Terminowe wybory 2011

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Utrzymany w perfekcyjnym nastruju wspomnieniowym bilboard wyborczyinformacyjny - Bydgoszcz (niem. Bromberg) - 15.07.2011

Wyczekiwany od 4 lat przez Ruch Oporu i Prawych Wolaków moment pierwszej i zarazem ostatecznej traumatycznej porażki reżimu - z gubernatoru Donaldu Tusku na czele - i wszystkich jego popleczników. Ten miażdżący sukces Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego pozwoli powrócić do złotego wieku IV RP:

Faza przygotowawcza zwana kampanią wyborczą informacyjną

Lustracja mediów w Wolsce

Ponieważ Tymczasowy Rząd Okupacyjny działając wspólnie i w porozumieniu z odszczepieńczym PJN doprowadzili do ograbienia Ruchu Oporu z połowy subwencji budżetowych koniecznym stała się ogólnowolska lustracja mediów pod kątem ich przyjazności dla Prawych Wolaków. Będąc, jak zawsze dalekowzrocznym, sam Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński zlecił w oczywiście oczywistym tajnym okólniku strukturom podziemnym w całej Wolsce utworzenie listy wszystkich istniejących i nieistniejących mediów, w tym także menstringowych:

Ceny reklam będą sprawdzane tylko w mediach "propisowskich i obojętnych", gdzie Ruch Oporu będzie się reklamował przed wyborami, aby nie wyrzucać cennych pieniędzy w antywolskie bagno. Oznacza to, że genialny strateg i twórca koncepcji ofensywy ekonomicznej - Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński zedcydował się przekonywać przekonanych i, być może, zasuflować coś o IV RP niezdecydowanym.

Mąż zaufania PiS w każdej komisji wyborczej, czyli Korpus Ochrony Wyborów

Wcielając w życie swe dalekowzroczne wizje oszustw i fałszerstw, jakich z pewnością dopuści się Tymczasowy Rząd Okupacyjny z polecenia gubernatoru Tusku, Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński wysłał do posłów PiS bardzo elegancki list, w którym zobowiązał swych pretorianów, aby do 31 lipca każdy z nich wytypował po jednym kandydacie na męża zaufania do każdej z komisji wyborczych w swojej prowincji. Listy z nazwiskami mają być przesłane do Warszawy.

O potędze Partii świadczy skala przedsięwzięcia, ponieważ łącznie w całej Wolsce Partia potrzebuje ok. 25 tys. mężów zaufania. O gotowości do poświęceń dla Partii świadczy to, że każdy mąż zaufania będzie pracował dla Partii za darmo.

Przejściowe trudności i wieczna reorganizacja2)

W Poznaniu (niem.: Posen) odnowiciele muszą znaleźć 300 chętnych oraz 178 w powiecie poznańskim, a struktury Partii w Poznaniu (niem.: Posen) i powiecie poznańskim liczą dziś ok. 400 członków:

Korpus Ochrony Wyborów

Elitarna, dowodzona przez wybitnego geografa i arachnologa, patriotę genetycznego brygadiera Marka Suskiego, nowoczesna formacja sił szybkiego reagowania na wymyślone przez samego Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego oszustwa wyborcze Donaldu Tusku et cosortes, tworzona przez Ruch Oporu na bazie poboru ochotniczego spośród mężów zaufania. Jednostka będzie zwalczać klasyczne sieci Taranulolandu prezentowane podczas spotkań z wielomilionową ogólnonarodową wiekszością.

Jedynie słusznie prawdziwe sondaże przedwyborcze Ruchu Oporu

W rozmowie z Jackiem Sobalą przeprowadzonej w dniu 14.07.2011 dla portalu "VOD Gazeta Polska", Adam Hofman ujawnił po raz kolejny ohydne manipulacje sondażowe w mediach menstringowych i uspokoił ogólnonarodową większość Prawych Wolaków wskazując, co mówią prawdziwe sondaże przedwyborcze Ruchu Oporu:

Bardzo elegancki list Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego w sprawie totalnej dewastacji wolskiego rolnictwa - 17.07.2011

Przepełniony troską o los wolskiego rolnika gnębionego przez Tymczasowy Rząd Okupacyjny, a w szczególności przez Marka Sawickiego - Komisarza ds. Odrolnienia i Represji dla Wsi Wolskiej - Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński postanowił poinformować gubernatoru Tusku o kreciej robocie koalicyjnego czynownika:

