Front Obrony Przestępców

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Front Obrony Przestępców czai się w cieniu, broniąc przestępców
Renegat Kaczmarek również czai się w cieniu, zadowolony z obrony FOP
Dzięki Frontowi przestępcy mogą bezkarnie (i bezczelnie) rekrutować nowe kadry
Czołowi przestępcy chronieni przez Front

Front Obrony Przestępców (FOP, fr.: Faux Pas) - tajna, groźna i potężna organizacja funkcjonująca w wolskim życiu, nie tylko politycznym. Prawdopodobnie część gigantycznego, ogólnoświatowego Ultraukładu, powiązana z Układem, Kręgiem Podejrzanych, masonami, Żydami, Szatanem, cyklistami, postkomunistami lewicowcami, Obcymi oraz Krasnoludkami.

Nazwa FOP jest przykładem przebiegłego maskowania, jako że organizacja zajmuje się obroną nie tylko przestępców, ale również - według niektórych nawet przede wszystkim - wrogów narodu. Poza obroną wrogów i przestępców, FOP specjalizuje się także w atakach na Prawych i Sprawiedliwych, zwłaszcza na popularnego bohatera literackiego, detektywa Cherlaka Szelmesa.

Ponieważ FOP jest organizacją supertajną i strzegącą listy swych członków, w chwili obecnej można jedynie domniemywać, kto do niej należy. O uczestnictwo w niej są jednak podejrzewani między innymi osobnicy sugerujący wysłuchanie Janusza Kaczmarka, jak również sam delikwent. Prawdopodobnie do FOP należą także wszyscy członkowie SLD, PO (oraz przodkowie tych ostatnich), jak również byli oficerowie byłych WSI.

Istnienie FOP oraz podłe i cyniczne metody stosowane przez organizację (łącznie z wykorzystaniem portretów psychologicznych), jako pierwszy ujawnił w sierpniu 2007 r. sam Wielki Wywiadowca Wolski. Dzięki błyskawicznej akcji służb śledczych, już kilka dni później Naczelny Naczelnik wyjawił również ludowi tożsamość jednego z prawdopodobnych liderów FOP - Ryszarda Krauzego.

Po odniesionym w wyniku wielkiej manipulacji zwycięstwie Platformy Obywatelskiej w przedterminowych wyborach 21.10.2007, FOP zyskał na znaczeniu i stał się jedną z głównych sił działających na rzecz wstrzymania budowy IV RP i restauracji III RP, a w szatańskie dzieło prowadzonej przez front destrukcji wolskiej państwowości, zgodnie włączyły się kolejne wrogie środowiska.

Zwrócił na to uwagę sam Jarosław Kaczyński, który w dniu 10.07.2008, w rozmowie z Markiem Mądrzejewskim w audycji "Sygnały Dnia" na antenie Polskiego Radia, odważnie stwierdził:

Patrz też

Linki zewnętrzne