Szatan

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Szatan
Człowiek opętany przez Szatana
Odrażająca prowokacja szatanów
Atak Układu szatanów na Wolskę

Szatan (dla niepoznaki używający także pseudonimu diabeł vel Rokita vel Belzebub) - jeden z Trzech Sześciu Króli (pozostali to to Kacper, Melchior i Baltazar), patron wszystkich sodomitów, homoseksualistów, pedofilów, funkcjonariuszy SB, masonów, komunistów, ekologów, wykształciuchów, feministek, członków PO i SLD, oraz założyciel TVN i "Gazety Wyborczej". Jego wyznawcy usiłują zniszczyć Wolskę i doprowadzić do powrotu Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej lub III RP.

Brygady Szatana

Najnowsze badania demonologów i egzorcystów PiSjanistycznych wykazały, że - wbrew zakłamanym informacjom cynicznie rozpowszechnianym przez liberałów, masonów i im podobnych wrogów narodu - szatanów jest więcej, prawdopodobnie cała armia, powołana najpewniej przez Donalda Tuska specjalnie w celu szkodzenia IV RP. W szczególności szatani ci omotali ekstremistyczne komando pielęgniarek, kierując je na ścieżkę brutalnego terroryzmu.

O porażającym tym odkryciu poinformował w dniu 30.06.2007 sam Ojciec Narodu na konwencji samorządowej PiS w Radomiu:

Porażające dowody na istnienie wielu szatanów przytoczył również wybitny intelektualista i autorytet, Joachim Brudziński, sekretarz generalny Naszej Partii, który już 02.07.2007 w rozmowie z Jackiem Karnowskim w "Sygnałach Dnia", podał następujące niepodważalne fakty:

Jeszcze tego samego dnia pojawiło się kolejne sensacyjne doniesienie, potwierdzające w sposób niepodważalny ponurą rolę, jaką z inspiracji określonych sił mają do odegrania w Wolsce brygady szatanów - na konferencji prasowej podczas wizyty w Przemyślu, Jarosław Kaczyński bezlitośnie obnażył całą prawdę, wskazując jednocześnie na międzynarodowe powiązania szatanów:

W związku z tymi wstrząsającymi doniesieniami, z inicjatywy Biura Bezpieczeństwa Narodowego, powołano grupę naukowców z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, która w trybie pilnym zajmie się wyprowadzeniem wzoru na liczbę szatanów na łebku szpilki.

Dogłębnej analizie poddany zostanie zapewne następujący fragment "Chorału" Kornela Ujejskiego, tak błyskotliwie przywołany przez Geniusza Mazowsza:

"O! Panie, Panie! Ze zgrozą świata
Okropne dzieje przyniósł nam czas,
Syn zabił matkę, brat zabił brata,
Mnóstwo Kainów jest pośród nas.

Ależ, o Panie! Oni niewinni,
Choć naszą przyszłość cofnęli wstecz,
Inni szatani byli tam czynni;
O! rękę karaj, nie ślepy miecz!"

Siedziba Szatana

Siedziba Szatana

Według masońskiej wyszukiwarki internetowej Google, Szatan ma swoją siedzibę w Toruniu, ściślej mówiąc w budynku rozgłośni Radia Maryja. Jest to oczywiste kłamstwo i najpewniej jeden z wściekłych ataków wrogów narodu, ponieważ Tadeusz Rydzyk, dyrektor Radia Maryja, Szatanem pogardza i jest jego głównym wrogiem.

