Zamulanie katastrofy smoleńskiej

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Zamulanie katastrofy smoleńskiej - nowoczesny i wysoce użyteczny termin wprowadzony do tezaurusa nowomowy przez wybitną patriotkę i Prawą Wolkę, prof. dr hab. Hannę Ambroż, w jej liście otwartym do odszczepieńców z PJN, opublikowanym w dniu 30.11.2010 na portalu pis.org.pl. Termin ten pozwala każdemu Wolakowi intuicyjnie zrozumieć, że wokół katastrofy smoleńskiej wrogowie narodu dopuszczają się czynów haniebnych


Apel o odmulenie

Wiodące sieci handlowe oferują szeroki wybór akcesoriów niezbędnych do odmulania katastrofy smoleńskiej

Do byłych koleżanek i kolegów z Prawa i Sprawiedliwości

Szanowni Państwo,

Wierzyć mi się nie chce, że nie zdajecie sobie sprawy ze zła, które uczyniliście Polsce oraz Prawu i Sprawiedliwości walczącemu o prawdę w zakłamanej Polsce. Czy nie zauważyliście, że opanowując media, wyrzucając niezależnych i inaczej myślących dziennikarzy, PO pozbawiła Polaków dostępu do rzetelnych informacji? Nie wierzę w to, że większość z Państwa czyni to z wyrachowania, choć zapewne niektórzytak! Niestety !

W prezydenckiej kampanii wyborczej urządzono, w okresie najcięższej żałoby, "karnawał w Rio" z przebieraniem w kolorowe szaty, kowbojskie kapelusze i z innymi wygłupami. Zrezygnowano z przypominania Katastrofy Smoleńskiej. Na życzenie PO? Czy aby tylko nieświadomie??

Teraz również robicie wszystko, żeby rozbić PiS choć, mam nadzieję, że to Wam się nie uda.

ZWRACAM SIĘ TYLKO DO TYCH, KTÓRZY NIE CZYNIĄ TEGO Z PREMEDYTACJĄ !!! Wierzę, że tacy istnieją!

Czy nie widzicie, że dołączyliście do grupy nie tylko "zamulających" Katastrofę Smoleńską, ale także do tych, którzy "zamietli pod dywan" aferę hazardową. Świadczy o tym choćby nagłośnienie sprawy przez wszystkie media zawłaszczone przez Platformę.

Jest to niewątpliwie ZDRADA ś.p. Prezydenta prof. LECHA KACZYŃSKIEGO i JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO, którego nie oszczędzono i któremu nie dano czasu na przeżycie najgorszego okresu ciężkiej żałoby.

Jest to zdrada wszystkich Koleżanek i Kolegów z PiS, którzy wierzą, że prawda, praworządność i sprawiedliwość zwycięży w naszym Kraju.

PRZEMYŚLCIE SOBIE PAŃSTWO WSZYSTKIE OKOLICZNOŚCI I POSTĄPCIE ZGODNIE Z WASZYM SUMIENIEM.

Szczególnie piszę to do panów Jana Ołdakowskiego i Adama Bielana, których znam osobiście. Panie Janienie usprawiedliwiają Pana kontakty towarzyskie!

Prof. dr hab. Hanna Ambroż

Próba egzegezy semantycznej

Egzegeza kontekstowa I

Oznacza to, że podstępne wysiłki wrogów narodu muszą potrwać jeszcze przynajmniej 75-80 lat, jako, że Wolska nie leży w strefie zwrotnikowej. Biorąc zaś pod uwagę okres zamulenia zbiornika włocławskiego, który wynosi 400-600 lat wysiłki te należy uznać za daremne. Cnd.

Egzegeza kontekstowa II

Oznacza to, że zamulający, zwany zamulaczem wprowadza siebie i otoczenie w zły humor, ergo zamulanie szkodzi niewinnym Prawym Wolakom. Cnd.

Klasycznym przykładem tak pojmowanego zamulania jest wściekły atak przemysłu pogardy na Krzyżowanie Wolski w okresie wzniesienia się uczuć patriotycznych. Cnd.

Patrz też

Linki zewnętrzne