Bukiet spraw

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
IV RP i jej bukiet - dowód, że Władysław Bartoszewski łże mówiąc o brzydkiej i nieposażnejj pannie na wydaniu

Bukiet spraw - pierwszy na świecie nigdy nie więdnący bukiet troskliwie pielęgnowany przez wrogów narodu wszelkiej maści, mający swym morderczym zapachem oszołomić i doprowadzić Wolskę do upadku. Siepacze spod ciemnej gwiazdy Donaldu Tusku są zainteresowani jego pielęgnacją i w tym niecnym celu tumanią uczciwych Wolaków propagandą rzekomego ocieplania się stosunków międzynarodowych (szczególnie z Niemcami i Rosją), wykorzystując w tym celu dowody na globalne ocieplenie klimatu.

Ten bardzo użyteczny i zwięzły w swej prostocie termin, wprowadził do tezaurusa nowomowy w dniu 01.09.2009 w wypowiedzi dla PAP jeden z wybitniejszych pisjanistów, Paweł Kowal, miażdżąc młotem krytyki Rosję i kabaretowy występ jej premiera z okazji 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej:


Egzegeza historyczna

Do bukietów prócz kwiatów używane są liście, łodygi zbóż, gałązki roślin, owoce, ozdobne wstążki, metaliczne folie itp. Zwyczaj składania bukietów kwiatów sięga prehistorii. Bukiet kwiatów znaleziono w grobie człowieka neandertalskiego, a także w grobowcu Tutanchamona.

Korzenie bukietu

Korzenie bukietu prezentowane zgodnie z dialektycznym podejściem do filozofii Marksa, który postawił Hegla na nogi

Pachnące kwiaty bukietu

Śmierdzące kwiaty bukietu

Przekwitłe kwiaty bukietu

Jedyna ręka pewnie dzierżąca bukiet

Patrz też

Linki zewnętrzne