Międzynarodowy dzień Szatana

Jak donosi Lucyna Sroczyńska, dyrektor słupskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Gdańsku, a wcześniej katechetka w szkole podstawowej nr 7 w Słupsku, Szatan organizuje na całym świecie pod przykrywką Halloween święto ku swojej czci. O tym złowrogim fakcie poinformowała w liście rozesłanym do słupskich szkół:

Na prośbę dziennikarzy, pani Sroczyńska udzieliła więcej informacji o straszliwych zagrożeniach dla przetrwania biologicznego Wolaków i ich Ojczyzny:

Halloween to nie jedyny dzień wzmożonej aktywności Szatana. Wraz ze zbliżającym się szóstym czerwca 2006 roku (06.06.2006), wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że oto zbliża się dzień zstąpienia Szatana na ziemię. Przed śmiertelnym zagrożeniem ostrzegała Ciemny lud posłanka Sobecka:

Obszary i formy działania

 1. Szatan działa głównie w wolskim Sejmie i zajmuje się tam wywoływaniem awantur (czytaj: przekonywaniem posłów do głosowania przeciw wprowadzeniu do konstytucji zmian dotyczących ochrony życia od poczęcia do śmierci). Odkrycia tego dokonał jego ekscelencja Tadeusz Rydzyk:
 2. Szatan wymyśla scenariusze, by zaszkodzić Wolsce:
 3. Najważniejszym obszarem działania Szatana jest polityka, a głównym obiektem jego atakówsiły dobra, uosabiane w Wolsce przez Naszą Partię i rząd, z Jarosławem Kaczyńskim na czele. Oczywistąprawdę objawił po raz pierwszy wybitny myśliciel i intelektualista, Tadeusz Cymański, w wywiadzie dla "Dziennika" w dniu 02.07.2007:
 4. Jak wykazały najnowsze badania, Szatan działa też na obszarze całej Wolski, stosując dobrze znaną liberalną metodę "Dziel i rządź". O tym ważnym odkryciu poinformował sam Ojciec Dyrektor w płomiennej homilii wygłoszonej w dniu 04.07.2007 podczas mszy dla Rodzin Radia Maryja w Sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie (Wielkopolska):
 5. Przy okazji wielkiej prowokacji Układu, związanej z tak zwaną "aferą taśm Rydzyka", na jaw wyszła też inna, głęboko skrywana dotychczas rola Szatana, który zajmuje się także odwracaniem uwagi od najważniejszych w dziejach Wolski i przełomowych wydarzeń, jak na przykład uroczystości partyjno-rządowe na Jasnej Górze, związane z doroczną pielgrzymką rodzin Radia Maryja. W dniu 09.07.2007 zwrócił na to odważnie uwagę w specjalnym komunikacie emitowanym na antenie tegoż Radia sam Ojciec Tadeusz:
 6. Wybitni znawcy tematu wzmożoną ostatnio aktywność Szatana i jego wiernych sługusów, traktują jako objawy zaburzeń centralnego układu nerwowego, a być może nawet symptomy nadpobudliwości psychoruchowej. Najprawdopodobniej dolegliwości te spowodowanekolejnymi klęskami, jakich Szatan doznaje wraz z kolejnymi oszałamiającymi sukcesami we wdrażaniu ideologii PiSjanistycznej i harmonijnymi postępami w procesie budowy IV RP w Wolsce. Przytomnie zwrócił na to uwagę powszechnie znany i ceniony specjalista w zakresie psychiatrii klinicznej, Tadeusz Rydzyk, który światową sławę zdobył diagnozując utajoną schizofremię u prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Uczony ten mąż ogłosił swoje rozpoznanie w dniu 11.07.2007 na antenie Radia Maryja:
