Inni świadkowie

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Inni świadkowie - według Miłościwie nam Chwilowo Obecnego i Niepoinformowanego zgłoszą się za 10, 20 i 50 lat, by dać świadectwo Prawdzie, choć istnieje - jak błyskotliwie zauważył - realne zagrożenie, że świadków nie będzie w ogóle. Zapewne chodzi o wredne i z premedytacją planowane działania okupantów, którzy nie robią literalnie nic, aby powstrzymać procesy starzenia się prawych i sprawiedliwych.

Odkrycia tej potężnej grupy prawych i sprawiedliwych i zarazem wprowadzenia tego, jakże niezbędnego, określenia do tezaurusa nowomowy, dokonał ww. podczas uroczystości z okazji 29. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych w Gdańsku (31.08.2009):


Próba egzegezy

Inny świadek, w odróżnieniu od zwykłego świadka (np. naocznego, który zazwyczaj łże), jest świadkiem świadomym politycznie i swoje świadectwo dostosowuje do aktualnej linii Partii. Ta dość powszechnie występująca w czasach PRL grupa niezłomnych bojowników o prawdę i sprawiedliwość zwana była ówcześnie i w czasach III RP, jak też po jej restauracji oportunistami, co wyraźnie wskazuje, że wrogowie narodu już wtedy starali się przeszkadzać.

Klasycznym przykładem zachowania się innego świadka jest doktorat samego Miłościwie nam Chwilowo Obecnego i Niepoinformowanego, a ściślej rzecz biorąc jego marksistowska baza teoretyczna.

Powyższy dowód uzasadnia także tezę Miłościwie nam Chwilowo Obecnego i Niepoinformowanego, iż inni świadkowie pojawią się za 10, 20 i 50 lat, czyli po ostatecznej klęsce restaurowanej III RP, albowiem w czasach okupacji muszą oni - w trosce o przechowanie Prawdy dla przyszłych pokoleń - pozostawać w ukryciu, by nie dać się przekabacić siepaczom spod ciemnej gwiazdy Donaldu Tusku.

Inni wybitni inni świadkowie

Organizacje zrzeszające innych świadków

Ze względów oczywistych i wyżej wymienionych, gros innych świadków pozostaje niezrzeszony, a więc tym bardziej należy podziwiać odwagę tych, którzy - nie bacząc na terror Tymczasowego Rządu Okupacyjnego et consortes - występują w obronie jedynie słusznej historii Wolski z otwartą przyłbicą.

Patrz też

Linki zewnętrzne