"Szanowny Panie Premierze!
Doskonale Pan wie, Panie Premierze, że sytuacja w polskim rolnictwie staje się tragiczna. Rynki żywnościowedestabilizowane od początku 2011 roku. Wysokie ceny żywności ograniczą popyt krajowy, a wzrastające koszty produkcji rolnej przy niższych dopłatach bezpośrednich mogą zamknąć nam rynki europejskie na polską żywność. Opłacalność produkcji rolniczej w wielu kierunkach produkcji, już tak niska, będzie jeszcze mniejsza. Drożyzna i wysokie ceny żywności dotykają każdego obywatela, zamknięcie granicy rosyjskiej na polskie warzywa w samym szczycie produkcyjnym, oznacza straty dla rolników zaangażowanych w tym kierunku produkcji rolniczej. Zagrożone jest wręcz bezpieczeństwo żywnościowe Polaków.

W tym czasie minister Sawicki zajęty jest podróżowaniem po Europie i na kolejne targi żywnościowe, nie podejmuje decyzji bieżących i jest wyraźnie lekceważony przez stronę rosyjską oraz urzędników Unii Europejskiej. A co gorsze, minister Sawicki poparł niedawno konkluzję prezydencji węgierskiej w sprawie przyszłości WPR, co oznacza nierówne dopłaty bezpośrednie dla polskich rolników po 2013 r., a zatem możliwości konkurowania polskiego rolnika z rolnikami z innych krajów UE jeszcze się pogorszą. Pragnę Pana publicznie zapytać, czy ta skandaliczna decyzja została podjęta za Pana wiedzą, czy jest wyrazem niekompetencji ministra rolnictwa?

Prezydencja to nie karnawał, powinna być okresem ciężkiej pracy. Apeluję do Pana, aby podjął Pan niezbędne i pilne działania w obszarze rolnictwa, działania o podstawowym znaczeniu dla codziennego życia obywateli. Polska musi wreszcie włączyć się w negocjacje w sprawie Wspólnej Polityki Rolnej i zagwarantować zgodnie z Traktatem Lizbońskim równe szanse polskim rolnikom poprzez równe dopłaty bezpośrednie oraz stabilizację rynków rolnych. niezbędnym krokiem jest też przejęcie inicjatywy w rozmowach ze stroną rosyjską i wykorzystując atut prezydencji spowodowanie jak najszybciej otwarcia granic na polskie warzywa. Niezwykle potrzebna dla poczucia bezpieczeństwa Polaków jest stabilizacja rynków rolnych.

Proszę potraktować mój list jako element troski o losy społeczeństwa polskiego, utrudzonego codziennymi kłopotami zaopatrzenia rodzin w produkty żywnościowe i odczuwającego strach przed przyszłością zagrożoną brakiem działania i kompetencji ze strony Pana rządu, szczególnie ministra Sawickiego w trudnym okresie dla polskiego rolnictwa.

Z wyrazami szacunku,
Jarosław Kaczyński"

Wściekły atak reżimowej szczekaczki

Przyłapany na gorącym uczynku Marek Sawicki - Komisarz ds. Odrolnienia i Represji dla Wsi Wolskiej - zdobył się tylko na żałosną i z gruntu kłamliwą ripostę:

Wtóruje mu "Gazeta Wybiórcza twierdząc niebywale wręcz paradoksalnie, że:

Kluczowa rola grillowania w miażdżącym sukcesie Partii w wyborach

Joachim "Gensek" Brudziński w dniu 15.07.2011 r., w wywiadzie portalu money.pl, poinformował struchlałą Platformę nie ma ona żadnych szans, ponieważ:

Najczęściej występujące pomyłki i oszustwa okupantów

W wyniku podłych i haniebnych działań okupantów oraz wysługujących się im wszelkiej maści wrogich mediów i tzw. organów, pewna część mniej światłych, a tym samym mniej odpornych na manipulacje obywateli, ze spotami wyborczymi utożsamia rozpowszechniane w okresach przed rozpoczęciem kampanii, najnormalniejsze w świecie, oczywiście oczywiste spoty i bilbordy informacyjne.