 7. W dniu 19.07.2007, a więc dokładnie w pierwszą rocznicę utworzenia najlepszego rządu w historii Wolski, na jaw wyszło, że Szatan odpowiedzialny jest również za zwłokę (i ewentualnie za całkowite niepowodzenie) wdrażania pakietu Kluski. O porażającym tym odkryciu poinformował, w kontekście trudności z szybkim uchwaleniem ustaw składających się na pakiet, sam premier Jarosław Kaczyński w kolejnym odcinku pasjonującego serialu komediowego pod tytułem "Kaczorynka". Na szczęście premier od razu uspokoił przerażonych rodaków i obiecał przeprowadzenie stosownych egzorcyzmów:
 8. Jak wyszło na jaw w dniu 11.08.2007, to właśnie siły szatańskie podsunęły Ojcu Narodu nieszczęśliwy - jak się okazało - wybór dotyczący partnerów koalicyjnych. Poinformował o tym z przejęciem poseł Naszej Partii, wybitny patriota genetyczny i posiadacz jednego z najtęższych umysłów współczesności, Marek Suski:
 9. Okazało się z kolei, że za ewentualną porażkę wielkiego projektu odnowy moralnej Wolski i budowy IV Rzeczypospolitej, również odpowiedzialne będą szwadrony Szatana. Poinformował o tym w dniu 13.08.2007 w dramatycznym przesłaniu wybitny Wolak i budowniczy IV RP, Minister Sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro:
 10. Na decydujący wpływ Szatana na wyniki przedterminowych wyborów 21.10.2007, porażający dowód przedstawił sam Ojciec Tadeusz, który komentując w dniu 28.10.2007 na antenie Radia Maryja przyczyny porażki wyborczej Partii, stwierdził:
 11. Również Ojciec Rydzyk w dniu 12.07.2008, podczas wystąpienia po mszy inaugurującej 16. pielgrzymkę słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę, dokonał wstrząsającego odkrycia, że szatan odpowiedzialny jest za to, iż politycy siadają w pierwszych ławkach w kościele:
 12. Ponura działalność szatana i jego rosnący udział w dziele niszczenia Wolski i bytu narodowego Wolaków, jak również zacierania wszelkich śladów IV RP, poprzez przeoranie całej Wolski, doczekała się wreszcie poważniejszego opracowania naukowego. Niespotykanie przekonujące i wyczerpujące wielowątkowe doniesienie na ten temat, wygłosiła w dniu 17.07.2008 wybitna specjalistka w zakresie zwalczania wszelkich form i przejawów konszachtów z szatanem Nelly Rokita, która w rozmowie z Marcinem Graczykiem na antenie TOK FM przedstawiła między innymi następujące bulwersujące fakty oraz porażające swą głębią przemyślenia:
 13. W dniu 03.09.2008 ta sama Wielka Demonolożka bezbłędnie rozpoznała ślady Szatana oraz wykryła jego radzieckie pochodzenie podczas sejmowej debaty nad sprawą uchylenia immunitetu Zbigniewa Ziobry. O porażających dowodach naokoliczność, Frau Arnold poinformowała w wypowiedzi dla portalu wp.pl:
 14. Kolejnym wybitnym osiągnięciem Nelly Rokity było bez wątpienia bezpośrednie wskazanie osób opętanych lub znajdujących się na granicy opętania, które Frau Arnold przedstawiła opinii publicznej w dniu 02.01.2009 w wywiadzie dla dziennika "Polska. The Times":
 15. W dniu 11.05.2009 okazało się, szatan nie oszczędza nawet najświętszych i najwiernieszych niegdyś ideom PiSjanizmu osób, które podstępnie i bezczelnie wpędza w pychę, prowadzącą najkrótszą drogą nie tylko do zdrady Naszej Partii i Ojców Narodu, ale także do kompletnej degrengolady moralnej:
 16. Szatan stoi też za całym ukrytym złem, które bezczelnie lansują przedstawiciele i agenci reżimu okupacyjnego, a w szczególności wystawiony przez Wojskowe Służby Informacyjne w porozumieniu z Putinem, desygnat na urząd prezydenta RP, Bronisław Komorowski. Tę oczywiście oczywistą prawdę, brawurowo przekazał społeczeństwu sam Tadeusz Rydzyk, który w dniu 30.05.2010 na antenie Radia Maryja stwierdził:
