Zamachy na Jarosława

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Cudownie ocalony prezes-premier-prawie-prezydent Jarosław Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński, będąc od urodzenia, wiodącą siłą i jedyną nadzieją Narodu, jest, z oczywiście oczywistych względów, obiektem knowań i spisków określonych sił, inspirowanych przez łże-elitę, ZOMO, oligarchów, bogaczy i finansistów, wspierających niecne działania okupantów, a w szczególności gubernatora Tusku, który, jako herszt, za wszystko ponosi polityczną odpowiedzialność.

Knowania określonych sił, działających w ramach czworokąta, a wspieranych przez układ i szarą sieć, doprowadziły w dniu 19.10.2010 do pierwszego w pełni ujawnionego zamachu na życie Wodza Narodu, z którego Geniusz Mazowsza cudem, ku nieopisanej radości Ruchu Oporu i ludu Wolski, uszedł z życiem.

Wcześniejsze zamachy na cudownie ocalonego prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego

W grudniu 2009 r. minęła 20 rocznica (okrągła rocznica) prześladowań braci Kaczyńskich Zjawiska biologicznego przez wszelkiej maści układ, określone siły, szarą sieć oraz korporacje i netłorki.

Ponieważ III RP powstała w czerwcu 1989 roku, oznacza to, że niemrawy układ et consortes potrzebował aż sześciu miesięcy, aby zorientować się, że bracia Kaczyńscy Zjawisko biologiczne nie będąc aktywnym w czasach PRL uniknęło prześladowań. Ta konstatacja doprowadziła do niespotykanej eskalacji prześladowań, które trwają już 20 lat.

Znany ze swej przyrodzonej skromności, cudownie ocalony prezes-premier-prawie-prezydent Jarosław Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński, nie wyjawił szczegółów zamachu, mając także na uwadze bezpieczeństwo swego brata, ówczesnego prezydenta IV RP, który zginął zamordowany w katastrofie smoleńskiej niecałe 4 miesiące później (10.04.2010).

Wiadomo jednak, że w 1996 roku Jarosław Kaczyński o mało nie zginął w sprokurowanym przez określone siły wypadku. Do porażającego wydarzenia doszło w okolicach Mławy, w niemieckim aucie marki Opel Vectra, będącym własnością Jarosława. Tak o tym później sam opowiadał:

Istnieją silne przesłanki, graniczące z pewnością, że również zamach na samolot prezydencki pod Smoleńskiem był w istocie zamachem na Jarosława. Na szczęście w ostatniej chwili zrezygnował on z wyjazdu do Katynia. Mówią o tym czołowi Prawi Polacy:

To kolejny opatrznościowy moment w życiu Wodza, kiedy w cudowny sposób zostaje on ocalony od śmierci.

Polityczne tło zamachu na cudownie ocalonego prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego

Określenia politycznych inspiratorów spisku na jego życie, dokonał sam cudownie ocalony prezes-premier-prawie-prezydent Jarosław Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński na wspominanej wyżej konferencji prasowej:

Odpowiedzialność polityczna i moralna gubernatora Tusku et consortes

Odpowiedzialność polityczna i moralna dziennikarzy wrogich mediów

Wielka część społeczeństwa pod atakiem

Gra socjotechniczna zamachowców

O nieustającym ataku określonych sił może świadczyć zmanipulowany sondaż WSI24 z 26.10.2010. Pracownia SMG/KRC zapytała Polaków o to, "która partia posługiwała się w debacie politycznej najbardziej agresywnym językiem": [2]

Oczywiście oczywiste konsekwencje zamachu na cudownie ocalonego prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego

W powyższym kontekście wnioski cudownie ocalonego prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiegonie do odparcia:

  1. "Dzisiaj za bezpieczeństwo wszystkich biur, pracowników, działaczy Prawa i Sprawiedliwości odpowiedzialność ponosi rząd."
  2. "Każde słowo, które będzie kontynuacją tej kampanii, wszystko jedno kto je wypowie, czy to będzie polityk czy dziennikarz, to będzie po prostu wzywanie do morderstw."

Kłowadis restaurowana III RP

Aspekty prawne

Jak słusznie zauważył wybitny znawca prawa Zbigniew Ziobro, atak na Prezesa, a w jego zastępstwie na przypadkowe osoby w biurze poselskim PiS, wyczerpuje znamiona zbrodni przeciwko ludzkości, czyli czynu z Art 118 par. 1 kk, który głosi:

W świetle tej światłej i błyskotliwej analizy stanu prawnego należy więc stwierdzić, że od tej pory krytykowanie PiS będzie nie tylko nawoływaniem do zabijania, ale do zbrodni ludobójstwa.

Zamachowiec Ryszard C.

Nieoczekiwane teoretyczne zamachnięcie wewnątrzpartyjne

Inne mniej znane zamachnięcia się na cudownie ocalonego prezesa-premiera-prawie-prezydenta Jarosława Chwilowo-Odmienionego-Kaczyńskiego i/lub jego wiernych druhów

Patrz też

Linki zewnętrzne