Szkoła z TVP

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Szkoła z TVP - głęboko słuszna pisjanistyczna inicjatywa edukacyjna, uruchomiona przez najprzyjaźniejsze z Mediów Przyjaznych Narodowi dla uczniów nie mających dostępu do internetu, która pomoże w realizacji programu nauczania w okresie zamknięcia placówek oświatowych spowodowanego epidemią koronawirusa, od początku będąca przedmiotem wściekłych ataków określonych sił:

Programy z cyklu "Szkoła z TVP" emitowane są od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 na kanałach: TVP3, TVP Historia, TVP Sport oraz TVP Rozrywka. Są także dostępne na platformie VOD.TVP.PL.

Przykłady najnowocześniejszych metod dydaktyczno-formacyjnych stosowanych podczas lekcji

Liczby parzyste

Według wykształciuchów i wrogów narodu liczba parzysta to taka, która rzekomo dzieli się przez dwa

Mnożenie liczb ujemnych i dodatnich

Według wykształciuchów i wrogów narodu pomnożenie liczby ujemnej przez liczbę dodatnią lub dodatniej przez ujemną rzekomo oznacza iloczyn ujemny.

Obwód i średnica koła

Wściekłe ataki wykształciuchów spowodowane rzekomymi błędami w nauczaniu

Jedynie słuszna odpowiedź TVP na falę hejtu wywołaną rzekomymi błędami merytorycznymi w prezentowanych lekcjach (02.04.2020)

"Poniżanie i dyskredytowanie nauczycieli, którzy realizując swoją misję zdecydowali się zaangażować w projekt edukacyjny, którego celem jest zapewnienie ciągłości nauczania świadczy o niedostrzeganiu powagi sytuacji i wyzwań, które stoją przed naszym społeczeństwem w tej trudnej chwili. Pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień uczący nasze dzieci w szkołach publicznych, dziś, kiedy poświęcają się i angażują w przedsięwzięcia służące dobru ogółu stają się obiektem drwin i ataków. Jeszcze kilka miesięcy temu te same media, które wspierały nauczycieli w walce o lepsze wynagrodzenia, dziś na podstawie jednostkowych pomyłek próbują stygmatyzują ich. Zachowanie to świadczy o niedojrzałości przedstawicieli mediów komercyjnych oraz o braku solidarności ze społeczeństwem." (pisownia oryginalna - przyp. Muzeum IV RP)

Patrz też