 17. 21.07.2010 - kolejna oburzająca próba rozpropagowania satanizmu zostaje obnażona:
 18. 31.10.2010 - ks. Stanisław Broda - proboszcz parafii w Górce Pabianickiej (województwo łódzkie - niem.: Litzmannstadt) - wykrył szatańskie siły, o czym poinformował parafian podczas niedzielnej Mszy Świętej:
 19. 31.05.2011 - Tadeusz Rydzyk na odpuście w kościele Nawiedzenia NMP na osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej w Poznaniu (niem.: Posen), błyskotliwie zdemaskował ścisłe powiązania szatana z innymi wrogami narodu oraz fakt współpracy tej złowrogiej i niewątpliwie przestępczej grupy z wrogimi mediami:
 20. 16.07.2011 - również sam Ojciec Dyrektor, w wywiadzie dla "Naszego Dziennika", trafnie zdiagnozował sytuację polityczną w Wolsce, demaskując Szatana jako bezpośredniego herszta kolaborantów:
 21. 17.09.2011 - jeden z najwybitniejszych w dziejach badacz szatana, znakomity niezależny publicysta i patriotyczny bojownik Tomasz Terlikowski, w błyskotliwej rozmowie z portalem "Wprost24", nie tylko potwierdził swoim niespotykanym autorytetem oczywiście oczywistą tezę o bezpośrednim zaangażowaniu szatana we wrogą działalność okupacyjnych polityków, ale także dodatkowo objawił porażającą prawdę, że szatan wykorzystuje do swych niecnych celów artystów:
 22. 06.11.2011 - Tadeusz Ojciec Dyrektor Rektor Doktor Rydzyk komentując odejście Bandy Trojga z PiS na antenie "Radia Maryja":
 23. 20.02.2012 - arcybiskup Józef Michalik w błyskotliwym liście pasterskim na pierwszą niedzielę Wielkiego Postu, przypomina o wszechobecności szatana oraz brawurowo obnaża jego haniebne metody i demaskuje jego wspólników:
 24. 28.04.2013 - ksiądz proboszcza Andrzej Bemowski z gdańskiej parafii Świętej Teresy, w błyskotliwym kazaniu podczas mszy świętej oraz przeznaczonych dla wiernych kartach informacyjnych zatytułowanych "Hello Kitty, a satanizm", odważnie obnażył haniebne manipulacje sługusów szatana, wymierzone bezpośrednio w dzieci, zwracając uwagę na szczególnie niebezpieczny artefakt - maskotkę i znak graficzny "Hello Kitty":
 25. 24.02.2015 - Satanizm jest haniebnie propagowany przez osławioną kapelę Vader!:
 26. 28.07.2015 - Szatan jest ojcem kłamstwa!
 27. 07.11.2015 - Szatan przegnany z sejmowych pomieszczeń osławionego Palikota i jego zbrodniczych wspólników!
 28. 28.01.2016 - Szatan znowu wściekle zaatakował Sejm!
 29. 10.03.2016 - Szatan uniemożliwia wznoszenie pomników smoleńskich!:
 30. 22.06.2018 - Szatan uniemożliwia porozumienie z Komisją Europejską!:
 31. 26.07.2018 - Szatan jest autobusem:
 32. 22.09.2018 - Na jaw wyszło, że Szatan nie zawahał się wściekle zaatakować wolskiego Kościoła, bezczelnie posuwając się nawet do zorganizowania w nim swojej piątej kolumny!:
 33. 28.10.2019 - Działając wspólnie i w porozumieniu z lewicą i genderem (wym.: dżęderrrrem), próbuje zniszczyć rodzinę, wiarę i człowieka (na razie nie wiadomo którego)
 34. 25.12.2020 - Szatan opanował wrogą telewizją TVN i za jej pośrednictwem manipuluje ludem pracującym miast i wsi i próbuje obrzydzać w jego oszczach bohaterską Straż Narodową:
 35. 04.02.2021 - Szatan zarządził msze internetowe i organizuje wulgarne orgie na demonstracjach Strajku Kobiet:

