Wegetarianie

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Definicja i charakterystyka

Wegetarianie - grupa ludzi nie jedzących mięsa (w tym ryb i owoców morza) oraz smalcu. Przechodzenie w stan wegetarianizmu jest zazwyczaj poprzedzone chorobliwymi zmianami w mózgu (podobnie, jak w przypadku homoseksualistów). Celem zamydlenia oszczu Prawym Wolakom ci wrogowie narodu twierdzą jakoby przechodzenie w stan wegetarianizmu następowało z pobudek moralnych, zdrowotnych, ekologicznych, bądź ekonomicznych. Co gorsza często znęcają się tak długo nad swoimi dziećmi, aż te stłamszone także przechodzą w stan wegetarianizmu.

Jest to przypadkowa zbieranina, głównie lemingów, która nieustannie knuje przeciw IV RP, PiS, megamocnemu rządowi asystentki Naszego Umiłowanego Przywódcę, Nowego Zbawiciela Wolski, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego oraz przeciw samemu Naszemu Umiłowanemu Przywódcy, Nowemu Zbawicielowi Wolski, niezłomnemu i charyzmatycznemu, przypadkowo niedointernowanemu, Cudownie Ocalonemu Prezesowi-Premierowi-prawie Prezydentowi Jarosławowi (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionemu-Kaczyńskiemu razem z ekologami, dziennikarzami, lekarzami, pedofilami, homoseksualistami, Żydami i masonami.

Choć ich udział w zbrodniczym spisku nie jest udowodniony, to wszyscy dokładnie wiemy, że oprócz nich "wszystkiemu winniŻydzi, masoni i cykliści", a brak dowodów, potwierdzających to stwierdzenie, już sam w sobie jest "porażającym dowodem" ich wrogiej działalności.

Historia wegetarian

Rasa wegetarian wywodzi się z Indii, a niezależnie od tego, także z greckiego kręgu kulturowego (wschodni obszar Morza Śródziemnego, południowe Włochy). W obu tych regionach od początku stworzyli, aby posiąść władzę, integralny system religijno-filozoficzny oraz różne podsystemy wierzeń (głównie monistycznych: materializm - SLD, spirytualizm - Aleksander Kwaśniewski, monizm właściwy - postkomuniści lewicowcy - i immanentny - byli SB-ecy, jak też pluralizm, zwany liberalizmem).

Nie udało się jak dotąd udowodnić, że wegetarianie występowali u jakiegokolwiek innego narodu na tak wielką skalę, jak w Wolsce. W czasach antyku wegetarianie byli mniejszością, która składała się z bogaczy i łże-elit (m.in. filozofowie oraz uczeni).

Rasy wegetarian

Za rasy wegetarian niesłusznie uważa się wybierających diety będące kompromisem pomiędzy dietą obejmującą jedzenie potraw mięsnych a wegetarianizmem. Są to semiwegetarianie (i jego podrasy jak pollowegetarianie oraz ichtiwegetarianie zwani też pescowegetarianami)

Porażająca prawda bezkontekstowa o wegetarianach

Wegetarianie.jpg

W związku z coraz bardziej bezczelnym panoszeniem się wegetarian w Wolsce, na fali perfekcyjnie wprowadzanych przez Biało-Czerwony Obóz procesów dobrej zmiany, najtężsi uczeni i intelektualiści współczesności podjęli kompleksowe badania nad ich faktyczną rolą.

Te niebywale błyskotliwe prace jednoznacznie wykazały, że złowrogie komando wegetarian i wszystkie jego pododdziały, stanowią bardzo poważne, a nawet śmiertelne zagrożenie dla przyszłości IV RP oraz bytu biologicznego Narodu Wolskiego, gdyż tyleż bezczelnie, co skrajnie indoktrynują lud pracujący miast i wsi zupełnie mu obcymi nowinkami!

Przy okazji tych przełomowych badań na jaw wyszło, że oprócz wegetarian, określone siły z wrogich mocarstw nasyłają również na IV RP kolejne zbrodnicze bojówki, kryjące się pod niewinnym z pozoru kryptonimem "Cykliści"!:

Patrz też

Linki zewnętrzne