Relacja manipulatorska

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop

Relacja manipulatorska - błyskotliwe wyrażenie z repozytorium nowoczesnej nowomowy, opisujące w syntetycznej formie stosunki społeczne, a w szczególności bezczelnie-pogardliwe relacje władza - społeczeństwo, panujące w Wolsce administrowanej tymczasowo przez rząd okupacyjny.

Zawartość merytoryczna pojęcia

Omawiane wyrażenie w znakomicie perfekcyjny sposób odzwierciedla rzeczywisty styl sprawowania rządów przez liberałów spod znaku przestępczej Platformy Obywatelskiej et consortes, którzy swoje niedługie już panowanie opierają na ciągłym oszukiwaniu Wolaków i bezczelnym manipulowaniu społeczeństwem.

Zasadniczą funkcją społeczną zwrotu R. m., jest otwarcie szerokim rzeszom obywateli oszczu na ogrom manipulacji i bezmiar kłamstw, jakich dopuszczają się okupanci przy pomocy wiernych im wrogich mediów i sprzedajnych dziennikarzy, dla utrzymania władzy i systematycznego dyskredytowania patriotycznego Ruchu Oporu.

Geneza wyrażenia

Zwrot R. m. wprowadzony został do repozytorium nowomowy przez największego w dziejach świata specjalistę w dziedzinie błyskotliwego obnażania prawdziwego oblicza okupantów oraz demaskowania ich niezliczonych przestępstw i manipulacji, samego Wielkiego Przywódcę Narodu, Jarosława Kaczyńskiego.

Miało to miejsce w dniu 01.02.2010, podczas spotkania prezesa-premiera Kaczyńskiego z przedstawicielami mediów regionalnych w Krakowie:

W tym samym wystąpieniu, Jarosław Kaczyński, jako osoba powszechnie znana ze swej niebywałej, obsesyjnej wręcz prawdomówności oraz niespotykanego poczucia honoru, podał także oczywiście oczywiste porażające dowody, jednoznacznie potwierdzające zaprezentowaną diagnozę:

Patrz też