Szatan w oczach wrogów narodu

Działania Szatana podporządkowane są ideom zwalczania Wolski i IV RP oraz doprowadzenia do powrotu III RP, a nawet Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, a więc w pełni korespondują z filozofią i pryncypiami liberalno-postkomunistycznego Tymczasowego Rządu Okupacyjnego. Choć z powodu obawy przed dekonspiracją oraz ujawnieniem kompromitującej współpracy, zarówno istnienie Szatana, jak i jego działania są przez wrogów narodu starannie ukrywane i cynicznie podważane, to jednak pod wpływem porażających dowodów oraz wstrząsających faktów nawet prominentni działacze PO zmuszeni zostali do potwierdzenia istnienia i destrukcyjnej roli Szatana.

Przykładem takiego wymuszonego porażającymi dowodami przyznania, że Szatan istnieje i działa na szkodę Wolski, może być stwierdzenie sterowanego osobiście przez Donaldu Tusku czołowego klauna Platformy Obywatelskiej, Janusza Palikota, który w dniu 24.04.2008, w rozmowie z Michałem Karnowskim w audycji "Salon Polityczny Trójki" oznajmił:

Ten sam naczelny pajac i błazen Platformy Obywatelskiej, znienawidzony przez wszystkich prawdziwych patriotów i uczciwych Wolaków, "poseł" Palikot uporczywie rozpowszechnia również niebywale kłamliwe pogłoski, jakoby ziemskim wcieleniem Szatana był najwybitniejszy patriota i największy obrońca Ojczyzny, Ojciec Tadeusz Rydzyk.

skandaliczną sugestię Janusz Palikot ośmielił się sformułować na swoim blogu w dniu 14.12.2009:

Formy przeciwdziałania

exPremier stawia czoła Szatanom

Jedyną realną siłą, która jest w stanie przeciwstawić się Szatanowi, jest Jarosław Kaczyński i jego bezpośrednie otoczenie, zarówno w Partii, jak i w rządzie. Pod jego przywództwem siły zła i ciemności, skoncentrowane w szeregach wrogiego Układu, zostaną na pewno pokonane, a dobro w ostatecznym rachunku zatriumfuje.

Specjalne predyspozycje Wielkiego Brata oraz będące źródłem jego mocy silne poczucie misji, zostały przedstawione również przez pana Cymańskiego we wspomnianym już wywiadzie z 02.07.2007:

W szczególnie trudnych okolicznościach nieustannych wściekłych ataków i cynicznych prób przewrotu, podejmowanych z poduszczenia Szatana przez określone siły, premiera wspomagać będą również inni doświadczeni egzorcyści, którzy sprowadzeni zostali do Wolski w trybie pilnym dla ratowania IV RP i zapobiegnięcia kolejnej okupacji Ojczyzny przez hordy szatańskich liberałów.

W celu uzgodnienia metod skutecznego zwalczania szatanów obecnych w życiu Wolaków, 10.07.2007 na Jasną Górę w Częstochowie przyjechało 330 egzorcystów z 29 krajów z całej Europy. Jak donoszą media, europejscy egzorcyści spotykają się raz w roku najczęściej we Włoszech lub w Niemczech. Na Jasnej Górze obradują w historii po raz drugi. Związek terminu zjazdu egzorcystów z ujawnieniem dwa dni wcześniej tzw. Taśm Rydzyka oraz ze zdymisjonowaniem poprzedniego wieczora Andrzeja Leppera jest oczywiście zupełnym zbiegiem okoliczności [1]

Należy wyrazić głęboką nadzieję, że regiment 330 doświadczonych egzorcystów z całej Europy, pod wodzą niewątpliwie nawiedzonego swoją zbawicielską misją Wielkiego Brata, z łatwością pokona szwadrony szatanów i po raz kolejny obroni Wolskę przed powrotem przestępczego liberalizmu.

Urywki wywiadu z Szatanem

Oceniam, że mój plan dla Polski jest właściwie realizowany i to pod przykrywką "wiary" i z zasłanianiem się "wiarą". Prawdziwych ludzi wiary trzeba niszczyć przez fanatyków, którzy są pod moim wpływem! Wszystko po to, żeby ludzie zwątpili i zaczęli wierzyć tym i czcić tych, których wybrałem! Tych, którzy kochają moje metody działania – tych, którzy je stosują. Jestem ojcem kłamstwa i przyjemność sprawia mi, kiedy patrzę, jak Jarek Kaczyński okłamuje wyborców!

[...] Te wszystkie wątpliwe dla Polaków działania PiS i IV RP są po to, żeby ograbić Polskę z tradycji niepodległościowych, umniejszyć działania demokratycznej opozycji, żeby zakpić z tych wszystkich, którzy cierpieli i byli prześladowani przez Ubecję...

