Trzech reformatorów

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Trzech w Photoshopie - kreacja "GW"
Ostatnia ławka (ul. Wiejska) zaproponowana przez Gosiewskiego

Trzech reformatorów - znana pod kryptonimem Duz, grupa buntowników w PiSie, byłych wiceprezesów tej partii, autorów słynnego sloganu "Strach zabija partię", składająca się z niegdyś wybitnych działaczy, a obecnie cynicznych rozbijaczy i czołowych wrogów narodu:

Na szczęście ci cyniczni odszczepieńcy już w najbliższej przyszłości znajdą się w izolacji od zdrowego rdzenia Partii Postępu i Odnowy, co z pewnością zapobiegnie niebezpiecznemu rozplenianiu się wśród skupionych w niej prawdziwych Wolaków niezdrowego dla Partii, a tym samym wysoce szkodliwego dla Wolski, nurtu reformacji. Poinformował o tym w dniu 06.12.2007 na antenie Radia Zet szef klubu parlamentarnego PiS Przemysław Edgar Gosiewski:

Po bardzo interesującej rozmowie z liczącym na otwartość Wielkim Przywódcą, w dniu 12.12.2007 dwóch reformatorów - Kazimierz Ujazdowski i Paweł Zalewski wybrało ścieżkę zdrady i wystąpiło z PiS-u. Na ostatniej ławce będą siedzieć jako posłowie niezrzeszeni. Wielki psycholog Marek Suski skomentował:

Według sondażu "Gazety Wyborczej" w dniu 12.12.2007:

Patrz też

Linki zewnętrzne