Kara śmierci

Z Muzeum IV RP
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FacebookTwitterWykop
Egzekucje będą przeprowadzane w sposób humanitarny i całkowicie bezbolesny

Kara śmierci - kara polegająca na pozbawieniu życia przestępcy, w przeszłości stosowana z powodzeniem przez zasłużonych sędziów przeciwko wrogom ludu pracującego oraz elementom antysocjalistycznym.

Złożony wyłącznie z katolików klub sejmowy PiS, w myśl chrześcijańskiej zasady miłosierdzia (zabijajmy wszystkich, a Bóg już pozna swoich), postulował na rzecz przywrócenia kary śmierci w Wolsce. Niestety bezbożni liberałowie z PO i SLD uniemożliwili przegłosowanie odpowiedniej ustawy i wszyscy pedofile oraz postkomuniści działacze lewicowi będą musieli zadowolić się karą dożywotniego więzienia.

Kara śmierci za pedofilię

Wprowadzenie kary śmierci postulowała również Liga Polskich Rodzin - partia niestrudzonych obrońców życia. Według ligowców kara śmierci miałaby dotyczyć pedofili - morderców. Działacze ligi chcą doprowadzić do rozpisania ogólnopolskiego referendum w tej sprawie - w tym celu zbierają podpisy pod odpowiednią petycją.

Europejski dzień przeciwko karze śmierci

Sposoby wykonywania kary śmierci

Wraz z planowanym wprowadzeniem kary śmierci, zamierzano do poszczególnych przestępstw dopasować odpowiednie sposoby egzekucji:

Lans macabre - 25.11.2011

Działając w duchu perfekcyjnie i szeroko pojętej miłości chrześcijańskiej sam Nasz Umiłowany Przywódca, Nowy Zbawiciel Wolski, niezłomny i charyzmatyczny, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński wezwał Wolskę do wypowiedzenia zakazującego stosowanie kary śmierci 13 Protokołu Rady Europy do Konwencji o Ochronie Praw Człowieka, podpisanego w 2001 r. w Wilnie oraz niezwłocznego wprowadzenia kary śmierci:

Opinie i wypowiedzi

Kustosze Muzeum IV RP postanowili zaprezentować zwiedzającym również wypowiedź (z pewnością zmanipulowaną przez elementy antykatolickie i antywolskie) najwybitniejszego Wolaka po Naszym Umiłowanym Przywódcy, Nowym Zbawicielu Wolski, niezłomnym i charyzmatycznym, przypadkowo niedointernowanym, Cudownie Ocalonym Prezesie-Premierze-prawie Prezydencie Jarosławie (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmienionym-Kaczyńskim, papieża Jana Pawła II:

Papież Benedykt XVI zaapelował 30.11.2011 podczas audiencji generalnej w Watykanie o podejmowanie politycznych i legislacyjnych inicjatyw na świecie na rzecz zniesienia kary śmierci. Papież pozdrowił w języku angielskim przybyłych z wielu krajów uczestników rzymskich obrad Wspólnoty świętego Idziego, odbywających się pod hasłami: "Dla świata bez kary śmierci" i "Nie ma sprawiedliwości bez życia":

Postulowane jedynie słuszne zastosowania kary śmierci

  1. "No za to, to od razu ktoś powinien dostać wyrok, karę śmierci powinien dostać za takie zdjęcie!" - Danuta Hojarska do dziennikarzy w reakcji na okładkę tygodnika "Wprost", na której widniał wizerunek Andrzeja Leppera ubranego jedynie w Krawat Samoobrony (11.12.2006)
  2. "Nie opuszczę Jarosława Kaczyńskiego. To człowiek ideał. Marzy mi się Polska pod jego rządami. Nie zdradzę go nigdy. Bo zdrajców powinno się topić za burtą" - Beata Kempa na łamach "Przekroju" (26.02.2011)
  3. "Kret to osoba nielojalna, zdrajca po prostu. A zdrajcom strzela się w łeb" - Adam Lipiński w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" (10.12.2011)
  4. "Przesądem polskiej inteligencji jest pacyfizm, wiara w to, że można cokolwiek załatwić, jak nie zostaną wyprawieni na tamten świat w sposób nagły, drastyczny i nieprzyjemny. [...] No powiedzmy, wziąłbym tak z tuzin redaktorów "Gazety Wyborczej", ze dwa tuziny pracowników drugiej gwiazdy śmierci, centralnej dzisiaj, TVN-u, nie wspominam oczywiście o etatowych zdrajcach i sprzedawczykach, którzy zawsze nimi byli. [...] no jeżeli się tego nie rozstrzela, co dziesiątego, to znaczy, że hulaj dusza piekła nie ma" - Grzegorz Braun na spotkaniu z prawdziwymi patriotami w warszawskim "Klubie Ronina" (10.09.2012)
  5. "Myślę sobie, że mówiąc "co dziesiątego" [ dziennikarza "Gazety Wyborczej" i TVN rozstrzelać ] chyba nie doszacowałem, sądząc po rozmiarach tego, co się teraz rozpętało. Ja jestem państwowcem, fanem państwa polskiego - chciałbym, żeby istniało. Śmiertelnie zagraża państwu bezkarne obnoszenie się z zaprzaństwem i zdradą. Jest to praktyką w obu tych gwiazdach śmierci [...] i w gwieździe śmierci na Czerskiej i w tej drugiej, o której mówiłem" - Grzegorz Braun na antenie "Polsat News" (26.11.2012)
  6. "W sytuacjach kryzysowych, takich jak ta z Kamienia Pomorskiego, powinna być to kara najwyższa, nawet kara śmierci" - Adam Hofman w rozmowie z Moniką Olejnik (pseudonim operacyjny: "Stokrotka") w audycji "Gość Radia Zet" (07.01.2014

Patrz też

Linki zewnętrzne