Aniołki Kaczyńskiego

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
W związku z tragiczną śmiercią Grażyny Gęsickiej oraz Aleksandry Natalli - Świat w katastrofie lotniczej polskiej delegacji na obchody 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej w dniu 10.04.2010, edycja eksponatu została zablokowana, a jego treść odpowiada stanowi na dzień 09.04.2010Aniołki (za eteryczną mgiełką) wraz ze swym Patronem

Aniołki Kaczyńskiego (znane także jako "Dziew-czyny nie cuda") - trzy wybitne działaczki PiS: Grażyna Gęsicka (pseudo "Tyfus"), Aleksandra Natalli-Świat i Joanna Kluzik-Rostkowska, które dostąpiły wniebowzięcia w ramach PiSjanistycznej Nowej Polityki Miłości.

Za przyczyną Św. Fotoszopa ich doczesne, ziemskie powłoki zostały zastąpione nowymi, anielskimi. Te właśnie anielskie wizerunki objawiono ludowi na bilbordach w całej Wolsce. Lud, zdjęty nabożną czcią i do głębi poruszony naocznym cudem wniebowzięcia, odwrócił się od pogańskiego kultu liberalnych bożków i nawrócił na prawdziwą wiarę. Niecały, niestety.

Aleksandra Natalli-Świat w swoim ziemskim wcieleniu
Jaśniejące oblicze Św. Aleksandry po wniebowzięciu
Tajne komando "Aniołki bis" vel "Diabełki", przeznaczone do zadań specjalnych w okresach konfliktów zbrojnych - Beata Kempa, Jolanta Szczypińska i Jadwiga Wiśniewska (zasłonięta)
Za sprawą Św. Fotoszopa cudu wniebowzięcia dostąpił również Michał KamińskiPatrz też