrodami, które bezpieka przyznawała za "opozycyjną" (a faktycznie inspirowaną przez komunistycznych agentów, celem zaćmienia obrazu prawdziwej opozycji w PRL) działalność.

Związki z tow. Leninem

W 1970 roku Stefan Niesiołowski, cynicznie usiłował doprowadzić do wysadzenia w powietrze pomnika Lenina w Poroninie. W myśl kanonów ówczesnej nauki był to absolutnie wściekły atak na panujący ład i porządek, toteż zdradziecki reżim zapewnił mu wygodne wczasy, natomiast zmanipulowane media podały fałszywą wiadomość o pobycie w więzieniu.

Działalność w III RP

Kolejna owca szczerząca wilcze zęby u boku Prezesa, nic jej to jednak nie pomogło

Współtwórca ZChN i wielki krytykant PO, liberalizmu i homoseksualistów, ale także ojca Rydzyka, co od razu zakwalifikowało go do grona wrogów narodu. Z punktu widzenia Braci Mniejszych Zjawiska Biologicznego stał się cynicznym dwulicowcem, co wykluczyło go jako Odnowiciela i budowniczego IV RP, toteż z podkulonym ogonem musiał dołączyć do szatańskiej PO.

Działalność w IV RP

Najbardziej plugawe i kłamliwe wypowiedzi

S. Niesiołowski zawsze obracał się w podejrzanym towarzystwie

Oto próbka obłudnych, groteskowych i jątrzących wypowiedzi Stefana Niesiołowskiego:

Działalność w restaurowanej III RP

Stefan Niesiołowski utrwalony w trakcie kastrowania budżetu Kancelarii Prezydenta

Najbardziej plugawe i kłamliwe wypowiedzi

Działalność w odzyskanej IV RP

Najbardziej plugawe i kłamliwe wypowiedzi

Seksafera korupcyjna Niesiołowskiego, czyli rzekome chodzi o medialne przykrycie sprawy taśm Kaczyńskiego

W dniu 31.01.2019 r. Prokuratura Krajowa poinformowała, że zamierza postawić zarzuty korupcyjne Stefanowi Niesiołowskiemu. Prokuratura Krajowa w komunikacie jedynie słusznie opisuje, że Stefan Niesiołowski, od stycznia 2013 do końca 2015 roku (był wówczas posłem Platformy Obywatelskiej) wielokrotnie przyjmował korzyści osobiste w postaci usług seksualnych w zamian za pomoc biznesmenom:

Prokuratura wskazuje, że działania operacyjne w tej sprawie były prowadzone od 2013 roku. Bogdan W. i Wojciech K. mieli regularnie udzielać Stefanowi Niesiołowskiemu korzyści osobistych, które polegały na "organizowaniu i opłacaniu usług seksualnych świadczonych przez kobiety trudniące się zawodowo lub okazjonalnie prostytucją":

Jedynie słuszna reakcja posła Partii Dominika Tarczyńskiego

W dniu 31.01.2019 r., w rozmowie z portalem wpolityce.pl wybitny Odnowiciel Domink Tarczyński nie ukrywał swego jedynie słusznego obrzydzenia:

Opinie i wypowiedzi na temat Niesiołowskiego

Zasłużona reakcja ludu

W czasie obchodów 64. rocznicy Powstania Warszawskiego pod pomnikiem Gloria Victis na cmentarzu powązkowskim, Niesiołowskiego spotkała zasłużona kara. Tłum siwowłosych kobiet rzucił się na ośmielającego się krytykować braci Kaczyńskich Zjawisko biologiczne Niesiołowskiego, krzycząc: "Hańba!" i plując na posła PO. W tłumie przeważali 60- i 70-latkowie.

Ponura prawda wychodzi na jaw

Przedstawiciel padlinożernego gatunku Odnowiciele według Niesiołowskiego

Choć rozliczne haniebne zachowania i działania pana Niesiołowskiego od dawna już wskazywały, że jest to osobnik o niespotykanie podejrzanej przeszłości, cała prawda o tym głęboko zakamuflowanym tajnym agencie SB i prominentnym działaczu prorosyjskiego lobby, ujrzała światło dzienne dopiero w dniu 03.12.2008, kiedy to ponad wszelką wątpliwość okazało się, że był on cynicznym donosicielem już od czerwca 1970 r.

Miażdżąco porażające dowody na haniebne donosicielstwo pana Niesiołowskiego przedstawił oczywiście jedyny prawdziwie nieustraszony bojownik o prawdę historyczną oraz wiarygodność i honor w polityce, Jarosław Kaczyński, który w swoim wystąpieniu podczas debaty sejmowej na temat odwołania z funkcji marszałka Sejmu, innego lobbysty prorosyjskiego i tajnego współpracownika WSI i KGB, Bronisława Komorowskiego, poinformował osłupiałych posłów i cały Naród o blisko czterdziestoletniej już współpracy posła Niesiołowskiego z SB.

Jak bohatersko oznajmił Ojciec Narodu, w czerwcu 1970 r., podczas sfingowanych przez Służbę Bezpieczeństwa przesłuchań, a w rzeczywistości miłych pogawędek przy kawce i koniaku, nieporównywalnych zupełnie z torturowaniem 13-letnich dziewczynek przez gestapo, Niesiołowski skrupulatnie denuncjował swoich przyjaciół z antykomunistycznej organizacji "Ruch", w wyniku czego główni oskarżeni w procesie założyciele "Ruchu", skazani zostali na kary siedmiu lat więzienia.

O niesłychanej perfidii Stefana Niesiołowskiego świadczyć może również fakt, że dla niepoznaki zgodził się on przyjąć również wyrok siedmioletniego więzienia, co - zgodnie z jego cynicznymi i, jak się okazało - słusznymi do czasu rachubami - miało go uwiarygodnić w środowiskach antykomunistycznych i odsunąć od niego podejrzenia o współpracę z SB.

Niewątpliwym potwierdzeniem podłego cynizmu Stefana Niesiołowskiego, jest wydana przez niego książka pod tytułem "Wysoki brzeg", w której siłuje wybielić się i wykreować na niezłomnego bohatera, czemu służyć mają między innymi następujące niespotykanie kłamliwe wynurzenia:

Dyrekcja Muzeum IV RP, jako reprezentant jedynego obecnie podmiotu - obok wiodącego w tym zakresie IPN - dokumentującego bezkompromisowo i konsekwentnie prawdziwą historię Wolski i walczącego o przywrócenie Narodowi elementarnej wiedzy historycznej, skrzętnie ukrywanej i zakłamywanej przez kolejne reżimy PRL, III RP oraz marionetkowy rząd Donaldu Tusku, pragnie wyrazić niesłychanie głęboką wdzięczność Jarosławowi Kaczyńskiemu za jego kolejną niespotykanie odważną akcję, w wyniku której społeczeństwu przywrócony został następny fragment - nie tylko historycznej, ale również porażającej - prawdy o korzeniach i "dokonaniach" rządzących obecnie tymczasowo Wolską okupantów.

Patrz też

Linki zewnętrzne