Taśmy Beger

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Ach co to był za sejm, ta ta ra da da da da ...

Taśmy Beger - wybitne dzieła sztuki filmowej z Renatą Beger przeważnie w roli głównej. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że czołowa aktorka wolskiej sceny politycznej jest także reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym.

Taśmy RB vol. 1 (Lipiński & Mojzesowicz)

Zastosowanie najnowszej techniki inwigilacyjnej udaremniło szlachetną akcję przejęcia posłów od Przystawki na rzecz sPiSku. Renia Bond - czołowy as wywiadu Samoobrony, dzięki brawurowej akcji doprowadza werbowników sPiSku do wyznania całej i nagiej prawdy o ich knowaniach. Najlepsza rola drugoplanowa.

Studio Parliament Pikczeres Pokój 381 - zwyczajny pokój w hotelu sejmowym, który dzięki wyjątkowo sprytnemu rozmieszczeniu ukrytych kamer (dostarczonych przez jedno z wrogich mediów - TVN, a konkretnie przez jej inspirowanych przez WSI agentów "Żwirka" i "Muchomorka") - trwale zapisał się w najnowszej historii IV RP.

Taśmy RB vol. 2 (Kupowanie podpisów)

Nagranie opublikowane przez jedno z wrogich mediów - "Gazetę Wyborczą", mające być, rzekomo twardym dowodem nielicującej z godnością czołowej aktorki niecnej procedury kupowania podpisów na listy poparcia jej kolegów, kandydatów do sejmu.

Patrz też

Linki zewnętrzne