[...] Lubię kiedy niszczoneprawdziwe autorytety, a promowani nieudacznicy niszczący i podważający wszelkie uznawane wartości i wywyższający siebie samych... Egoiści nie potrafiący zaufać innym, zagarniający władzę tylko dla siebie...

[...] Dlatego też uważam Jarusia Kaczyńskiego za pojętnego ucznia! No cóż dla mnie najlepszym dowodem jego skuteczności są moje metody, które teraz kreują standardy uprawiania polityki w Polsce.

[...] Mój plan? Ja, diabeł, przychodzę po to, żeby kraść, zabijać i wytracać. Moim planem jest nieszczęście i męczeństwo dla tego narodu, epidemie chorób - kiedy brak szpitali, hamowanie rozwoju gospodarki - żeby żony i dzieci cierpiały na widok wyjeżdżających do pracy za granicę mężów i ojców... Lubię widzieć jak potencjał inteligentnych ludzi jest marnowany przez egoizm rządzących...

[...] Bo moim planem jest także to, żeby rządzili głupcy, którzy doprowadzą do totalnej kontroli nad społeczeństwem, będą zwalczać wszelkie społeczne inicjatywy i doprowadzą poprzez swoją politykę braku przebaczenia (to polityka obozu Jezusa, brr) do klęsk, skłócenia z sąsiadami, wojen i nieurodzajów tak, aby Polacy nigdy nie doświadczyli czym jest bezpieczeństwo, szczęście rodzinne, zgodne budowanie lepszej ojczyzny. Tak, aby byli przykładem kalania własnego gniazda i pośmiewiskiem dla całego świata.

[...] Zależy mi na tym, aby wyeliminować demokratyczną opozycję dla moich chłopaków. Oni muszą rządzić. Demokracja to zły pomysł – szanuje wszystkich i uwzględnia interes wszystkich – mi zależy tylko na wybranych. Hitler, Stalin... pięknie kłamali i mordowali, no, ale z gen. Franco to była jazda. Niby katolik, ale z jego pomocą wymordowałem połowę narodu hiszpańskiego! Ten to miał propagandę opanowaną. Mordować własny naród w imię "wartości". Prawdziwy "patriota". Wicie, rozumicie... zgnoił młodą demokrację. Kocham tych fanatyków, którzy preferują takie sposoby działania – bronią go zaciekle do dziś i dobrze, są w końcu jakieś wzorce, których mogę używać...

[...] Podzielić naród, zaszczuć opozycję, skłócić sąsiadów, insynuować uczciwie pracującym, że są przestępcami... sprawiać wrażenie, że się może więcej niż się może, żeby nadużywać władzy... no... to... to lubię...

[...] Kocham kiedy ktoś uprawia politykę wykorzystując moje metody działania i perfidnie zasłania się "wiarą". Po prostu to kocham!

[...] Skuteczne metody? Kłótnie, skłócanie, kłamstwo, manipulowanie, dezinformacja, zatajanie prawdy, propaganda. To wszystko umożliwia przedmiotowe traktowanie ludzi dla własnych korzyści! Tak, konflikty podsycane ciągłymi kłótniami, to też dobre zniechęcenie do angażowania się w politykę uczciwych. Oni muszą myśleć, że można to robić tylko brudnymi metodami! To ognisko musi płonąć i płonie dzięki moim wiernym chłopcom!

[...] Jak skończą moi słudzy??? Myślę, że przed wyborami to niestosowne pytanie! Zapytajcie Jezusa! Kiedyś próbował mi wmówić, że zwycięży!!! Nienawidzę jego programu... Ta biblia jest beznadziejna... Głosujcie na PiS! Ja tę partię po prostu popieram!

Uwaga! Ze względu na fakt, że wywiad nie był do końca autoryzowany, wypowiedzi diabła mogą być wyrwane z kontekstu, co więcej ta szuja mogła zwyczajnie blefować... Ocenę pozostawiamy zwiedzającym.

Patrz też

Linki zewnętrzne