Generowanie przez wrogów narodu takiego zamieszania służyć ma wywołaniu w społeczeństwie wrażenia, że Ruch Oporu rzekomo niezgodnie z prawem, pod pretekstem spotów informacyjnych, publikuje spoty wyborcze przed formalnym rozpoczęciem kampanii, co jest sprzeczne z ordynacją wyborczą.

Choć zarzut taki jest w sposób oczywiście oczywisty całkowicie absurdalny, gdyż Ruch Oporu nigdy nie ucieka się do naruszeń prawa, to jednak dla ukazania społeczeństwu całej porażającej prawdy o haniebnych i obrzydliwych metodach działania okupantów, niezbędne jest zwracanie uwagi oszukiwanych przez liberałów wyborców na ich cyrkowe sztuczki i cyniczne manipulacje.

W tym właśnie kontekście, w dniu 18.07.2011, przy okazji prezentacji na konferencji prasowej błyskotliwego spotu wyborczego informacyjnego, w którym Ruch Oporu przekazał Wolakom niespotykanie ważną informację, że Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński potrafi perfekcyjnie otwierać drzwi bez klamek, wybitny poseł i bojownik Ruchu Oporu Mariusz Kamiński, w niebywale subtelnej formie obnażył i uczulił społeczeństwo na bezczelne machlojki wrogów:

04.08.2011

Zgodnie z zasuflowanym mu wnioskiem jego przełożonego - gubernatoru Tusku, działającego na polecenie swego oficera prowadzącego Władimira Władimirowicza Putina - Wybrany-Przez-Nieporozumienie agent WSI łże-prezydent Bronisław-Fałszywy Hrabia-Bydle-Komorowski (ros.: Бронислав Коморовский, pseudonim operacyjny: "Gajowy") ogłasza, że terminowe wybory 2011 odbędą się dnia 9 października 2011 roku, a dzień ogłoszenia tej samowolnej decyzji w "Dzienniku Ustaw" będzie dniem przekształcenia oszałamiającej swym miażdżącym sukcesem kampanii wyborczej informacyjnej Ruchu Oporu w kampanię wyborczą pełną gębą.

Kampania wyborcza

Komitety wyborcze [1]

Cele kampanii marketingowych

PiS
  1. "Celem jest pokazanie wyborcom, że PiS jest partią ludzi młodych, ambitnych, aktywnych, przebojowych, kompetentnych, zadbanych, estetycznych, modnych, wyluzowanych, dowcipnych, pełnych pasji, radości życia, pełnych pomysłów, energii, optymizmu. Być w PiS, sympatyzować z PiS czy głosować na PiS to nie tylko żaden obciach, ale wręcz postawa i działanie cool, jazzy. Działanie budzące zrozumienie, akceptację, solidarność, podziw." - przesłanie marketingowe Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego do młodych [2]
PO
PSL
SLD

Wyważone propozycje rozdawnicze Ruchu Oporu

Jak widać PO siedzi na pieniądzach i niechce nic dać, a tuskopalikot chce w sumie zabrać

Mataczenie PKW w sprawie zbierania przez Ruch Oporu podpisów in blanco

W ramach kolejnej prowokacji Platforma Obywatelska zapytała PKW, czy PiS może zbierać podpisy poparcia bez wskazania kandydatów, którzy mają znaleźć się na listach wyborczych. Zaledwie po kilku godzinach służalcza PKW zasuflowała kłamliwą interpretację:

Debaty wyborcze

Procesy w trybie wyborczym


26.08.2011 - PiS prostuje swoje semantyczne nadużycia w TVN24


Cisza wyborcza od kuchni

09.10.2011 - silnie przestraszony nadchodzącym nieuchronnie miażdżącym zwycięstwem Ruchu Oporu Potężny front w panice wymienia na Twitterze zakamuflowane informacje o bieżących wynikach głosowania:

Kolejna, październikowa traumatyczna porażka PO


Z ziemi wolskiej do węgierskiej


Przypisy

1)  Dlatego Wybrany-Przez-Nieporozumienie agent WSI łże-prezydent Bronisław-Fałszywy Hrabia-Bydle-Komorowski (ros.: Бронислав Коморовский, pseudonim operacyjny: "Gajowy") został prezydentem restaurowanej III RP, na szczęście, dzięki genialnemu planowi Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego błąd ten się nie powtórzy

2)  Tak brzmiała, w czasach PRL odpowiedź na pytanie o to, czym jest komunizm

Patrz też

Linki zewnętrzne