Buty J. Kaczyńskiego

Z Muzeum IV RP
Wersja z dnia 13:33, 2 lis 2017 autorstwa Cruiser21 (dyskusja | edycje) (foto+)

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Buty J. Kaczyńskiego - słynne buty, które Jarosław Kaczyński zaprezentował podczas wywiadu fotoreporterom. Zapoczątkował on tym samym nowe trendy mody poselskiej. W skrócie (ale nie skrócie myślowym)buty powinny się charakteryzować brakiem sznurowadeł, zastąpionych przez ich resztki powciągane w co drugą dziurkę, zelówkami przetartymi do tego stopnia, że obcas praktycznie równa się z samym butem, brudem (błoto + dodatki) oraz wypaczeniem spowodowanym prawdopodobnie zamierzoną wilgocią.

Mimo poprawy w jakości obuwia (choć nie dotyczy to skarpetek) wydaje się, że Jarosław Kaczyński ma dalej problemy z prawidłowym używaniem tego przedmiotu codziennego użytku. Zwraca natomiast uwagę jego szczególna dbałość o czystość wnętrza państwowego przecież samochodu, połączona z prostym pomysłem na odreagowanie najpoważniejszych kompleksów Wodza. Niestety nienajlepsza jakość zdjęcia nie pozwala na stwierdzenie, czy używana przez byłego premiera wycieraczka jest zapluta.


Niezwykła ewolucja bucików
Nowe buciki - troska o samochódNiedościgły wzorzec
Wzorcowy model obuwia IV RP


Ale nie buty

Przykłady innych dokonań Wielkiego Brata na polu mody oraz dobrego wychowania zainteresowani znajdą tutaj.

Kluzik szuz

Podczas konferencji prasowej 15.11.2010 na pytanie, czy Joanna Kluzik-Rostkowska i Elżbieta Jakubiak mogą wrócić do jego ugrupowania Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński odpowiedział:

Patrz też

Linki zewnętrzne