Zapateryzm

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Zapateryzm - to wysoce pożyteczne i pojemne określenie, importowane prosto ze słonecznej Hiszpanii wprowadził do tezaurusa nowomowy sam prezes-premier-prawie-prezydent Jarosław Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński nadając mu tym samym rangę PiSjanistycznego dogmatu.

Ta jakże prosta, nie wymagająca egzegezy semantycznej, zrozumiała dla każdego Prawego Wolaka definicja wskazuje wyraźnie, że zapateryzm stanowi znacznie większe zagrożenie od komunizmu per se. Jest to logiczne, bowiem w okresie swej cudowanej przemiany prezes-premier-prawie-prezydent Jarosław Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński uznał SLD za partię legalną, a Edwarda Gierka za patriotę.

Pierwowzór - José Luis Rodríguez Zapatero

José Luis Rodríguez Zapatero - inspirator i koordynator walki z krzyżem w Wolsce

Premier Hiszpanii od 2004 r., członek Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej (PSOE). Od momentu objęcia przez niego stanowiska premiera Hiszpania m.in. wycofała wojska z Iraku, zalegalizowała małżeństwa osób tej samej płci oraz zlikwidowała nauczanie religii w szkołach. wg Wiki

Krajowy plagiat - Napierniczak

Z duetu Wojciech Olejniczak i Grzegorz Napieralski pozostał tylko polityczny wnuczek Jaruzelskiego, który jest porównywany (i sam też to czyni) do José Luisa Rodrígueza Zapatero. Wsławił się, m.in. walką o usunięcie krzyża i krzyżątek z przed Pałacu Prezydenckiego w Warszawie, jak też bezczelnie atakował w 2008 r. krzyż sejmowy.

Kontynuator plagiatu - agent WSI - Bronisław Komorowski (ros.: Бронислав Коморовский, pseudonim operacyjny: "Gajowy")

Jak słusznie wywiódł sam prezes-premier-prawie-prezydent Jarosław Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński:

Ergo zapaterystą jest każdy, kto chce usunąć jakikolwiek krzyż skądkolwiek.

Pełna lista wolskich zapaterystów

Pełną listę czołowych wolskich zapaterystów podał - w prefidnej grze komputerowej Broń krzyża!!! - bazując na autentycznych wypowiedziach Obrońców Krzyża kryptomasoński portal internetowy bijamnieniemcy.pl; są to:

(Uwaga: obecność na powyższej liście José Luisa Rodrígueza Zapatero nie jest w sposób oczywiście oczywisty semantycznym nadużyciem, klasyczną pomyłką ani tym bardziej, bardzo poważnym nieporozumieniem, skoro Obrońcy Krzyża wymienili go wśród zapaterystów chcących zabrać Krzyż spod - okupowanego tymczasowo przez Bronisława Komorowskiego - Pałacu Prezydenckiego. Mieszając się, w ten sposób, w wewnętrzne sprawy Wolski Zapatero stał się zapaterystą wolskim. CBDU.)

Zapateryzm wg Pawła Lisickiego - redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej"

W numerze "Rzeczypospolitej" z 05.08.2010 ukazał się felieton Pawła Lisickiego, w którym naczelny tego dziennika pisze:

Jest oczywistą oczywistością, jak dowiódł tego sam prezes-premier-prawie-prezydent Jarosław Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński, że zapatyerystą jest tylko agent WSI - Bronisław Komorowski (ros.: Бронислав Коморовский, pseudonim operacyjny: "Gajowy"). Cnd.

Skutki wprowadzenia zapateryzmu w restaurowanej III RP

Na skutki nie trzeba było długo czekać!

Zagrożenie zapateryzmem w IV RP na skalę jeszcze większą niż w Hiszpanii

W dniu 19 grudnia 2022 r. Przemysław Czarnek w wywiadzie dla TVP Info uświadomił rzeszom ludu pracującego miast i wsi, że zagrożenie zapateryzmem wzrasta:

Patrz też

Linki zewnętrzne