TVN

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Logo TVN

TVN (według Jacka Kurskiego: "Tusk Wiżyn Netłork") - żydowsko-masońska stacja telewizyjna o charakterze terrorystyczno-antywolskim. Nadawanie rozpoczęła dnia 3 października 1997 roku. Swoim zasięgiem obejmuje 126 % powierzchni Polski. Jej organizatorem był sam Książę Ciemności - Szatan. Stacja osiągnęła ogromny komercyjny sukces dzięki wprawnemu połączeniu działań WSI oraz sił ponadnaturalnych.

Inspiracje i mroczna rola w historii Wolski

Wspierana przez masonów i syjonistów, jest jedyną organizacją mogącą walczyć z Opus Dei. Wraz z powstaniem IV RP uznana została za Wroga TV Publicznej nr 1. TVN jest odpowiedzialna za większość zamachów przeprowadzonych przeciwko Wolsce, jak również przeciwko Polsce.

Do najbardziej znanych z nich należą: Taśmy prawdy, budowa Rurociągu Północnego, zwycięstwo SLD w wyborach w 2001 roku i PO w 2007 roku oraz rozbiory Polski, gdzie TVN odegrał znaczącą rolę. Do struktur TVN należy również TVN 24 (czytaj: WSI24).

Według profesora Andrzeja Leppera, TVN zaliczana jest do tak zwanych normalnych zwierząt, co potwierdziła kilkakrotnymi wściekłymi atakami na Samoobronę. W odróżnieniu od padlinożerców, TVN atakuje tylko duże i silne osobniki, zadowalając się smakiem krwi ofiary.

Całą brutalną prawdę bezkontekstową i prawdziwy cel działania zdradzieckiej stacji, błyskotliwie obnażył bohaterski Antoni Macierewicz, który w dniu 29.01.2018, w programie "Wywiad z chuliganem" na antenie Telewizji Republika, brawurowo zaprezentował jej haniebną ściśle tajną misję:

Kadry

Pracownicy TVN to w większości byli agenci SB, KGB, GRU. Po aferze z Milanem Suboticem, w audycji Radia Maryja "Rozmowy niedokończone", jeden ze słuchaczy wysnuł teorię, że TVN to anagram słowa NTV, znanej rosyjskiej stacji telewizyjnej, co w jego opinii miało być dowodem na agenturalną działalność TVN-u pod dowództwem agenta Subotica.

Wszyscy dziennikarze stacji TVN przechodzą roczny kurs sabotażu w Rosji. W czasie jego trwania poznają nie tylko tajniki pracy wywiadu radzieckiego, ale również i watykańskiego (wedle zasady: Poznaj swojego wroga!). Typowy pracownik TVN to podstępny spiskowiec, poszukujący okazji aby zaszkodzić Wolsce i Wolakom.

Agentura TVN stale próbuje zaszkodzić dobremu wizerunkowi rządu, zadając kompromitujące pytania. Do najbardziej znanych agentów TVN należą:

Kinga Rusin

Kinga Rusin - była agentka KGB, kryptonim - "Natasza" (jest to jej prawdziwe imię). Przewrotne nazwisko pozwala jej odsunąć od siebie podejrzenie o związkach w Rosją. Doskonale przeszkolona w dziedzinie manipulowania tłumem. Potrafi samą tylko barwą głosu ogłupić tysiące mężczyzn. Wielokrotnie odznaczana za zasługi dla Układu. W okresie pracy w KGB zasłynęła operacją "Jezioro Łabędzie". Jako baletnica przeniknęła do struktur Teatru Balszoj w Moskwie, gdzie przez osiem miesięcy infiltrowała środowisko. Właśnie wtedy nauczyła się tak dobrze tańczyć. Znana jest ze swojej bezwzględności. Uznana przez BOR za wyjątkowo niebezpieczną.

Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski

Tomasz "Żwirek" Sekielski i Andrzej "Muchomorek" Morozowski znani jako twórcy programu rozrywkowego Teraz My. Wieloletni pracownicy SB. Główni organizatorzy operacji "Taśmy prawdy". Całe szczęście ten zamach stanu nie powiódł się i IV RP nie upadła. Mimo, iż ABW od dawna wiedziała, że Żwirek coś kręci z Muchomorkiem, to do samego końca nie wiadomo było co.Patrz też

Linki zewnętrzne