Parada równości

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Ściśle tajne zdjęcia z parady, wykonane przez naszego szpiega i informatora

Parada równości (niem.: spazieren gehen, wym.: szpaciren gejen) - właściwie "Parada pedofilów", "Parada pedałów" oraz "Parada sodomitów". Niektórzy działacze naszej kochanej partii i naszych przyjaciół, uwielbiają używać parafrazy "Parada pedałów" określając parady feministek, protesty ekologów i lekarzy.

Organizowanie p.r. jest sprawką liberałów, łże-elity i Czerwonych; mają one na celu tylko i wyłącznie obalenie naszej władzy i zmniejszenie wpływów czcigodnego Ojca Dyrektora. Parady równości są zjawiskiem tak karygodnym i karalnym, że nawet niektóre Platfusy nie chcą brać udziału w tym spiskowym przedsięwzięciu.

Jak zwalczyć?

Cóż, szanowny pan Roman Giertych zaproponował niegdyś świetne rozwiązanie: zakaz organizowania Parad Sodomitów (czyt.: homoseksualistów, feministek i ekologów) chciał umieścić w Konstytucji. Oczywiście Wielki Brat wyraził zgodę, przestrzegając go jednak, że partia Romana Gierycha może stracić poparcie pedałów, którzy licznie go popierają, a jak wszyscy wiedzą stanowią oni ogromną część elektoratu. Rzecz jasna, pan Roman przemyślał to i ostatecznie zrezygnował - któż bowiem poprze go w następnych wyborach, jak nie feministki, geje i lesbijki?

Nie ma oficjalnego sposobu na zwalczanie tego zjawiska, nieoficjalnym jest likwidacja osobnika w imię wartości wyższszych. Projekt ten został już zapoczątkowany, a nam zostaje tylko powiedzieć: Alea iacta est. Wielka wojna |Dobra i Zła została już rozpoczęta.

Patrz też