Wirtualny Uniwersytet PiSjanizmu

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Wirtualny Uniwersytet PiSjanizmu (WUPiS)

Spis treści

Uniwersytet

Fakty i liczby

Został powołany staraniem kustoszy Muzeum IV RP w celu edukowania przyszłych kadr młodych fachowców, tak niezbędnych do przeprowadzania dobrej zmiany i nnnych czystek, jakie zleci Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, Obrońca Europy przed islamem, Wielki Higienista, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński. Ponieważ wszytskich inne szkoły wyższe, poza oczywiście oczywistą Wyższą Szkołą Kultury Społecznej i Medialnej z Torunia, niewarte złamanego gorsza zaufania, a alma mater toruńska nie jest w stanie wyszkolić niezbędniej liczby PiSjonarzy, powołanie Wirtualanego Uniwersytetu PiSjanizmu stało się niezbędne. CND.

Uroczysta przysiega wykładowców i studentów

"Przysięgam strzec niezłomnie wolności, niepodległości i granic Wolski przed zakusami lewactwa, a w razie potrzeby, nie szczędząc krwi ani życia, mężnie walczyć w obronie mojej ojczyzny aż do pełnego zwycięstwa nad wrogami narodu, stać nieugięcie na straży języka pojednania w jednym szeregu z Kościołem Toruńsko-Katolickim i innymi sojuszniczymi państwami i w razie napaści walczyć w braterskim przymierzu o świętą sprawę niepodległości, wolności i szczęścia ludu.

Przysięgam służyć ze wszystkich sił Wolsce, bronić niezłomnie praw ludu pracującego, stać nieugięcie na straży władzy meggamocnego biało-czerwonego obozu, dochować wierności Prezydentowi Rzeczypospolitej.

Przysięgam Narodowi Wolskiemu: być uczciwym, zdyscyplinowanym, mężnym i czujnym wykładowcą/studentem PiSjanizmu, przykładać się gorliwie do szkolenia z zakresu obrony terytorialnej, wykonywać dokładnie polecenia Naszego Umiłowanego Przywódcy, Nowego Zbawiciela Wolski, Obrońcy Europy przed islamem, Wielkiego Higienisty, niezłomnego i charyzmatycznego, przypadkowo niedointernowanego, Cudownie Ocalonego Prezesa-Premiera-prawie Prezydenta Jarosława (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego przestrzegać przepisów i postulowanych zasad orzecznictwa, dochować ściśle tajemnicy wojskowej i państwowej, strzec pilnie mienia wojskowego i społecznego i nie splamić nigdy honoru i godności wykładowcy/studenta PiSjanizmu."

Władze i administracja

Wydziały i jednostki

Wydział PiSjanizmu

Katedra PiSjanizmu
Katedra Dualizmu Kaczologicznego
Katedra Dialektyki Stosowanej
Katedra Teorii Wzgledności

Wydział Religioznawstwa

Katedra Wartości chrześcijańskich

Wydział Prawa i Administracji

Katedra Postulowanych Zasad Orzecznictwa
Katedra odpolityczniania Trybunału Konstytucyjnego
Katedra odpolityczniania Krajowej Rady Sądownictwa
Katedra odpolityczniania sądownictwa
Katedra dezubekizacji

Wydział Filologii Języka Wolskiego

Katedra Wolskiej lingwistyki stosowanej

Jedynie słuszna narodowa wersja języka wolskiego:

Język okupantów i wrogów narodu:

Wydział Historii Politycznej

Katedra Historii Wolski
Katedra Patriotyzmu Genetycznego

Wydział PiSocjologii i Dziennikarstwa

Katedra PiSocjologii ekonomicznej
Katedra Zarządzania Mediami

Wydział Stosunków Międzynarodowych

Katedra Dyplomacji Wstającej z Kolan

Wykładowcy

Wykładowcy WUPiS

Profesorowie WSKSiM

Ważne dokumenty

Historia

Kształcenie

Badania

Współpraca

Współpraca z IPN

Współpraca z Wyższą Szkołą Kultury Społecznej i Medialnej

Współpraca z Chrześcijańskim Instytutem Sztuki Filmowej

Kursy przysposobienia zawodowo-społecznego dla ciemnego ludu

Biorąc pod uwagę, że nie wszyscy Prawi Wolacy dysponują wystarczającym czasem i potencjałem intelektualnym władze uczelni postanowiły umożliwić im zdobycie kompaktowego przygotowania zawodowego. Tym samym zasób kadrowy IV RP wzbogaci się o wielu głęboko wierzących w PiSjanizm wyznawców. Władze uczelni są otwarte na wszelkie sugestie Prawych Wolaków dotyczące rozszerzenia palety kursów, które umożliwiłyby ziszczenie się wizji wszystkich prawowiernych PiSjonarzy:

Kursy podstawowe dla każdego Wolaka

Kursy dla poszczególnych grup zawodowych

Kursy dla ambitnych Wolaków

Wydawnictwa

Patrz też

Linki zewnętrzne