III RP

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Wolska w czasach III RP
Prezydenci III RP

III RP - ustrój zła, moralnej zgnilizny, rządów agentury i łże-elit.

Według przeprowadzonej ex post wnikliwej analizy Ojca Narodu, za czasów III RP Polska była krajem III świata, o czym brawurowo poinformował on nieświadomych niczego Wolaków w dniu 28.06.2008, podczas konferencji PiS w Szczecinie (niem.: Stettin), poświęconej bezpieczeństwu energetycznemu Wolski i Unii Europejskiej:

Historia

Według legendy ludowej, III RP powstała na skutek utworzenia układu przy okrągłym stole (zamienionym później na zielony stolik), pomiędzy postpezetpeerowską lumpeninteligencją, a wykształciuchami. Na mocy tajnego porozumienia pod auspicjami WSI, utworzono UBekistan, palono teczki oraz wymyślono zdradziecki Plan Balcerowicza.

Według bezczelnych i kłamliwych informacji rozpowszechnianych przez wrogów narodu, w obradach okrągłego stołu, brali udział także bracia Kaczyńscy Zjawisko biologiczne. Z inspiracji określonych sił, w społeczeństwo sączone są również jadowite i niegodziwe pogłoski, że Ojciec Narodu uczestniczył też w tajnych spotkaniach w Magdalence.

Powrót III RP

Dnia 21 października w wyniku sfałszowanego referendum w sprawie utrzymania prawdziwej demokracji, doszło do restauracji III RP. Według niektórych wykształciuchów jest to jednak powrót do RP BN (Rzeczpospolita Bez Numerka), czyli tworu - ich zdaniem - czystego od jakichkolwiek naleciałości, a w rzeczywistości instytucji prymitywnej i całkowicie odległej od twórczej rzeczywistości, jaką stworzyli nam w Wolsce Bracia Mniejsi Zjawisko biologiczne.

Choć dni restaurowanej III Rzeczypospolitej są niewątpliwie policzone, a nieuchronność powrotu IV Rzeczypospolitej jest dla wszystkich prawdziwych patriotów oczywistą oczywistością, to jednak należy liczyć się z tym, że walka z III RP będzie długa, a jedynym sposobem na przywrócenie IV RP będzie kolejna wojna światowa.

Zwrócił na to uwagę sam prezydent Lech Kaczyński, który w dniu 03.09.2009 w Jastrzębiu Zdroju, podczas uroczystości 29. rocznicy podpisania Porozumienia Jastrzębskiego, brawurowo bez owijania w bawełnę przygotował Rodaków na długą walkę z III RP:

  • "Jesteśmy pewni, że III Rzeczpospolita przetrwa dłużej, aniżeli II Rzeczpospolita."

Inne nazwy III RP

W literaturze przedmiotu funkcjonuje wiele alternatywnych terminów opisujących III RP. Terminy te wprowadzane są sukcesywnie do języka wolskiego wraz z dynamicznym rozwojem badań lingwistycznych, prowadzonych przez uczonych ze środowiska skupionego wokół wybitnych przedstawicieli neofilologii wolskiej, Bracia Mniejsi Zjawiska biologicznego. Poniżej przedstawiono najważniejsze z nich:

Patrz też

Linki zewnętrzne